Strona główna Różne Stołówka w „jedynce” już otwarta

Stołówka w „jedynce” już otwarta

4972
13

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzemesznie mogą już korzystać z wyremontowanej stołówki. Wczoraj nastąpiło jej uroczyste otwarcie.

Gruntowny remont objął wszystkie instalacje, stolarkę okienną i drzwiową, położono nowe tynki oraz płytki ceramiczne. Kuchnie wyposażono w zupełnie nowy sprzęt, a w jadalni pojawiły się nowe stoły i krzesła.

W otwarciu uczestniczyli m.in. samorządowcy, wykonawca remontu, dyrekcja placówki, a także uczniowie klas pierwszych, którzy zaprezentowali krótki program artystyczny.

Jak przekazała dyrektor Ewa Balcerzak, chęć korzystania ze stołówki zadeklarowało już ponad 180 uczniów. Liczba ta jednak cały czas rośnie.

Koszt prac wyniósł 312.000 zł, z czego 80.000 pochodziło z dofinansowania.

13 KOMENTARZE

 1. Super, ale…
  W kuchni nie powinno być drewnianych desek do krojenia, ponieważ nie da się ich wyparzyć. Powinny być kolorowe z tworzywa, przeznaczone (każdy inny kolor) do innej żywności. Bemary widzę że już zawalone kamieniem, powinny być czyszczone na bieżąco codziennie aby kamień się tam nie zadomowił na stałe. Ta chemia ze zlewów też powinna zniknąć, myte są tam produkty spożywcze które powinny mieć swój osobny sterylny zlew.
  Dbajcie o to nasze kuchareczki 🙂 Niech Wam służy jak najdłużej!!!

 2. Ten wielki wpust podlogowy widoczny na zdjęciu nr 11 to na wypadek kolejnego oberwania chmury? Czy wyczyscili caly kanał czy tylko osadzono bo było wymagane w przetargu? Nie takie numery były już grane w tej gminie. Zawsze przecież można zlecić kolejną robótke:)

 3. 312 tys…za, remont? Chatę za takie pieniądze można postawić a oni się chwalą że utopili tyle kasy na odświeżenie pomieszczenia.

   • W Trzemżalu gmina nie dołożyła żadnych dodatkowych środków! Kasa pochodziła z funduszu soleckiego, dofinansowania, które sołectwo samo ( bez pomocy gminy) pozyskało.
    Mieszkańcy sami zorganizowali się i wykonali bardzo dobrą robotę. Zazdrość zżera tych wszystkich, którzy jak widzą jak drugiemu coś się udaje to wypływa z niech żółć. W tym przypadku ewidentnie widać, zgoda buduje! Brawo dla zaangażowanych mieszkańców! Maść na ból doopy dla wszystkich którzy podkładają nogi. Żyjcie dalej w swoim zacietrzewieniu.

   • Tak to jest, jak się widzi co jest zrobione, ale się nie interesuje kto za to płacił. Radni z okolicy Dąbrowskiego to się powinni podać do dymisji przez te dziury.

    • mieszkancy dabrowskiego chyba zaczeli rozrzucac gwozdzie bo juz 3 raz zlapalem tam gume ! nie dziwie sie bo auta ich chlapia w deszcz

     albo gmina cos z tym zrobi albo mieszkancy przy wyborach !!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj