Strona główna Sport i rekreacja „Summer Music Day” z Domem Kultury

„Summer Music Day” z Domem Kultury

1875
9

Już jutro o godzinie 17:00 w parku „Baba” rozpocznie się „Summer Music Day”, czyli – jak informują organizatorzy – piknik dla młodzieży wiekiem i duchem.

Na wydarzenie zaprasza Dom Kultury w Trzemesznie, który przygotował kiełbaski z grilla, wodę oraz… koncerty. Zagrają „DJ. Elco”, „SPR&Cytro Bit”, „Dariv Tomasso B2B Choreszko” oraz „Marix Green”.

Początek imprezy o godziny 17:00.

9 KOMENTARZE

  1. Dlaczego nie będzie dożynek gminnych a będzie jakiś piknik? Dlaczego nie będzie dożynek gminnych ale będą jakieś festynu? Może to ktoś wytłumaczyć? Bo to jest jakaś niekonsekwencja. Dożynek nie będzie bo wirus. Ale pikniki i festyny to już OK. Jak się powiedziało A to trzeba i powiedzieć B i postępować konsekwentnie a nie odwracać się jak chorągiewka na wietrze. Oczywiście można się domyśli, że wirus jest tylko pretekstem do niezorganizowania dożynek. Pretekstem czyli fałszywym powodem, który głupi motłoch kupi bez żadnych oporów.

    • Dożynek nie będzie bo mieszczuchy placki ze straganów chórtem brali do torebek nie patrzyli ,że pobrudzą byle było darmowe żarcie na tydzień.

  2. Mnie akurat nie interesuje ani ta zapowiadana impreza, ani dozynki. Nie oznacza to, ze jestem im przeciwny. Nie mieszkam sam w Trzemesznie i wiem, ze każdy może lubić coś innego. Ale pytanie dlaczego moze być jakis festyn, koncert, tuniej, a nie można zrobić dożynek nasuwa sie samo. To oczywiśnie nie jest wina Domu Kultury bo jak widac coś jednak robią. To decyzje z wyższego szczebla.Czym spowodowane? Myślę, że po prostu wygodnictwem.

  3. Co za pomysł z imprezą dla „młodzieży duchem i ciałem” w parku, gdzie bawią się dzieci! Kuszą kielbaskami, które też są tylko dla mlodziezy (taką duchem to trudno zidentyfikować) a dziecku nie chcą sprzedac/dać… Impreza jak się patrzy👎👎👎dla młodzieży duchem nie polecam! A dla tej i ciałem też nie. Też mi dom kultury…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj