Strona główna Na sygnale Spowodował kolizję, wydmuchał niemal 2 promile

Spowodował kolizję, wydmuchał niemal 2 promile

4505
22

Wczoraj (27 listopada) około godziny 16 na ulicy Mickiewicza w Trzemesznie doszło do kolizji drogowej.

Jak informuje nas Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, 38-letni mieszkaniec gminy Trzemeszno kierujący fiatem bravo zderzył się z toyotą avensis.

Okazało się, że sprawca był pijany. Badanie alkomatem wykazało 1,9 promila w wydychanym powietrzu.

Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Przed sądem odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzemesznie.

22 KOMENTARZE

  1. ojj zaraz tam pijany, ludzie nie przesadzajcie pani niedawno tylko 100 zl podwędzila Tylko 100 zl a wy tu raban robicie o kilka promili

  2. Do redakcji pilne. Brak chodnika, a ktoś wbija paliki i rozwiesza sznurek przy drodze do Trzemżala. Zagrożenie śmiercią dla pieszego.

  3. Hmmm….dekorowanie drogi, kupowanie proporczyków, dlatego , że przejedzie obraz.
    Obraz nie byle jaki, z tym się zgodzę, ważny. Sadzę jednak, że Matka Boża, byłaby bardziej wdzięczna za uhonorowanie jej w inny sposób. Zamiast na beznadziejne tandetne tasiemki wpłacić na fundację, wspomóc chore dzieci, osoby samotne. Od dłuższego czasu obserwuję „wierzących, praktykujących” co niedzielę w ławce w kościele, tych samych którzy są tam tylko po to, żeby się pokazać.
    W codziennym życiu ciężko w nich znaleźć tego katolika, który tak gorliwie modli się na mszy.

    • ale co wy chcecie – ksiadz proboszcz kochany jak przyszedl razu pewnego powiedział „ojj nie widze pana w kosciele” a co najlepsze powiedzial to do goscia ktory stale do kosciola chodzi hahah sami ludzie pozwalaja na takie rzeczy a potem sie dziwia

  4. Oby kopia obrazu jeździła co tydzień. Lampy świecą się dłużej, czyli można i nie trzeba oszczędzać. Tylko coś czuję że tydzień po będą tajemnicze awarie i lampy przestaną działać aby wyrównać bilans.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj