Świątecznie u diabetyków

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Świąteczny nastrój zapanował wczoraj wśród członków Trzemeszeńskiego Koła Diabetyków i ich gości. Uroczyste spotkanie odbyło się w restauracji “Czeremcha”.

Diabetyków odwiedzili – przewodniczący Rady Miejskiej Sławomir Peno, sekretarz gminy Edyta Kubiak, proboszcz Piotr Kotowski, a także ks. Mariusz Koronowski – kapelan koła diabetyków, na co dzień proboszcz parafii w Orchowie. Byli też przedstawiciele innych stowarzyszeń działających w naszej gminie.

W imieniu zarządu, życzenia świąteczne złożyła prezes – Maria Głowacka.

Po odczytaniu fragmentu Pisma Świętego przez ks. P. Kotowskiego odśpiewano kolędę, a następnie podzielono się opłatkiem. Po złożeniu życzeń wszyscy zasiedli do stołu z przygotowanymi potrawami wigilijnymi. Nie zabrakło też drobnych upominków.

7 Komentarze do Świątecznie u diabetyków

ogloszenia
 1. RRR napisał(a):

  Powodzenia w samoleczeniu! Diabetykom życzę zdrowia, bezstresowej diety i utrzymywania poziomu cukru w należytym porządku.

 2. cukrzyk napisał(a):

  Koło tak sprawnie działa dzięki Pani Głowackiej. Pewnie jej ktoś pomaga w działalności, ale choćby miała tych pomocników cały zastęp, to i tak wszystkim Pani Głowacka umie pokierować i dla wszystkich cukrzyków ma serce i poświęca swój wolny czas. Dziękuję Pani!

 3. ksiadz Prefekt napisał(a):

  polecam obu kapłanom link:

  https://www.youtube.com/watch?v=vnt4w1X2DTU

 4. kazia napisał(a):

  Z tym kierowaniem to bywa różnie.Czasem to tylko etykieta.Jedni pracują a inni wystawiają pierś do medalu i pochwał.Niestety tak bywa.

 5. Danuta napisał(a):

  No to nie pracuj Kaziu, albo też wystawiaj pierś do medalu, albo bądź etykietą. Jak tak różnie bywa ,to i na twojej piersi zawiśnie medal.
  Szacunek dla wszystkich chorych zmagających się z cukrzycą i dla ludzi dobrej woli, którym chce się pomagać tym chorym.

  • kazia napisał(a):

   Gdyby nie pracowało parę osób to kiepsko byłoby z całą organizacją.Nie wszyscy pracują po to żeby otrzymać medal są ludzie którzy pracują dla idei,dla drugiego człowieka a nie dla pochwał.

 6. Elżbieta napisał(a):

  Oprócz medalu i zasłużonych pochwał Pani Głowacka żyje problemami cukrzyków i z przejęciem im pomaga. Dobrze kazi napisała Danuta. Mnie nie obchodzi czy ktoś pracuje dla medalu, a od tej Pani doświadczyłam nieocenionego wsparcia.
  Niech ma sto medali, a cukrzycy chwalą ją codziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado