Strona główna Sport i rekreacja Sportowe zmagania w Mijanowie

Sportowe zmagania w Mijanowie

733
4

Wczoraj na terenie centrum sportowo – rekreacyjnego w Mijanowie odbyły się przedostatnie rozgrywki piłkarskie, w ramach trwającego od lutego „Turnieju Sołectw”. Meczom piłki nożnej towarzyszył turniej siatkówki plażowej w kategorii „open” oraz festyn rodzinny.

Imprezy sportowe trwały od godziny 8. Dla najmłodszych kibiców przygotowano dmuchaną zjeżdżalnię oraz trampolinę. Wszystkie dzieci mogły też pobawić się na placu zabaw. Nie zabrakło gastronomii – była grochówka, napoje, słodycze i przekąski.

Po wczorajszych rozgrywkach, w Turnieju Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Burmistrza Trzemeszna prowadzi Sołectwo Szydłowo (96 punktów), za nim znajduje się Sołectwo Zieleń (93 pkt.) oraz Sołectwo Niewolno (87 pkt.).

Finał turnieju już za tydzień, 20 września w Kamieńcu.

4 KOMENTARZE

  1. Czyżby konkurencja znowu dla festynu parafialnego? Znowu ktoś tak dobrał daty, żeby się wpi… proboszczowi. :-)) Oj nie będzie rozgrzeszenia, oj, oj.

  2. Tona pewno asystencik burmistrza,coś o nim nis słychać nie mówiąc już o p.Kociemba czyli skarbnik,z zaciekłością odzyskuje już podatek vat,nie musimy płacić p.Leśnemu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj