Strona główna Różne Sukces piłkarzy „Dwójki”

Sukces piłkarzy „Dwójki”

2099
7

Piłkarze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków awansowali do finału wojewódzkiego turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Rozgrywki odbyły się w ub. tygodniu w Gnieźnie.

O awansie decydował mecz z drużyną gnieźnieńskiej Szkoły Podstawowej nr 12. O sile przeciwnika świadczy fakt, że trzemesznianie do przerwy przegrywali 0:2. Jednak, jak można przeczytać na stronie SP 2, „upór, siła, wiara i determinacja odwróciły losy tego spotkania i 3 minuty przed końcem meczu chłopcy wyszli na prowadzenie 3:2”. Ostatecznie zwyciężyli wynikiem 5:3.

Wygrany wysoko (8:1) mecz z drużyną AF z Witkowa przypieczętował sukces chłopaków z „Dwójki”.

W obu meczach gole strzelali: Filip Filipiak (6), Gracjan Jakubiak (3), Igor Płoszyński (2), Jakub Walczak, Julian Fatla (po 1).

Skład reprezentacji: Filip Filipiak, Jakub Włodarczyk, Jakub Walczak, Igor Płoszyński, Gracjan Jakubiak, Aleksander Wilczura, Jan Dziekański, Julian Fatla, Antoni Glanc, Krzysztof Śmiatacz.

Opiekunem drużyny jest Marcin Jakubiak.

fot. SP nr 2

7 KOMENTARZE

      • Do Sportowiec Popieram Twoje zdanie Zlikwidujmy wogole ruch na świeżym powietrzu Przez takie podejście jak to jakiś czas temu napisała pewna matka dzieci będą nowoczesne mając do dyspozycji tylko komputer , smartfon i tablet W sumie to może nie likwidujmy boisk Wpuścimy tam kozy , owce i krowy żarcia będą miały pod dostatkiem 😃 Trawka świerza , teren duży to i pogonić się będzie można

  1. Sprawiedliwy tam jest murawa sztuczna a mnie dziwi jedno 3 min. przed końcem meczu wyszli na prowadzenie 3.2 to skąd w ciągu 3 minut mecz skaczyl się 5.3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj