Światowy Dzień Walki z Cukrzycą

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

W ubiegły wtorek w restauracji “Czeremcha” odbyło się coroczne zebranie trzemeszeńskiego koła Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Okazją do spotkania był obchodzony właśnie w tym dniu Światowy Dzień Walki z Cukrzycą.

Tegoroczne obchody odbywały się pod hasłem ”Kobieta i mężczyzna – czy cukrzyca ma płeć?”. Okolicznościowy referat wygłosiła prezes trzemeszeńskich diabetyków – Maria Głowacka. W trakcie spotkania wręczono wyróżnienia i podziękowania aktywnym członkom koła oraz osobom wspierającym ich działalność.

Władze samorządowe reprezentowali – sekretarz Urzędu Miejskiego Edyta Kubiak, przewodniczący Rady Miejskiej Sławomir Peno i radny Rady Powiatu Leszek Figaj.

3 Komentarze do Światowy Dzień Walki z Cukrzycą

ogloszenia
  1. Mietek napisał(a):

    Pani Mario, jest Pani wielka!!! Prosta kobieta ale jaka zaradna i wspaniała organizatorka. Odpowiednia osoba do tym stanowisku. A jak dba o cukrzyków! Super. Pozdrawiam Pni Mario i jestem pełen podziwu dla Pani zaangażowania. Brawo!!!

  2. kazia napisał(a):

    Pani Maria sama tego wszystkiego nie robi.Ma 6 osobowy Zarząd który dzieli miedzy siebie w dużej mierze obowiązki i dlatego jest tak jak jest.Na czele organizacji nie stoi Prezes tylko grupa ludzi tzn Zarząd.To niesprawiedliwe chwalić p Prezes bo pozostali napewno dużo wiecej wykonują pracy.

  3. znajoma napisał(a):

    Pierwszy po lewej stronie na zdjęciu, chyba Wojtek Kaczmarek pozdrawiam.Po prawej Grażynka i Krzysiu – Z jakim sentymentem wspominam tamte lata. 🙂 Pozdrawiam wszystkich radośnie i niezwykle serdecznie. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado