Strona główna Kultura Świerszcze koncertowały wiosennie

Świerszcze koncertowały wiosennie

2583
12

W ubiegłą sobotę, przy pełnej widowni hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie, odbył się „Koncert Wiosenny” Artystycznego Zespołu „Świerszcze”. Zespół zaprezentował 22 (w zdecydowanej większości nowe) układy taneczne.

Oprócz nowej choreografii tancerze zaprezentowali również nowe kostiumy. Jak na wiosenny koncert przystało tańczyły świerszcze, żabki, pszczółki. Wszystko to odbywało się na tle pomysłowej, wiosennej dekoracji. Na zakończenie koncertu młodym tancerkom podziękowali i pogratulowali burmistrz Krzysztof Dereziński i przewodniczący Rady Miejskiej Sławomir Peno.

Koncert wyreżyserowała i przygotowała Danuta Szreder. Najmłodszą grupę dziewczynek przygotowała Marcelina Nowacka.

(fot. Świerszcze)

12 KOMENTARZE

 1. Wiosenny koncert i wiosenne zdjęcia na wiosennym tle. Kolory żółty i zielony tła aż biją po oczach, bo to wiosna! Na tym radosnym tle ja podziwiam moją córkę i jej koleżanki.
  Zdjęcia fajne.

 2. Jak toś robi artykuł to niech się do niego przygotuje bo co to za zdięcia ? Zdięcie grupowe bez pani Szreder i dziewczyny nie ustawione . Chyba ktoś telefonem robił . Przecież to jest wizytówka zespołu a ktoś podszedł sobie tak lekko do tego mógł lepiej nic nie pisać

 3. Gdzie szukać informacji o przygotowywanych, planowanych występach?
  Przykro, że pojawia się wiadomość o wspaniałym koncercie, który już był. Też chcę oglądać na żywa, a nie tylko na zdjęciach.
  Przy okazji – wielkie gratulacje dla „ŚWIERSZCZY” – całego zespołu …

 4. ona – dziękuję.

  Na tej stronie, u góry (po lewej) jest takie miejsce:

  NADCHODZĄCE WYDARZENIA:
  Brak nadchodzących wydarzeń

  Gdyby tak zrobić coś z komunikacją z OSIRem, Domem Kultury, Zw. Emerytów i Rencistów, itp. i zamieszczać tam tj. w „NADCHODZĄCE WYDARZENIA”?

 5. Wymienione instytucje powinny informować nas na portalu i na plakatach o swoich imprezach i by była gitara. Ale przed imprą. Tylko że plakaty nie każdemu wpadają do oka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj