Strona główna Na sygnale Staranował rogatki. Zatrzymał go policjant po służbie

Staranował rogatki. Zatrzymał go policjant po służbie

4937
19

Niebezpieczne zachowanie kierowcy samochodu ciężarowego, który uszkodził dwie rogatki na przejeździe kolejowym w Wymysłowie, zaobserwował gnieźnieński policjant będący po służbie.

Do zdarzenia doszło wczoraj, przed godziną 15. Policjant jechał swoim prywatnym autem w kierunku Trzemeszna. W pewnym momencie zauważył, jak kierowca samochodu ciężarowego wjechał na przejazd kolejowy w momencie, gdy jedna z rogatek była już zamknięta, a druga zaczęła opuszczać się na naczepę.

Pojazd zatrzymał się na parkingu w Lulkowie. Policjant skontaktował się z oficerem dyżurnym komendy, który na miejsce skierował funkcjonariuszy drogówki.

Policjanci ukarali 49-letniego kierowcę – mieszkańca Olsztyna – mandatem karnym w wysokości 500 złotych i nałożyli 6 punktów karnych. Ciężarówka odjechała w dalszą trasę, a pracownicy PKP naprawili zapory.

KPP Gniezno

19 KOMENTARZE

  1. Aż dziwne że to nie pani z ochrony (dorabiająca sobie jako szeryf) go zatrzymała. Gdzie wtedy była? Czyżby w pracy?

  2. W tym miejscu powinien być wiadukt.Nic nie wskazuje aby DK 15 została w bliższej perspektywie zastąpiona przez S15,więc taka inwestycja wskazana.

    • W najbliższym czasie jest to nie możliwe po cały czas droga kolejowa Poznań-Konin jest remontowana a przez Trzemeszno przewijają się pociągi na Warszawę, Trójmiasto, ale jeżeli chodzi o takie rozwiązanie to jak najbardziej inwestycja trafna

  3. CHCIALBYM przestrzec mieszkancow miasta stolarz (ma ciag alkoholowy) i wychodzi sam do mieszkan i zabiera co popadnie szuka po domu pieniedzy i je zabiera po czym wychodzi niezauwazony a jak ktos go zauwazy ze znakomych to „co slychac itd” uwazajcie mnie juz okradł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here