Strona główna Różne Strajk kobiet przeszedł ulicami miasta

Strajk kobiet przeszedł ulicami miasta

17833
231

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, dziś o godzinie 19 z placu im. H. Cegielskiego w Trzemesznie wyruszył strajk kobiet.

Tłum przeszedł placem Kilińskiego, ulicą Kościuszki, al. Odzyskania Niepodległości, po czym wszedł na drogę krajową nr 15. Uczestnicy przespacerowali aż do Rudek, gdzie skręcili w ul. Wyszyńskiego i wrócili do miasta. Przeszli jeszcze placem św. Wojciecha, ulicą Toruńską oraz „Osiedlem Wysokim”.

Trasa liczyła ponad 7 kilometrów. Jak przekazała Anna Osińska z KPP w Gnieźnie, w akcji wzięło udział około 600 osób.

Wydarzenie zabezpieczało kilka patroli policji.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

231 KOMENTARZE

  • Ja to już chyba stara jestem bo nie bardzo rozumiem. A skąd wiecie, że to przyjezdni? Jakiś autobus ich przywiózł czy jak? A to faktycznie tak jest jak piszą, że to małolaty chodzą w tych marszach? – bo ze zdjęć tak widać trochę. Ale ludzie w maskach to trudno powiedzieć.

   To by w sumie wyjaśniało to co ludzie piszą pod spodem, że oni nie wiedzą po co idą. Młodość ma prawo do buntu tylko żeby to jeszcze jakiś sens miało i z tego opisu organizatorla sprzed wydarzenia to też tak wynika, że nie wie o co chodzi bo jeszcze nikt żadnej ustawy nie zaostrzył. W ogóle kto to jest ten organizator – Strajk Kobiet Trzemeszno.

   Media po jednej i po drugiej stronie manipulują – pewnie chodzi o oglądalność i kasę z reklam. Celebrytki wstawiają selfie z błyskawicą niby żeby pokazać jakąś solidarność a potrzebują kliknięć i wywiadów, raper od 8-gwiazdek potrzebuje rozgłosu żeby sprzedać piosenki i bilety. No a polityka wiadomo potrzebuje jakiegoś paliwa.

   • W Kołobrzegu, Świnoujściu i pewnie jeszcze innych miastach, antifa przyjechała z Niemiec. Liczne auta na niemieckich blachach ni stąd ni zowąd. W Kołobrzegu pochowali się po kątach tak długo, jak długo demonstrację kobiet chronili kibice Kotwicy. Dopiero później ruszyli zadymiać.

  • Bo o to chodzi by przyjechać za kasę namącic , podgrzać atmosferę a ameby łykają jak kluchy indor i w świat idzie że Trzemeszno walczy o prawa kobiet a było ich 3 % z czego połowa w wieku w którym w ciążę się nie zachodzi a co za czym idzie aborcja jest niemożliwa 😄😄😄😄😄 porażka kobietki 🤭

  • Przestań pisi trollu pisać o tych przyjezdnych. Wszędzie piszecie to samo – na każdym forum! W Polsce jest określona populacja. Gdyby tak na manifestacjach byli tylko „przyjezdni” ( LGBT i antifa i manifa i nie wiadomo kto jeszcze) – wg. pisiolskiego przekazu dnia – to w końcu by zabrakło „pogłowia” na całowieczorne marsze. Wasza pisiolska logika jest mocno chora. Kazali Wam coś pisać po różnych forach więc bezkrytycznie piszecie.Użyjcie swoich mózgów wreszcie

   • Na razie tylko ty udowodniłeś swoim wpisem, że masz problem z używaniem mózgu. Możemy się różnić, ale spróbuj bez nerwów i nieco kulturalniej. ( całowieczorne marsze? dlaczego nie zorganizowano go dzisiaj, gdy własnie dzisiaj podobny odbędzie się w Gnieźnie? No właśnie… )

   • Chyba ktoś ma problemy z nerwami. Jesteś człowieku agresywny i pełen negatywnych emocji. Możemy być przeciwko PiS ale taka retoryka to przejaw niezbyt pozytywnej osobowości. Współczuje rodzinie.

    • „lisek-chytrusek” to bohater bajki dla dzieci. Pewnie mamusia ani tatuś Waćpana nie czytali Waćpanu bajek przed snem. To nie ja ale autor jednego i drugiego ma chyba kłopoty z agresją – tak jak ci „obrońcy kościołów” pod dowództwem i wezwaniem Waszego guru, którzy bronili kościołów na czteropasmowej arterii we Wrocławiu. Zachowujecie się obaj, jak ten policjant, który skopał zatrzymanego a później napisał, że tenże zatrzymany agresywnie i uporczywie atakował pośladkami i lędźwiami jego służbowy but czym przyczynił się do uszczuplenia majątku Rzeczpospolitej Polskiej. Z Bogiem wiaruchna.

 1. Pan redaktor moglby jeszcze napisać o używanych wulgaryzmach na marszu, ale po co, skoro widac bylo ze tez sie dobrze bawi. Chyba wszyscy zapomnielismy ze chodzi o cierpienie dzieci i rodzicow w tym wszystkim, a nie o dobra zabawe w ten ponury dzien

  • W świat idzie jak to moralność zwyciężyła , prawa kobiet bitych poniżanych nie mogących poddać się aborcji są lane . A tu zza okna słychać jebał..ć PiS ….. I tak cały czas a 13 latki pełne emocji i motywacji do jeszcze głośniejszego krzyku. Ludzie pozwalacie swoim córeczkom tak się zachowywać ????? No ludzie poczytajcie trochę co to antifa , manifa inne lewackie robactwo 21 wieku…..

   • te 13letnie córeczki mogą zostać zgwałcone. I co, i wtedy będziesz miał pretensje do rodziców że nie uswiadamiali dziecka o „takich rzeczach”. I co, i te 13 letnie dziewczynki będą zmuszone do urodzenia dziecka, do wychowania go, do tego by codziennie oglądać i przypominać sobie te dramatyczne wspomnienia? Jednak wydaję mi się, że to właśnie te dziewczynki powinny być swiadome tego na co skazuje je rząd i to właśnie one są przyszłością tego kraju. Za 3 lata wybory parlamentarne, za 5 lat wybory prezydenta. Wtedy już większość terazniejszych małolatow będzie miało prawo do głosowania. W tym ja, 15 letnia dziewczyna która cieszy się że rodzice pozwolili jej wyrazić własne zdanie i pozwolili spróbować zrozumieć co się dzieje w tym popieprzonym kraju.

    • No właśnie Ola. Wyrok TK nie dotyczy wprowadzenia zakazu aborcji dziecka poczętego w wyniku gwałtu oraz w przypadku zagrożenie życia matki.
     Wyrok TK odnosi się tylko i wyłącznie do przesłanki eugenicznej!
     Co w TVN o tym nie powiedzieli?
     Wyrok TK jest zbieżny z wyrokiem komunistycznego TK z 1997 roku. Czego nie rozumiesz?

     • Ola nie wie o czym pisze. Nie ma jeszcze swojego zdania. To zdanie zasłyszane od dorosłych, którzy dla większego zamętu i burdy szerzą nieprawdę. Do mentora Oli:NIE MA ZAJAZU ABORCJI DZIECKA POCZĘTEGO Z GWALTU.

    • Wasza wiedza kończy się na oglądaniu propagandowej telewizji co? Kaja godek dzień po wyroku zapowiedziała chęć zakazania aborcji z powodu gwałtu. Może tak do czytajcie a póżniej się wypowiadajcie. My nie będziemy czekać aż zrobią następny krok

     • Kaja Godek może sobie mówić, nie jest TK. Przestań gadać głupoty i napuszczać jednych na drugich. Miało być inteligentnie, a wyszło jaka nienawiść musi cię wypełniać, ze z chęcią byś gnębiła osoby, które wystarczy ze coś powiedzą, co nie jest zgodne z twoja ideologia. Otwórz mózg, serce, zacznij szanować i tolerować inność. A przestań skłócać ludzi, swoje problemy rozwiązuj w domu. Widać ze wzorce masz bardzo kiepskie.

    • Jesteś chyba wrażliwą dziewczyną Ola. Nastolatki mają prawo do protestu tylko chodzi o to czy wy naprawdę rozumiecie w jakiej sprawie występujecie? czy za parę lat naprawdę będziecie mieć to samo zdanie?Polityka to jest brutalna gra. Niestety – pieniądze, wpływy. I tak jest chyba wszędzie na świecie nie tylko w naszym kraju. Te przypadki o których piszesz to dramatyczne sytuacje ale one są na szczęście rzadkie przynajmniej według statystyk. A strona lewicowa przedstawiaja wam to tak jakby to był problem każdej kobiety. Sama piszesz, że ktoś kogoś na coś skazuje. Jakiś Pan napisał tam, żeby poczytać co to za różne organizacje antifa, manifa i to w różnych źródłach żeby nie nabrać się na ich szytne hasła. Czy przez takie różne pomysły nie dacie się poranić, zniszczyć swojej wrażliwości zanim zdażą dojrzeć?

     Ja akurat nie jestem zwolennikiem żadnej partii ale mam poglądy konserwatywne i uważam, że manipulowanie jest i w TVP i w TVN i w ich internetowych odpowiednikach także. Ja akurat lubię swoją dużą i małą ojczyznę. Jest demokracja i jak za 3 lata będzie rządził ktoś niekonserwatywny to trudno. Będziemy żyć jak żyjemy. Nie dajmy sobą manipulować.

    • Ola jakbyś czytała ze zrozumieniem, bądź w ogóle czytała, to nie ma zakazu aborcji z gwałtu. Wiec do czego ty pijesz? Chyba mama cię robi w ciula i kogel mogel z mózgu.

    • Ola, jak ty wyglądasz dziewczyno tak jak piszesz…. To chyba niezbyt dobrze to wyglada. Twoje poglądy są czysto hipotetyczne a przejaw agresji prawdziwa. Ujarzmij trochę te emocje. Spróbuj kochać i życzę tobie byś buła kochana i szczęśliwa. Takim ludziom łatwiej kochać. Jeśli dziś nie szanujesz przeciwnika, szerzysz czysto hipotetyczne sytuacje, to jutro nie będziesz szanować kolejnych rzeczy których nie będziesz ROZUMIAŁA. Nie krytykuj – staraj się zrozumieć. Życzę byś znalazła miłość i miłością darzyła innych. Spróbuj. To naprawdę piękne życie.

  • Też mi się nie podobały te wszystkie przekleństwa tak samo jak nie podobały mi się przekleństwa pani która ze swojego balkonu wyzywała min. od morderców uczestników protestu. Trzemeszno małe miasto, panią znam z widzenia. Co niedziele do kościoła ze złożonymi rączkami a po kościele różki diabełka wychodzą. Tacy w dużej większości są katolicy.

 2. Brawo dla wszystkich także dla policji.Mam tylko nadzieję,że policja będzie służyć ludziom nawet jak naczelny wódz nakaże atak.A tak a propos widzieliście dzisiaj wystąpienie tego żałosnego człowieczka?Menda coś szykuje!!!

 3. O co walczycie?
  Lampart wyprowadziła Was pod chwytającym hasłem obrony kobiet przed koniecznością heroizmu w postaci rodzenia martwych dzieci. Sprytne. Tylko problem polega na tym, że dziś ogłosiła prawdziwe powody tego zdziczałego strajku. Obalić rząd, państwo świeckie i wolny sex.
  Co małolaty? Pasuje Wam. Sex bez ograniczeń. Będziecie mogły poczuć się jak gwiazdy Warsaw Shore lub Hotel Paradise.
  Czy mi się wydaje, czy na strajku były nauczycielki? Jeśli to prawda to wcale nie będzie mi Was żal jeśli będą tak Wam odpowiadać jak na tym spędzie.

  • Zadziwia mnie jak niektorzy nie potrafią rozróżnić prawa do wyboru z nakazem. Uważasz, że jak bedzie prawo do aborcji to wszystkie nagle zaczną usuwać ciążę jakby szły na zakupy do biedronki? Jak będzie prawo nawet do tego „sexu bez ograniczeń” to nagle wszyscy zaczną kopulować na ulicach?
   MYŚLENIE NIE BOLI
   WYBÓR, NIE ZAKAZ

  • Bravo. LGBT mąci i kusi 12 latki miłością raz z koleżanką raz z kolegą a czasami z psem bo jakby inaczej….. O to chodzi !!!!! Wracasz z pracy a córki ci oznajmia że jest synem …. Bo tak kurna , face jej nagadał i tak będzie a sprzeciw się to zostaniesz okrzyknięty zwyrolem niszczącym swoje dziecko .

  • Oj „chłopie”, „chłopie”. I przed i po głupi. Nauczycielki, tak samo jak 13 latki mają „pusie”. I tak jak tym 13 latkom inteligenty inaczej trybunał przyłębskiej na rozkaz starego kakra odebrał BARDZO WAŻNE wprost EGZYSTENCJALNE prawa. Ciebie tez Matka urodziła z takiej „pusi”. Więcej szacunku dla kobiet. Też jestem facetem (jeśli piszesz prawdę – bo może Ty jesteś ksiądz?) i juz po 60. Moi rodzice wpoili mi szacunek i dla KOBIET i dla MĘŻCZYZN – bo kazde z nas ma swoja erole do spełnienia w społeczeństwie. Obie są konieczne i obie równoważne – z tym, że to MATKA NATURA (nie żaden ksiądz czy stary kakier) wybrała, ze urodzisz się z „pusią’ czy z „ptaszkiem”. Nie wywyższajmy się ponad NATURĘ – COVID to jeden z efektów tej próby „nadwładzy człowieka nad NATURĄ”. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że rózne dziwolągi (stary kakier z braterską krwią na rekach i z kotkiem, przebierańcy w szatach ze złotej nitki, …) dowartościowują się gnębieneim innych. Władza nie jest po to by gnębić ale aby służyć społeczeństwu Zdrowia i rozsądku dla wszystkich

  • Dumny to ja mogę być z żołnierzy i obrońców Trzemeszna i innych wielkich ludzi wywodzących się z tego Miasta a nie z bandy, która wyłazi jak bydło na łąkę, bo nie mogą uprawiać wolnego seksu.

   • Na dzisiejszym poziomie antykoncepcji i zapobiegania ciąży śmieszne jest twoje błędne spostrzeżenie że ktoś nie może uprawiać wolnego sexu. Wolna aborcja akurat tu niewiele zmieni. Mieć wybór a nie nakaz/zakaz. Zacofane KatoPaństwo.

 4. momencik przypomnijcie za kim Trzemeszno glosowalo ile poparlo PIS ? 70 % okolo ? Trzebabylo sie zastanowic i przemyslec wczesniej to byscie teraz nie musieli isc na Spacer 😛

  Banda hipokrytów 🙂

  Sa zdjecia to was PIS wyhaczy za pandemie jeden po drugim
  Czekac tylko na mandat z sanepisu 🙂

  czekam tylko az PIS wam srube dokreci od piatku 😉
  i kazdy z was buzie otworzy szeroko :0

  Co kolejnego wymyslicie ?? za chwile wojsko was spacyfikuje i tyle z tego spaceru bedziecie mieli pozamykacie sie jak szczury w domach i zaden nie wysciubi nosa poza maseczke ;p

 5. Bylem z kobietkami z miasta i jestem z was wszystkich dumny ze zebralismy sie w tak licznym tlumie. Niewielu teraz rozumie po co byl ten protest, nie chodzi tylko o aborcje, chodzi o cały proces NWO ktory ruszyl w naszym kraju w latach osiemdziesiątych. Caly covid i inne gowna ktore nam wtykaja nie sa tym za co je uważamy, a przynajmniej co nam wciskają media. Budzimy sie i to jest najwazniejsze.

  • Ainteligencja… idac w marszu promujesz NWO myslac ze jest odwrotnie… od zawsze latwiej sterowalo sie glupim niewyksztalconym narodem. Jak teraz odebrac sterowana facebookiem mase blokujaca po nocach drogi i krzyczacych wulgaryzmy? A NAJLEPSZE ZE W MARSZU SZLI LUDZIE Z DZIECMI. TAK NA OKO Z 10 LAT. I TO JEST NORMALNE?! TO SWIADCZY O CALEJ TEJ GRUPIE KTORA SZLA.

 6. Jeszcze pare dni to przez tych glupkow to nie wyjdziemy do pracy i z domu bo wprowadza STAN WYJATKOWY ci co maja 500plus to moga sie drzec na konto kasa wplywa ale nie wszyscy Kaczynski zabierz te wszystkie socjali bo ludzie nawet nie mysla o pracy tylko zajrzec na konto i chulanki

 7. Podobno prawo uchwalone pozwala na dokonanie aborcji w niektórych przypadkach, czyli śmierć dziecka i ciężko uszczerbek na zdrowiu dziecka oraz śmierć osoby która może umrzeć po przez poród. Więc teraz mam pytanie to tych ludzi którzy strajkowali o co wam chodzi? Wydaje mi się że chodzi o aborcję na żądanie w każdym przypadku, mało tego większość uczestników nie wiedzieli chyba o tym i poszli bo ktoś tam propagandę puścił. Jednym słowem moje zdanie się sprawdziło to tylko przykrywka PiS tu chodzi o coś grubszego związane z pseudo pandemią. Media zacierają już rączki aby zwalić na was winę że przez was covid się roznosi, A tym samym udowodnią że maski nie pomagają i ich noszenie jest bezpodstawne, bo większość miała maski. Ja mowie stop pseudo pandemi!!!!! Ciekawe jak się sprawa potoczy.

 8. Świat staje do góry nogami :nawet sabat organizują nie w pełnię księżyca i w miejscach dostępnych dla wszystkich.Kiedyś to były zloty , imraza do rana , żarcie i ten tego… a teraz to oszczędnie . A tak na poważnie , to żeby się nie okazało za jakiś czas, że dzieciaki tych matek co tam były , o prawo do eutanazji będą walczyć.

 9. Ksiadz Dobrodziej ogladal film, i zdjecia i my juz wiemy kto tam szedl a niech tylko spróbuje ten co szedl przyjsc po slub lub chrzest lub pogrzeb to zobaczymy….

  • A co takie one są te kobietki z pierwszych rzędów dziś krzyczą jeb..ć PiS , pokaż macicę , to jest wojna, a jutro w kościele w pierwszym też rzędzie usiądą i do komunii pójdą a na kolędę przyjmą proboszcza i się obiadem wystawią. Czyż tak nie jest , szkoda że mają maski co niektóre ale pewnie po odpowiedniej obróbce będzie widać kto szedł kto krzyczał 😆😆

 10. Śpiewanie hymnu, niosąc przy tym transparenty z wulgarnymi hasłami, śpiewanie hymnu, gdy pół minuty wcześniej i pół minuty później rzucało się mięsem było poniżej wszelkiego poziomu…

 11. Polecam wszystkim przeciwnikom tych strajków wpisać w Google ” wady letalne” i zapoznać się z dowolnie wybranym materiałem. A potem zgłoście się do urzędu z chęcią adopcji takiego dziecka, o ile zdąży urodzić się żywe. I oczywiście nie wyobrażam sobie żebyście nie byli przy porodzie Wy przykładni rodzice i katolicy.

 12. Najpierw niech sie zajma wlasnymi dziecmi i to zdrowymi bo u nas w Trzemesznie tak rozowo nie jest a potem brac sie za czyjes dupy pozdrawiam tych co szli a nie wiedzieli za czym pytalam kolezanke za czym szlas a ona mi mowi nie wiem bo kumpela szla to sie przeszla z nia stado baranow wracalo do hal

 13. Niektórzy tacy mądrzy tutaj, pod pseudonimem. Ale nie wiedzą o tym , że kobiety nie są za aborcją, kobiety po prostu walczą o prawo wyboru. Nie cofajmy się do średniowiecza gdzie kobieta nie miała praw. Kobieta ma prawo wyboru, bo jak to bywa w naszym kraju to nie chcą dac później na rehabilitację, kolejki do specjalistów długie, a i nie raz rodziny z dziećmi niepelnosprawnymi żyją w ubóstwie. Nikt im nie pomoże, . Nikt się nie zastanowi , czy im pomóc. Tylko taka matka musi sama sobie radzić. A co się stanie z dzieckiem , jak ona umrze.

  • Jakie prawo wyboru? czyli jeśli dziecko przed przyjściem na świat będzie miało stwierdzoną wadę genetyczną ( np. zespół downa ), to chcesz mieć wybór je zabić? O taki wybór Tobie chodzi? Nawet jeśli wada będzie na tyle poważna, że dziecko po kilku dniach umrze, dajmy mu umrzeć godnie, w miłości.

   • Nawkładali wam w te zakute łby, że wszystkie chcą aborcji ze względu na zespół Downa, a Wy w to wierzycie jak w prawdę objawioną. No bo jak tu nie wierzyć prezesowi i księżom.
    „Syty głodnego nie zrozumie” i tak jest w tym przypadku. Wszyscy przeciw aborcji, ale pomóc tym chorym dzieciom i ich matkom to już k… wa przecież nie wasz problem

  • KOBIETA TO CZŁOWIEK PŁCI ŻEŃSKIEJ! Tylko jakimś zbokom płci męskiej się wydaje, że są czymś lepszym. I Ciebie i jarusia z Żoliborza URODZIŁY KOBIETY – Wasze MATKI. Nie macie prawa nimi rządzić i poniżać. Niech Was piekło pochłonie. Amen.

 14. Kurtuazji to chyba się kobiety z marszu wczorajszego uczyły w oborze. Nie myje z wykształceniem ale tk słabo myśląca cześć kobiet. Całe szczęście tylko 600 tutaj reszta poziom

 15. Jest moc, jest nadzieja!
  „Czekam na wiatr, co rozgoni
  Ciemne, skłębione zasłony”…
  Optymistyczne jest to, że nikt z uczestników tego i innych marszów na PiS już nie zagłosuje. Wiatr już wieje!

   • Nawet, jeśli w trzemeszeńskim marszu brało udział sporo młodzieży, to za rok, dwa, trzy będą pełnoletni i pójdą głosować. Nie zapomną wtedy o PISowstręcie, jakiego w ostatnim czasie się nabawili! Z dnia na dzień jest nas coraz więcej – ***** ***

    • Zagłosują nie zgodnie ze swoimi światopoglądami tylko na tego kto da więcej. Tak jak zrobili teraz. Ja mając liberalne poglądy nie głosuje na lewice ani na PiS. A gdybym miała prawicowe poglądy, to głosowałabym na PiS. I nie byłabym zdziwiona, ze rząd działa w kierunku swoich poglądów. No… chyba, ze głosował ktoś za 500+, 13 emeryturka itd. A o prawicy nie ma zielonego pojęcia. Wtedy zdziwienie i bunt. To pokazuje jakim „mądrym” narodem jesteśmy.

  • Szanowny „wezwal”
   Twój ukochany Pan Prezes- za którego chcesz się bić:
   – najpierw zasiał wiatr zlecając Pani Prezes Przyłębskiej (magister prawa)- swojemu odkryciu towarzyskiemu- wydanie orzeczenia, naruszającego kompromis aborcyjny, czym wywołał burzę i masowe protesty olbrzymiej grupy obywateli
   -następnie, będąc wicepremierem odpowiedzialnym w rządzie za resory siłowe( MSW, MON) i mając do dyspozycji: policję wojsko, obronę terytorialną, straż pożarną, itd. w przemówieniu telewizyjnym wezwał do utworzenia -de facto- bojówek, mających bronić kościół i naród przed zagrażającemu im wrogowi: kobietom i młodzieży, wykluczając ich tym samym z grona obywateli RP, członków narodu polskiego i społeczności obywatelskiej.
   -straszył zagładą narodu
   Trudno doprawdy znaleźć w najnowszej historii Polski bardziej nieodpowiedzialne, destrukcyjne dla państwa i anarchizujące zachowanie…
   „Władzy raz zdobytej nie oddamy…” skąd ja to znam?

   Przy okazji apel do uczestników protestu: rozumiem Wasze emocje, ale te wulgarne hasła, prymitywne transparenty i jeszcze gorsze okrzyki… Po pierwsze: nie przystoją w miejscach publicznych, po drugie odstraszają podzielających Wasze postulaty, ale nie tak radykalnych zwolenników, po trzecie wreszcie -dają łatwe argumenty tym, przeciw którym protestujecie. To na skutek takich zachowań, łatwo jest Waszym słusznym protestom „przyprawić gębę” a Wam przypiąć etykietę: wandali, lewaków, anarchistów, gorszycieli, deprawatorów dzieci i prymitywów.
   Po cóż dawać przeciwnikom argumenty, które pozwalają Wasz zohydzić, odczłowieczyć i postawić poza nawias społeczny- patrz TVP?
   Pozdrawiam
   TDi

 16. Polska to taka dziwna kraj. Grupie posłów wróciła pamięć i coś im się przypomniało po 30 latach. Premier który jest wicepremierem robi jakieś umizgi i dobrą minę do złej gry. Wicepremier który jest premierem do spraw bezpieczeństwa, ma dyspozycji służby, mimo to organizuje partyjną gwardię rewolucyjną. Osoba na nasze nieszczęście piastująca urząd prezydenta, no cóż… Ani Mru Mru. Ponieważ jak to ładnie określił jego niby minister: „Ponieważ przebywa w miejscu odosobnienia i z tego co wiem, nie ma warunków, żeby przeprowadzić transmisję”. W kraju mlekiem i miodem płynącym, który wstał z kolan, prezydent nie ma możliwości, którą ma prawie każdy uczeń. Szef największej partii w tym kraju, dla nie poznaki zwanej KK, która jest jednym z głównych prowodyrów tego bajzlu. Teraz nawołuje do uspokojenia emocji, które podgrzewała od lat. Le cabaret.
  A tak wogóle, to zapraszam wy********ć i to już !!!

 17. Mowia ze PIS ustawy forsuje noca a tu bandziory ulicami tez chodza wieczorami i noca czemu protestu nie zorganizowali w dzien bo bali sie ryja pokazac tak czy nie tak kochani pierdoce jebac 500plus

 18. To jest marsz niestety ale nie prawdziwych kobiet z dyskusja na argumenty, na poziomie. Wyszedł najgorszy sort, który jest agresywny, wulgarny.
  Niszczenie Kościołów tego jeszcze nie było. Mamy XXI wiek a wy nikogo i niczego nie szanujecie. Ani matki, ani wiary, ani drugiego człowieka który wystarczy ze ma inne zdanie od was samych. Polaki to okropne ludzie.

 19. Art. 38. Konstytucji

  Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia.

  Macie pretensje do PiSu za to, że komuniści i lewactwo uchwaliło w 1997 roku taką ustawę zasadniczą czyli Konstytucję, na którą tak ochoczo się powołujecie?
  Poza TVN, FB, TT są inne źródła informacji.
  Nakłaniajcie lewactwo i kodziarstwo sejmowe do zmiany tej komunistycznej konstytucji. Zrozumieliście? Czy Wasza inteligencja ogranicza się do powtarzania trzech wulgarnych zwrotów?

 20. Dość! Powiedzmy to otwarcie! Nie bądźmy jak ci zakłamani ludzie którzy co niedziele chodzą cała rodzina do kościoła modlić się a są tak fałszywi i maja takie podejście do życia jak w średniowieczu. Nie pozwalajmy na to, żeby tacy ludzie segregowali innych na tych dobrych którzy chodzą do kościoła i na tych złych. Nie pozwólmy by uczyli dzieci nasze nietolerancji ze względu na różne sytuacje. Ich rozgrzesza ich bóg z ich złego zachowania wiec nie widza w nim nic złego. Wręcz przeciwnie, uważają siebie za lepszych. Nie pozwólmy by uczyli nasze dzieci braku szacunku do człowieka. Tu na wsi w szczególności jest widziany taki średniowieczny katolicyzm. Kobiety jesteście wielkie. Walczcie dalej z obłuda, fałszem, zakłamaniem o dobra mina do złej gry.

  • Obraz katolika a zarazem męża osoby która jest w tym układzie widziałem i słyszałem wczoraj podczas marszu koło krzyża na ul.Wyszyńskiego.Mistrzu chociaż byś się ubrał OSZOŁOMIE i takie teksty do kobiet?

 21. troche sam sobie człowieku zaprzeczasz. Z jednej strony piszesz o wpojonym szacunku do mężczyzny i kobiety, który wpoili tobie rodzice, bo obie płcie odgrywają role określone w społeczeństwie. Z drugiej strony nie masz szacunku do osób z PiS, rzadu. A ono mieszczą się w granicach szacunku do płci, który wpoili ci rodzice (Pusie, peniski).
  Ps. Nie odpowiadaj bo bez sensu klepiesz

  • Widzę, że nie potrafisz przeczytać że zrozumieniem zdań złożonych. Nasza generacja uczyła się tego w 3 klasie podstawówki. Więc nie odpowiadam merytorycznie tylko opisowo.

 22. Normalność to Trzemeszno.
  Wszyscy obgadują, dodają coś od siebie guwno wiedząc. Wyśmiewają wszystko i wszystkich, wulgarni , bazczelni, jeden od drugiego popis że lepszy jest. Klepać po plecach a za nimi nóż w plecy wsadzić.
  Mam dość tego miasta tych hamskich ludzi bez odrobiny empatii i kultury osobistej. Odrobiny przyzwoitości. I taktu.
  Czy to szkoła , ulica czy też podwórko.
  Co sie z wami ludzie dzieje.
  Jad hamstwo próżność oraz brak taktu.
  WSTYD TRZEMESZNIANIE 🤯😰 Nie piszę o strajku tylko o codziennosci tego pokręconego miasta.

  • To fakt. Zero serdeczności Krzywe spojrzenia. Traktowanie ludzi z góry. Mieszkańcy mało przyjaźni. Zawiść i zazdrość górują. Wystarczy ze ktoś coś osiągnie i już cię niecierpia. Takie miasto. Lepiej to olać i obejrzeć fajny film lub poczytać.

  • Tego nie jestem właśnie w stanie pojąć. Kościół precz, rząd precz, księża pedofile. Ale biorą udział w komuni, bierzmowaniu, jak tylko przyjdzie czas. Czy to schizofrenia dwubiegunowa?

 23. Najlepszy wpis siosr adihd że było 2500 osób haha… Dziewczyny jesteście osobami publicznymi jak coś powielacie to fajnie to najpierw sprawdzić, bo nawet chyba tego niesprostowalyscie. Oj nie ładnie. Ogólnie marsz, strajk, porażka. Jedno wielkie przekleństwo wykrzyczane przy małych dzieciach bo rodzice zafundowali im wieczorny spacerek droga krajowa….pozazdroscic mądrości i podejścia do rodzicielstwa

  • Jak jesteś taki poirytowany to zajmij się własnym życiem i będzie dużo mniej irytacji w Twoim nudnym bytowaniu. Radzę też zadbać o zdrowie, zwłaszcza o pamięć, bo nawet nie pamiętasz co na czyim profilu wyczytałeś.

   • Dobrze pamiętam, mógłbym nawet dodać screen z wpisem dziewczyn no ale nie ma tu takiej możliwości. Chodzi o to że jak coś piszesz to pisz prawdę, ewentualnie sprostuj. Dziewczyny są osobami publicznymi więc muszą uważać co piszą. Tyle w temacie osób publicznych. Moje życie nie jest nudne, wręcz przeciwnie, chyba twojw skoro znalazłeś czas aby odp na mój skromny komentarz. Pozdrawiam

    • Dziewczyny nie są osobami publicznymi nie sprawują publicznej funkcji. To osoby prywatne i nie musza uważać co mówią co piszą jeśli nie uraza to czyiś uczuć ani nie jest na to żaden paragraf. Wolność słowa dalej istnieje. Możecie nas atakować, ale ust nam nie zamknięcie. Jeśli oburza cię hasło cipa czy słowo wyp… To przypomnij sobie gdzie wkładasz swojego maciupka. Seks nie jest tematem tabu nie musisz się go wstydzić, już dzieci nie łykają bociana itd. Kobieta to nie tylko macica dla twojej przyjemności to tez człowiek. Ma swoje prawa i o nie walczy. Nie musi poświęcać swojego dobrego stanu psychicznego bo jakiś kociamber tak sobie wymyślił i każe jej rodzic nie rzadko wynaturzenie które nie przetrwa poza jej organizmem. Natura płata figle i my ludzie coś powinnismy o tym wiedzieć. A swoje prywatne oburzenie schowaj sobie w te szafkę tzw. D U * E

 24. Najważniejsze dziewczyny to żebyście znalazły właściwych facetów na swojej drodze życia. Czas leci i go nie zatrzymasz. Dziecko urodzić możesz każdemu sebiksowi ale jak się pojawią problemy na początku ciąży to co. Prawdziwy mężczyzna zapewni Ci wsparcie. Dziewczyny popatrzcie na swoje mamy babcie ciocie psiapsióki czy są szczęśliwe. Posiadanie dziecka to jest najpiękniejsza rzecz jaka może się przydażyć ale zdrowego. Nie przegapcie tego jest tyle złych przykładów.

 25. Sami Trzemesznianie! Na pierwszy rzut oka widać, że to „oddolna” inicjatywa i sami swoi. Natomiast po hasłach widać, że to ta bardziej wykształcona, oświecona, demokratyczna, liberalna, tolerancyjna, nowoczesna, pro-rozwojowa część naszego społeczeństwa.
  „Takie będą Rzeczypospolite…” No i mamy. Ci ludzie – świadomie, czy nie, ciągną nas wszystkich ku przepaści. Głupota w połączeniu z chamstwem i pychą, to najbardziej niebezpieczna mieszanka. Polska nie zostanie najechana, tylko rozwalona od wewnątrz, rozsypie się przez działania samych Polaków. Szkoda dziś upamiętniać bohaterów narodowych. Ich trud, poświęcenie, ofiara, idą właśnie wraz z protestującymi w ten sposób na marne.

  • Wykształcony nie znaczy ze mądry. Trzeba jeszcze brać pod uwagę jakie to studia. Czy nie czasem wyższa szkoła robienia hałasu i jej podobne z podobnym poziomem, wymagające płacenia za czesne. Fakt ze osób wykształconych jest więcej, wiec dlaczego społeczeństwo jest coraz głupsze? Liberalni to oni są. Niestety to tez ciężka praca i oświecony umysł. Robić coś z sensem, z głowa na karku. Młodzi w tych czasach żyją na zasadzie: masa płatnych zajęć, moda, trendy najnowsze, sweet focie. Jednostki co niektóre są inteligentne. Lecz powtarzam JEDNOSTKI. Nie młodzież. Młodzież idzie bo myślą, ze wiedza wszystko. Ale to pokolenie nie jest nauczone pracy, odpowiedzialności. Jak mama z tata do domu nie przyniosą 6 tys. I nie kupią wszelkich ubrań, gadżetów, to niewiele osiągają swoją inicjatywa. Dla nich wyczynem jest wstać rano i iść do szkoły. No chcieliby być wożeni autem. Dla nich wyczynem jest praca na polu, ogrodzie. O czym ty człowieku wiec gadasz. Obraz dzisiejszej młodzieży zobaczysz z czasem. Strajk za strajkiem będzie jak od tego pokolenia będzie się czegoś wymagało. Bo nauczone jest „jest, ma być i kropka, nie interesuje mnie skąd masz rodzicu pieniądze”. A w dobie internetu gro rodziców ma z dzieciakami „spokój”. Dadzą dostęp do portali społecznościowych, a to ze dziecko gnębi i obraza innych przez komunikator na to rodzic już nie reaguje. Nie tłumaczy. Gdybyście wiedzieli co robią dzieci co niektórych rodziców innym dzieciom, jaka retorykę bolesna wobec nich stosują to by wam włosy na głowie stanął dębem. Nie świadomi jesteście wielu rzeczy, bo takie sprawy się chowa pod dywan, a w niedziele idzie się do Kościoła. Amen

   • Druga mama: dałam do góry pytanie w komentarzu czy to byli przyjezdni i byłam ciekawa czy ktoś odpisał też podpisałam sie Mama to teraz mamy dwie „Mamy” tak to jest z tymi anonimowymi podpisami.

    A ten pan „obym sie mylił” chybama podobne zdanie do pani tylko użył sarkazmu.

  • Na początku zapytałam czy to przyjezdni bo ktoś tak zasugerował. Tu rozumiem, że odpowiadasz z ironią. Czyli przyjezdni.

   W radiu gnieźnieńskim jakaś pani od strajku (nie usłyszałam nazwiska bo włączyłam się dopiero na hasło mniejsze miejscowości) powiedziała, że strajk był w Trzemesznie. Czyli o to chodziło, żeby można było powiedzieć, że ludzie z mniejszych miejscowości ich popierają? (No może niektórzy tak ale to i tak nadurzycie skoro zostali przywiezieni) Następnym razem bardzo proszę Pana redaktora, żeby mniej enigmatycznie określił organizatora i sprecyzował czy jest lokalny.

   Rozumiem, że teraz to już jest strajk przeciwko konkretnej partii ale proszę żeby ktoś nie pisał na tych transparentach że w ten sposób walczy o prawa kobiet. O moje napewno nie. Proszę pisać że strajk – niektórych kobiet. Nie jestem zwolenniczką żadnej partii politycznej. ale poglądy mam konserwatywne także w ochronie życia.

   Nagle wiele osób stało się ekspertami od wad letalnych. O Aborcji powinni dyskutować moim zdaniem lekarze, psychologowie bioetycy itd. (bo to są zapewne często dramatyczne sytuacje) -specjaliści, a nie krzykaczki obrażone na rzeczywistość, celebrytki i zmanipulowane przez środowiska lewicowe nastolatki.

   • Ja jedyne dobro jakie widzę w tej sytuacji to takie, że mówi się o wiekszej pomocy dla osób niepełnosprawnych ich opiekunów, kobiet w trudnej sytuacji (hospicja perinatalne, pomoc psych.) Ale to chyba mówią środowiska konserwatywne? Zobaczymy czy nie skończy sie na deklaracjach?

 26. Druga mama: dałam do góry pytanie w komentarzu czy to byli przyjezdni i byłam ciekawa czy ktoś odpisał też podpisałam sie Mama to teraz mamy dwie „Mamy” tak to jest z tymi anonimowymi podpisami.

  A ten pan „obym sie mylił” chybama podobne zdanie do pani tylko użył sarkazmu.

  • To chyba mądrzejsza używała sarkazmu. Mama mamie nie jest równa. Jedna ma mądre podejście do dzieci inna robi za nie lekcje, płacze po nocach i żali się obcym ludziom na swoje dzieci. Ta mądrzejsza jest z nich dumna. Ta druga z kolei czuje się lepsza. Mama mamie nie równa. Dziś bijecie młodym brawa jutro będziecie beczeć, ze się nie uczą, musicie robić zadania po nocach. Wiadomo

  • Taką wypowiedzią potwierdzasz, jak łatwo cię kupić za 500 zł. Ja akurat nie biore 500 plus, ale za to je sponsoruję swoimi podatkami. Bo to nie kaczor ci dał 500 zł tylko ja i wielu innych podatników.

   • 500+ nie chcą się wyzbyć choć wasze dzieci wnuki będą ten dług spłacać. Jakoś wam to nie przeszkadza. O co wy właściciel walczycie? Może zacznijcie myśleć i walczcie o wartości. Przeciwstawkajcie się gnębieniu w szkołach, stawiajcie po stronie słabszych. Czyńcie dobro, zwyciężajcie dobrem. Dawajcie przykład jak można żyć w zgodzie, szacunku, bez fałszywego obrazu idealnej rodzinki rodem z Kościoła a w środku zgnilizna. Zawiść nienawiść i zazdrość. Pokażcie ze dobre wychowanie to nie tylko atrybut jednostki. Pokażcie ze jesteście inteligentni i nie akceptujecie zachowań patologicznych. Pokażcie ze jesteście wrażliwi na krzywdę innych, nie tylko swoją o domniemana swoją. Uczcie się tolerancji każdego dnia. Ale nie wojna i nie walka. Ten kto widział wojnę, wie ze nie wiecie co mówicie. Róbcie to z głowa by nie dać powodu przeciwnikowi aby udowodnił jak bardzo jesteście głupie i jak bardzo się mylicie.

    • Właściwie z tego komentarza to ja nie wiem po której pani stronie i czy mówi pani do strajkujących czy przeciwników. Ale to pewnie dobrze. U nas to się wszystko miesza wiara z polityką i gospodarka ze światopoglądem, a to źle. Jestem wierząca i konserwatywna światopogladowo. Na gospodarce i polityce się nie znam bo wiejska ze mnie baba ale rozumiem pani argument o 500+. Jak widać z komentarza pana Okno jest zwolennikiem partii rządzacej ale poglądy ma niekoniecznie konserwatywne. Strajki organizują raczej środowiska skrajnie lewicowe a oni chyba są bardzo socjalistyczni czyli dużo podatków i dużo swiadczeń socjalnych?

     • Pani Reniu no może być mniej lotny. Nie ma problemu. Tam wyżej pan „obym się mylił” był zaniepokojony zachowaniem młodzieży i jakaś „Mama” też więc dla mnie to zdania podobne. I fajnie napisał o patriotyźmie. Ale jak Pani sama zauważyła mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem . A z dzieci jestem bardzo dumna tylko są małe więc jedyne protesty jakie ich dotyczą to te w związku ze słodyczami.

      Po prostu byłam ciekawa kto za tym wszystkim stoi. (haha) ale już się chyba nie dowiem, więc już tu zaglądać nie będę. A czasami lepiej coś anonimowo napisać w internecie i sie wyluzować niż jakieś emocje w domu pokazywać. Bye

 27. Młodzi naoglądają się na netflix życia na zachodzie i uważaj jak za chwile będą walczyć o to żeby domy starości były tańsze niż na zachodzie bo chcą swoich rodziców tam oddać by moc się spełniać zawodowo na przykład albo żyć pełnia życia. Chyba wiecie wszyscy o jakie wartości, mądrość i wolność młodzi będą walczyć? Nie ma miejsca na tradycje, lokalne aspekty. Zachód, zachód, zachód. Jeśli ty matko, ojcze się na tk godzisz, by twoje dziecko na przykład oddało cię jak pieska do adopcji, to bij im brawa i walcz w tej dziczy z młodymi. Bo żeby żyć jak na zachodzie potrzeba wielu lat i mądrego społeczeństwa a takie społeczeństwo trzeba pielęgnować, uświadamiać, nauczać i trzeba to robić mądrze. To lata pracy. A nie jeden strajk. Pracy która uczy i wymaga od mas rodziców nauczycieli obywateli wielkiej pracy i zaangażowania. Nie anarchi. Długa praca przed nami.

 28. A ja mam nadzieje,ze osoby które organizowały strajki wezmą na siebie odpowiedzialność za wzrost zachorowań na covid a nie zrzuca jak małe dzieci winy na rząd.Strajkojcie sobie ale dlaczego teraz?kiedy szpital ledwo to wytrzymuje,nauka nie działa.Dlaczego tak krzywdzicie swój kraj? Dumne pewnie jesteście prostolinijne cipki.Myslenie jednak musi was bolec.

 29. Wiem, ze nauczyciele nie są lubiani, ale spójrzcie tylko jak nieszanowany jest nauczyciel w dzisiejszych czasach w Polsce i pomyślcie trochę, jaka wspaniała młodzież mamy i czy jest z czego być dumnym. To tylko preludium. Co/kto następny czeka na dobitny brak szacunku? Co szanuje dziś młodzież? iPhone? Wakacje?

 30. I plan się powiódł w 101 %. Liczba ponad 20 000. Za parę dni będzie po 50 000. I wtedy macie ta swoją wojnę 👮👮 resztę sobie same dopowiedzieć , jak was zamkną w domach , godzina policyjna, zamknięte granice, sklepy puste a jak już wam neta wyłącza to się posikacie z wrażenia że fejsik nie chasa 🙈🙈🙈

  • ja Wam bardzo dziękuje, ze przyczyniliscie się przyszłości wy narodu do tego, ze za chwile będziemy musieli siedzieć w domach, bo akurat teraz chodzicie strajkować świetnie się bawiąc. mam nadzieje, ze któraś z was pomyśli choć przez chwile, a może nie było to przemyślane? Nie mylić ze stwierdzeniem „niesłuszne”.
   Przed kolejnym takim strajkiem każdy uczestnik może zrzecze się z respiratora, miejsca w szpitalu? Są ludzie którzy dbają o siebie chuchają na zimne, bo są chorzy i wiedza, ze covid 2 może ich zabić. Wiem, dziś taka osobę byście chcieli mieć wybór „zaborcjowac”. O to walczycie, o to być mieć wybór. A na walczę o to, aby moc dalej żyć. Jestem schorowana, nie godzę się na orzeczenie TK. Jednak to co wy robicie może zafundować komuś smierć. Ale co was obchodzą inni.

  • A co mnie obchodzi geriatria? swoją młodość mieliście o swoje walczyliście!albo mieliście swój czas a nie walczyliście. jeśli koronawirus kogoś zniszczy to tylko te osoby które są słabe.rzadacie żebym na wasze emeryturki pracował a nie popieracie strajku młodych?? to my dzisiaj tworzymy świat. i musimy go sobie sami wywalczyć.

   • Bravo hahaaaa. Tylko ta geriatria ci synku wywalczyła to co masz dzisiaj. W 39 twoja babcia w 56 zresztą też.a w 80 i 89 twój tata. Ale co tam teraz Twój czas i ty jesteś dorosły i będziesz rządzić. Tylko pamiętaj rurki, blancik , kolczyk w nosie , balenjagi i głośnik na plechach ci nie pomogą ale zawsze masz fejsika . A jak ci ktoś o północy zapuka do drzwi to zmień pieluchę zagryź zęby i do walki czy to z covidem czy z obcym złym człowiekiem. Bo życie to nie CS czy inny Assassin’s . Więc gotuj się do wojny , zresztą jak sama czy sam krzyczales na ulicy.

    • twoje wojny nie moje. moje toczę teraz! historia nie da się żyć wiec nie cytuj dat bo to było a liczy się tu i teraz. nie rozumiesz nie komentuj idź spać babciu lub rób na emeryturkę a nie na młodych liczycie

     • Bardzo mnie to zabolało. Jestem osobą w wieku prawie emerytalnym i bardzo, ale to bardzo popieram Wasze protesty. Dokładnie zdaje sobie sprawę, że przyszłość zależeć będzie od młodych. Dzieląc sie na starych i młodych wpisujemy sie w retorykę niejakiego Kaczora Dyktatora. Jemu o to właśnie chodzi. To on podzielił nas najpierw na lepszy i gorszy sort. Teraz na prawdziwych i nieprawdziwych Polaków. Za wszelka cenę cche napuścić mlodych, zorientowanych bardziej na prawo na was, dzis protestujących. Póki co mu sie to za bardzo nie udaje. Nie dawajmy mu satysfakcji. Wspierajmy się, a nie dzielmy. Wtedy wygramy z tym opętanym człowiekiem.

     • A ja się pytam czy kraj bez Kaczki będzie zdrowy? Co to za kraj w którym pracuje się światek piątek i niedziele za najniższa krajowa, płaci wszystkie składki a do lekarza chodzi się prywatnie (bo ten na NFZ przyjmuje telefonicznie jakkolwiek to brzmi), a za wizytę płaci 2 stówki? Nie mam dzieci, nie dostaje 500+, ani jakieś dodatki typu „wizytowe u lekarza 1000+” itd. Ale pracuje, i nie stać mnie najzwyczajniej leczyć się. Rozumiem ze odejście Kaczyńskiego zmieni różne tego typu problemy o będziemy żyć w cudnym kraju. Amen

 31. Popieram kobiety walczące o swoje prawa , przeciwni są tylko nieudacznicy życiowi co liczą na 500+ i nic nie robią. PiS i kościół to jest mafia największa w Polsce. Boli mnie tylko że w Trzemesznie jest jeszcze tyle pisowców.

 32. To weź tabletkę jak cię boli. Albo Łukaszu naucz się tolerancji i miłości wobec PiS owca. Szanuj muzułmanina, katolika, pisowca, lewaka. Naucz się z nimi dialogu i naucz żyć. Pokaz, ze jesteś ten lepszy a nie z tej samej gliny tylko poglądy inne.

 33. Najpierw się weźcie za wychowywanie dzieci a nie za popieranie strajków. Wiadomo ze to nie przejdzie a aborcji można dokonać i tak u sąsiadów czy za odpowiednia opłata od zawsze praktycznie. Ta wasza dzisiejsza młodzież potrafi tak gnębić biedniejszych, uważanych za gorszych od siebie tego nie widzicie. Tego drodzy rodzice nie widzicie ze trzeba szukać pomocy u kuratorium żeby dziecku dał prześladowca spokoj bo rodzic nic złego nie widzi. Anioła ma. Tu problemów nie widzicie czemu na ulice nie wyjdziecie z hasłami ,wychowujecie dzieci na dobrych ludzi nie na prześladowców,. Apeluje o to by nie było pozwolenia nabranie sytuacje. Prześladowca syna a w niedziele do Kościoła. Piękny obraz

   • Meczety drogi dzieciaczku to okropna broń. Gdybys brał udział w wojnie w której używa się meczet – błagalbys o broń palna. Nie wiesz co piszesz. Lecz tak jak wśród wirusów, tak i wśród głupców przystało nam żyć.

  • Temu nie jest winna szkoła, rówieśnicy. Temu ze dziecko prześladuje słabszych winni są rodzice. I brak wychowania. Brak wpojenia zasad, brak rozwijania empati, za to stado zabawek, gier o innych rozrywek. Takie dziecko jest młodym socjopata, który nie widzi nic złego w krzywdzeniu innych. Powinno się wywieszać zdjęcia prześladowców i piętnować społecznie, aby widzieli i oni i rodzice ze nie ma przyzwolenia na tego typu zachowania. Słyszałam całkiem niedawno o jednym z prześladowców niestety dlaczego to tak długi trwało??? Bo wszystko było zamiatane pod dywan. Taka osoba powinna mieć dostatecznie wcześnie nadzór psychologiczny, żeby naprawić błędy wychowawcze lub braki w wychowaniu. To wszystko powinno być spójne aby bronić słabszych przed małymi zwyrodnielcami. Nie powinnismy być obojętni bo dziś to spotyka dziecko koleżanki a jutro może to spotkać twoje dziecko. Stop prześladowaniu w szkołach, szybka akcja i reakcje.

  • Wzrost zachorowań jest widoczny. Zamiast dbać o osoby zagrożone i nie gromadzić się w tym czasie to okazuje się ze wy robicie wszystko na przekór. Za chwile zachorowań będzie tyle ze nawet na cmentarz nie będzie można pójść odwiedzić zmarłych w ich swiecie. Świat za chwile tez nie będziemy mogli razem z rodzina spędzać bo musicie teraz strajkować. Brakuje tego żeby właśnie szkoły pozamykać firmy pozamykać i będziemy siedzieć w domach strajkować i żreć pyry. Takiego życia chcecie? Takie zadundujecie nam jeśli się nie opamietacie. Nie wolno zatrzymać gospodarki, nie wolno zamykać szkół. Trzeba wrócić jak najszybciej do otwarcia szkół, by rodzice mogli pracować. Co to za matka która do szkoły dziecka nie puści bo wirus ale na protest z wulgarna tabliczka bez dystansu już tak? Chyba ze wirus to dla was tak jak w przypadku aborcji „ktoś” kto wyeliminuje słabsze osobniki.

 34. Wszystko prawda co pani pisze. Część młodzieży taka właśnie jest. I bezmyślnie krzywdzi innych i bezmyślnie chodzi na marsz. I być może to też wina rodziców nie tylko tej antykultury. Tylko nie wiem czy tu na tym portalu pani będzie zrozumiana bo niektóre komentarze to po prostu chamskie wyzwiska jak z tego strajku.ale napisać oczywiście można.

  • Mój syn był prześladowany właśnie w szkole przez długi czas póki porządku nie zrobiłam z tym potworem. Właśnie takie wulgaryzmy wobec niego były stosowane na porządku dziennym. Strajkujmy ale te hasła na tabliczkach niestety świadczą złe k was. Dziś kierujecie je do pisu jutro do nauczycieli rodziców. Osoby prześladowane maja je na codzień. Nie jestem babcia, jestem kobieta 33 letnia wychowywana w kulturalnym kochającym domu, w którym wpojono mi szacunek słowny i fizyczny nawet do osób z którymi zgadzać się nie muszę.

 35. „ha ha” do sztambucha – Ile ty masz lat lisku chytrusku ze o bajce chyba sprzed powstania kosciuszkowskiego wspominasz?
  (Mam nadzieję, że przeczytasz ten wpis i zrozumiesz jego treść) W ludzkiej pamięci (osobniczej) pozostają różne momenty – z reguły te najlepsze (taki np. lisek-chytrusek z bajki dla dzieci czytanej przez Rodziców przed snem, z poczuciem pełnego bezpieczeństwa ) i najgorsze (np. odebranie praw reprodukcyjnych kobietom przez tzw. trybunał przyłębskiej i poczucie przerażenia). Ja, pomimo tego że jestem już po 60 – zapamiętałem tego liska-chytruska a tym nastoletnim, brutalnie przedwcześnie dorosłym z powodu pisu i kleru dziewczynom wryją się w pamięć te manifestacje. Ale dla Ciebie „ha ha” uczucia wyższe są chyba obce? Głód, nacisk pęcherza na sikanie, potrzeba rozładowania napięcia seksualnego, itd. – to są chyba dominujące uczucia w Twojej psychice.

  • pan to powinien nazwać się porypany lis daj pan młodym spokoj i nie pisze bzdur ze przedwcześnie dorośliśmy i wbiła się nam pisowska dyktatura PiS rządzi od 6 lat i ma taki wpływ na młodzież jak na pana proboszcz.wplyw na nas maja rodzice i otoczenie i to jest najwazniejsze.my tez mamy rodziców którzy nam czytali.gada pan jak porypany.panu niby rodzice czytali a nas niby rząd wychowuje?my tez mamy rodziców.kazdy dorasta kiedy jego czas przyszedł i kiedyś młode zachodziły w ciąże i dziś zachodzą.glupoty pan plecie jakby pan miał problemy z rozumowaniem.dobrze ze jak był pan mały to rzadnego rzadu nie było 60 lat temu bo jeszcze by sie wrył w psychikę a tak tylko bajka została.

   • Basiu, do jakiej szkoły Pani chodziła, że nie nauczyli Pani gramatyki i ortografii języka ojczystego? Trudno zrozumieć więc i trudno polemizować z Pani wpisem. Pozdrawiam, naprawdę serdecznie.

    • ta sama szkole co ty nie pozdrawiam ciebie dlatego ze nie biorę udziału w fałszywej akcji pozdrawiania siebie.chyba jesteś niedoj… any ze tak sam nie wiesz o co tobie chodzi i do czego pijesz.

 36. Hehehehe ciekawe czy tak będziecie popierać młodzież jak będą chcieli eutanazji dla rodziców bo nie będzie im się chciało na starość zajmować siusiajaca mamusia o nie będą mogli jechac na wakacje z taka.uczcie ich ze niczego nie trzeba szanować zamiast wzywać do dyskusji tłumaczyć to dumni jesteście ze wychodzą na ulice z hasłami cipa jebac zobaczycie za pare.a w domu płaczą ze nic nie robią i trzeba na korepetycje posyłać ze drogie są lekcje prywatne a tak uczycie drogie państwo wina wszystkich tylko nie wasza.

  • Teraz to wrócił jeden do sklepu z nożem bo doładowanie z dnia poprzedniego nie działało kiedyś pisaliśmy reklamacje teraz nowoczesne metody to nóż ….. taki przypadek w prasie opisują te noże coś modne są ostatnio a co będą reklamacje pisać skargę czy coś hehe uchodźców się obawiamy a sami bomby wśród swoich mamy hehe

 37. A nie mówiłem ile de.ili jest w naszym mieście? To się ludzie oburzyli. Haha teraz de.ile pójdą głosować na PO czy tam KO zwał jak zwał Ale tak będzie bo nie mają rozumu.

  • Dokładnie pójdą na po lub kod bo na tych się obraza na jakiś czas łykną ze kasy nie ma potem za jakiś czas się zorientują znowu ze rząd nie dba o suwerena to pójdą psl wybrać. Nazwy parti celowo od małej pisane bo polityka jest kłamliwa i brudna. U nas od lat co sami ludzie. Nie sprawdzają się wiec powinni odejść i powinni wejść nowi WSZYSCY od pani Basi od zaparzania kawy począwszy. A czy teraz po czy pis będzie u władzy to jeden […] tylko jeden mniej drugi więcej kradnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj