Strona główna Różne Sukces trzemesznian w walce o „Podwórko Nivea”

Sukces trzemesznian w walce o „Podwórko Nivea”

2404
87

Trzemesznianie pokazali, że potrafią. Można już oficjalnie powiedzieć – iż to właśnie dzięki nim – przy hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie powstanie plac zabaw „Podwórko Nivea”. Nasze miasto po ciężkiej walce zajęło w konkursie 17. miejsce.

Przez dwa miesiące głosowania zebraliśmy aż 245267 głosów! O mobilizacji mieszkańców niech świadczy fakt, iż tylko wczoraj utworzone zostały cztery punkty do oddawania głosów – w korytarzu i biurach OSiR-u, w Urzędzie Miejskim Trzemeszna, Domu Kultury w Trzemesznie oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej. Chętne osoby klikały aż do północy!

Pracownicy UM Trzemeszna pragną serdecznie podziękować wszystkim osobom, które aktywnie włączyły się w akcje. Jak mówią, było ich tak wiele, że ciężko wymienić wszystkie z osobna.

Wyniki głosowania dostępne |TUTAJ|.

Głosowanie w hali OSiR
Głosowanie w hali OSiR
Głosowanie w Ośrodku Pomocy Społecznej
Głosowanie w Ośrodku Pomocy Społecznej

87 KOMENTARZE

  • Bardzo dobrze że w końcu koniec tej akcji bo osoba podpisująca się „podworko Nivea” będzie miała trochę spokoju i przestanie wcinać wszędzie swoje komentarze agitujące za głosowaniem. być może napisałaby również pod artykułem o wypadku na Foluskiej coś w rodzaju „wypadek – trudno ALE GŁOSUJCIE NA PODWORKO’

 1. To jest MEGA radość! Bolą nas kręgosłupy, nadgarstki i oczy ale…. warto było!!! Wszystkim szczerze zaangażowanym: DZIĘKI!

  • Oczywiście wszystkim, którzy nas nie opuszczali należą się podziękowania. To jest nasz wspólny sukces, teraz trzeba się cieszyć, że się udało i czekać na podwórko:)

 2. Wszystkim bardzo dziękujemy. Inicjatywa pełna podziwu. Jednak można zmobilizować naszych mieszkańców. Teraz pomóżmy Trzemżalowi, niech też mają podwórko.

 3. Mamy w sobie potencjał i potencję zresztą też. Jesteśmy pracowici, zrywni, zależy nam na naszym miasteczku.
  Szpik i podwórko pokazało , że umiemy się zmobilizować w dobrej sprawie.
  Niech Pan wykorzysta naszą moc, a nie narzeka, że źle się o panu mówi i pisze. Niech Pan nas wykorzysta.
  Prosimy o to !

 4. Umiemy się zjednoczyć bez burmistrza, radnych i pana J. Nie mamy dyrygenta. Chociaż pani Beata Szymańska jak by chciała, to by umiała wyręczyć burmistrza i porwać Trzemesznian do słusznego dzieła. Nasuwają mi się też inne nazwiska osób kreatywnych i stojących na uboczu. Powinni wyjść z cienia, jest nas dużo ,pomożemy i wspomożemy.

 5. Szczególne podziękowania należą się dziewczyną z UM które zaczęły tą akcję a potem przychodziły w weekendy i po parę tysięcy głosów oddawały 🙂 Wczorajsza walka do 24:00 dała efekty bo już byliśmy poza pierwszą dwudziestką. No i oczywiście podziękowania dla całej reszcie głosujących 🙂

 6. GRATULACJE!!! Liczby mówią same za siebie!
  Niedziala, godz. 7.30, 213.798 głosów
  Niedziala, godz. 24:00, 245.267 głosów
  31.469 kliknięć w jeden dzień!!!!

  • A ilu mieszkańców jest w Trzemesznie i całej gminie? Żarty a nie głosowanie To tak jakby na prezydenta każdy mógł oddać tyle głosów ile chce

 7. Kochani, świetna wczorajsza mobilizacja.Siła tkwi w nas.Ukłony dla wszystkich ,którzy wczoraj klikali.Jestem poruszona akcją ludzi z fb. nie mogłam znieść myśli ,że 21 miejsce zajmowało Trzemeszno jeszcze około godz 20,ale przyjaciele i znajomi są niesamowici,powiem niezawodni.Dziękuję im wszystkim. Stanęliśmy na wysokości zadania.Takie inicjatywy pokazują ,że Polacy potrafią się łączyć obecni w kraju i za granicą.Dzisiaj radujmy się niemałym sukcesem z 21 na 17 to ogromna duma.Kochane Dzieciaczki to wszystko dla Was.Życzę każdemu Dziecku szczególnie w tym wyjątkowym Dniu ,by było zwyczajnie SZCZĘŚLIWE.Pozdrawiam Trzemeszno.

 8. Wielki sukces i zaangażowanie wielu osób opłaciło się.Będzie podwórko w Trzemesznie. Gratuluję!!!
  Zwracam się teraz o głosy na plac zabaw w Trzemżalu, bo w ilości siła, jak widać.
  Głosujcie na http://www.todlamniewazne.pl na plac
  pt.” Trzem(żal)-że plac zabaw ma”. Proszę wejść na „Mapa inicjatyw” poszukać naszego placu i zagłosować (głosuje się tylko raz,każdy głos na wagę złota).
  Pozdrawiam

 9. Powiem wam coś. ..często słyszę ze Trzemeszno to dziura i takie tam. .los sprawił że od jakiegoś czasu musze pracować a w sumie służyć w innym mieście. Prosiłem moich kolegów żołnierzy być oddawali głosy na nasze miasteczko i kilkaset głosów dostaliśmy z ziemi lubuskiej. Dzisiaj cieszyli się ze mną ze mamy to podwórko. ..plac zabaw. ..ale mnie bardziej cieszyły komentarze że nasze miasto tak się skrzyknelo ze musimy być zgrana społecznością. ..i tak słuchałem i morda mi się śmiała. ..dziękuję trzemesznianie. .:-)

  • Głupoty piszesz. To tak jakby , nie Trzemeszno to u Was sali sportowej nie będzie.
   Zastanów się co wypisujesz. Ludzie w Trzemesznie dali z siebie wszystko.

 10. Kochana Ulo być może są ważniejsze rzeczy niż podwórko ale skoro ktoś poświęca swój wolny czas w weekend to należy to uszanować i docenić a nie tylko krytykować.

 11. PO PROSTU BUZIA SAMA SIĘ ŚMIEJE! I TEGO ŻYCZYMY KOCHANYM DZIECIACZKOM I DOŁĄCZAMY DO ŻYCZEŃ TO PIĘKNE PODWÓRKO!!! TA NIEDZIELA JEST SYMBOLEM NIESAMOWITEJ SIŁY I JEDNOŚCI, A DRAMATYCZNY UKŁAD GŁOSÓW NA KILKA GODZIN PRZED SAMYM KOŃCEM TYLKO NAKRĘCIŁ NAS DO WALKI O WSZYSTKO ALBO NIC! TO BYŁO NIESAMOWITE, KIEDY PRZYCHODZILIŚCIE DO OSIR Z LAPTOPAMI, AŻ WI-FI NIE DAWAŁO RADY. NORMALNIE DUMA MNIE ROZPIERA! ALE PODKREŚLIĆ I GŁOŚNO POWIEDZIEĆ TRZEBA JEDNO – NIE BYŁOBY TEJ NIEDZIELI BEZ DZIEWCZYN Z UMiG I ICH EKIPY!!!!! TO ONE CAŁY KWIECIEŃ I MAJ WYKLIKAŁY NAM TEN DZIEŃ!!! CAŁA RESZTA NAS TYLKO POMOGŁA DOKOŃCZYĆ TĘ NIESAMOWITĄ BITWĘ! FOTKI PAN REPORTER ZAŁĄCZYŁ FAJNE [SAMA TAM JESTEM :-), ALE NA NICH NIE WIDAĆ TEGO, CO WIDZIEĆ POWINNIŚMY WSZYSCY! DZIĘKUJEMY WAM DZIEWCZĘTA Z UMiG I JESZCZE NIE RAZ DAMY RADĘ 🙂

 12. W takim razie mam pytanie. Czy pracownicy UMiG klikali w czasie pracy? Bo podobno tak. A jeśli tak, to znaczy, że w urzędzie na nadmiar pracy nie narzekają.

  • Trochę to mimo wszystko moim zdaniem niepoważne. Pracownicy urzędu zamiast zajmować się pracą, zakładają fikcyjne konta email żeby Niemiecki koncern robił sobie tanią promocję swoich produktów budując wizerunek niby przyjazne dzieciom. Oczywiście fabryka w Poznaniu jest – zarobki pewnie tam niezłe ale co to ma wspólnego z Trzemesznem? w zasadzie dwa fajne place zabaw w Trzemesznie już są. Dzieciaki potrafią świetnie bawić się nawet sznurkiem, kijkiem i kałużą wody – wystarczy wyobraźnia. Kiedyś całe tłumy dzieciaków bawiły się na dworze, a teraz nawet fikuśny plac zabaw często nie może wyciągnąć ich na dwór. Oczywiście to świetnie, że ludzie potrafią się jednoczyć jednak tutaj raczej mieszkańcy stracili mnóstwo swojego prywatnego i jak widać służbowego czasu pracy dla marketingu NIVEA. nie lepiej było by w tym czasie np. poczytać dzieciakom

   • Bezstronny ćwok napisał co mu podyktował jego malutki rozumek. Tacy ludzie też na świecie są i należy im współczuć tępoty. Tulę do serca biednego bezstronnego, trzeba dać mu trochę ciepła i uczuć.

   • Mam do Ciebie pytanie i liczę na odpowiedź. Czy masz samochód a jeśli tak to jaki? A nawiązując do Twojej wypowiedzi to… po cholerę robić w naszym mieście chodniki, drogi czy oświetlenie? Przecież to już jest więc po co robić następne? Owszem, nie wszędzie są chodniki i drogi w naszej gminie ale po co robić nowe jak można w to miejsce remontować stare. A co do pracy urzędników to pracownik urzędu powinien działać i pracować dla dobra gminy. I WŁAŚNIE TO CI PRACOWNICY ROBILI. A jeśli ktoś tego nie rozumie to… już nie zrozumie. Ty pewnie po godzinach swojej pracy społecznie nie kiwniesz palcem a PRACOWNICY URZĘDU W SWOIM WOLNYM CZASIE OD PRACY PRACOWALI SPOŁECZNIE DLA NAS WSZYSTKICH!!! I ZA TO IM WIELKIE DZIĘKI. Gdyby nie ich praca, poświęcenie a przede wszystkim nagłośniona przez nich akcja pewnie nic byśmy nie wiedzieli o tym wszystkim i podwórka by nie było! Ale czy to wszystko do Ciebie dociera? Szczerzę wątpię.

  • czyli nie maja aż tak dużo pracy skoro jedna zrobiła to co normalnie robią dwie!!!! Zmniejszyć etaty w urzędzie o połowe!!!!!!!!!!!

 13. Oto myślenie urzędnika „Koleżanka wykonywała prace tej, która klikała, dla chcącego nic trudnego!” Popracowałabyś w Parocu, Cembricie PPZetach czy innej firmie to byś nie mogła sie wyrobić ze swoją pracą a co tu mówić o wyręczaniu koleżanki. No ale jak się dostaje wypłatę z pieniędzy publicznych to można w pracy zajmować się pierdołami. My podatnicy zapłacimy.
  Po tym wpisie okazuje się , że w naszym urzędzie 2 osoby wykonują pracę, która mogłaby wykonać jedna osoba. Burmistrz nie płaci ze swoich tak jak to jest w prywatnej firmie więc nie musi oszczędzać. W końcu urzędnicy i ich rodziny to wierni wyborcy.

  • Się nakręcasz jakbyś nie wiedział że w Polsce jest przerost osób w urzędach. Widocznie miała czas to sobie klikała – przynajmniej wyklikała coś pożytecznego.

 14. Krew zalewa jak czytam takie głupoty, dziewczyny przychodziły po godzinach do biblioteki, na halę i głosowały. W ostatnim tygodniu głosowania siedziały do 1 w nocy i to wszystko charytatywnie.

 15. Antyurzędniku nie widzę żadnej przeszkody abyś pracował w Urzędzie i wynagrodzenie otrzymywał z publicznych pieniędzy chyba że nie chciało Ci się” nosić teczki to trzeba kulać beczki”.

 16. A BYŁO TAK PIĘKNIE…JUŻ UWIERZYŁAM, ŻE COŚ DRGNĘŁO W TYM NASZYM LOKALNYM NARODZIE, A TU TAKA NIEPOTRZEBNA DYSKUSJA! I TO PO JEDNYM NIEWINNYM WPISIE „UMiG”…
  CIĘŻKO SIĘ MUSI ŻYĆ TYM, CO TAK SZUKAJĄ PROBLEMÓW, ATAKUJĄ BEZPODSTAWNIE I PROWOKUJĄ PODOBNYCH SOBIE. ALE GRATULACJE, BO UDAŁO SIĘ ZAMĄCIĆ TROSZKĘ TAK POZYTYWNY TEMAT.
  A PROPOS PROBLEMOWEGO OKREŚLENIA „UMiG” CO TAK NIEKTÓRYCH STRASZNIE ZABOLAŁO, TO WYJAŚNIAM, ŻE CHODZI MI O GRUPKĘ MŁODYCH MAM I INNYCH FAJNYCH DZIEWCZYN, Z KTÓREJ TO WIĘKSZOŚĆ PRACUJE W UMiG (RESZTY INSTUCJI, ZAKŁADÓW PRACY CZY FIRM NIE WYMIENIĘ, BO PO PROSTU NIE WIEM KTO I GDZIE PRACUJE, BO NIE BYŁY TO WIECZORKI INTEGRACYJNE Z PIERDOŁAMI TYLKO TYPOWE WYKONANIE SWOJEJ LISTY GŁOSÓW BY SZYBKO WRACAĆ DO DOMU, DO STĘSKNIONYCH DZIECIACZKÓW, PODIRYTOWANYCH WIECZNĄ NIEOBECNOŚCIĄ MĘŻÓW…), A WIDYWAŁAM JE TYLKO I WYŁĄCZNIE W ŚWIETLICY WSPARCIA DZIENNEGO W OSiR!!! PO GODZINACH PRACY, W WEEKENDY, PÓŹNYMI WIECZORAMI…STOP. WIĘCEJ NIE PISZĘ, BO NIE CHCĘ,BY WYGLĄDAŁO TO NA JAKIEKOLWIEK TŁUMACZENIE. ŻAL MI CO NIEKTÓRYCH I BASTA.

 17. jeśli urzędniczki klikały po godzinach – chwała im za to. Jeśli w czasie pracy, a niestety z jednej z wypowiedzi tak wynika – to niestety skandal. Rozróżniajmy ziarno od plew

 18. Jedna pani z UMiG drobna z wyglądu, jest wielka duchem i sercem. Jak ją znam, to akurat takie podwórko- a może i lepsze- ma swoje !
  Dbała o dzieci ,co takich podwórek nie mają! Potrafiła tak rozpropagować akcję, należy się jej awans za kreatywność!
  Pani(….) proszę przyjąć wyrazy podziwu, a głupie uwagi nosić w tyłku. Dziękujemy i to wszystko na ten temat

 19. Panie Redaktorze może zablokować komentarze????
  Przecież wszystkie dzieci będą korzystały z tego placu zabaw, no chyba że Ci, którzy tak zieją nienawiścią nie mają dzieci, albo nie pozwolą im się tam bawić.

 20. Trzemeszno gora ludzie ogarnijcie sie bedzie plac zabaw cieszcie sie ze Trzemeszno zaszlo tak daleko i tyle podziekowania dla wszystkich ktorzy brali udzial i nie tylko pozd””””””””””’

 21. A juz myslałam,że jest fajnie w Tnie 🙂 ze cos drgnęło…a to jest nadal miasto nieudaczników i wiecznych hejterow. Lubie produkty Nivea i lubie podworko Nivea! Brawo dziewczyny!

 22. Daliśmy czadu tak trzymać a ludzie niech się wezmą do pracy to na pierdoły nie będzie czasu☺to dla dzieci plac i szczytny cel brawa dla wszystkich co brali w tym udział praca wykonana na medal☺

 23. Dla mieszkańców brawo za zapał. Od urzędników oczekiwałabym jednak większego zaangażowania niż ślepe klikanie w klawiaturę. Ogłaszanych jest wiele różnych konkursów gdzie można zdobyć pieniądze na różne szczytne cele ale tam trzeba więcej wysiłku, potrzeba kreatywności, pomyślunku. Proszę mi pokazać w jakich konkursach nasza gmina zdobyła ostatnio pieniądze?

 24. Pani co rozkręciła akcję jest skromną pracownicą urzędu. Zwykli, szarzy Urzędnicy, , którzy samodzielnie są dopuszczani tylko do klikania , nie załatwią ważnych konkursów.
  Była Pani od promocji ,mogła działać choćby na takim podwórku niwea, ale nie -była cisza na polu promocji.
  Ważne konkursy powinni nagłaśniać i prowadzić Ważne osobistości w urzędzie a nie szaraczki.
  Jak się okazuje, to szaraki są pomysłowi, pracowici i w ogóle szkoda pisać.
  Szarakom gratuluję , a ważniakom pokazuję „figę”

  • Jeśli zjechani zostali już urzędnicy to należy jeszcze napisać że właściciel tego portalu postanowił zarobić na akcji społecznej zorganizowanej przez prywatne osoby, które przez 2 miesiące walczyły dla dobra dzieciaków i nie pomógł w promocji tylko wyciągnął rękę po niemałą kasę za raptem 2 opublikowane artykuły. Portal dla hejterów, poszukiwaczy sensacji i anonimowych kozaków. Admin nie dorasta do pięt tej trójce która zupełnie dobrowolnie i nieodpłatnie zajęła się na własną rękę nagłośnieniem konkursu dla dobra społeczeństwa.
   Dobrze że w naszym mieście są jeszcze tacy ludzie którzy bezinteresownie poświęcają dla innych swój czas. Nie zdziwię się jeżeli ten komentarz zostanie zablokowany przez moderatora 😉

 25. Czy wiadomo coś o budowie podwórka?? kiedy powstanie, według informacji na stronie nivea podwórko powinno powstać w terminie Lipiec – Sierpień a jakoś nie widać żeby coś się działo w tym miejscu.

 26. Już prawie koniec wakacji – kiedy będzie ten nowy plac zabaw Nivea? Czy to prawda, że gmina przygotowała za mały plac pod budowę??? Takie słyszałam plotki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj