Strona główna Wyróżnione Sport na zdjęciach Stefana Majewskiego

Sport na zdjęciach Stefana Majewskiego

8113
16

Dzisiejsze świąteczne, ale jakże nietypowe popołudnie, pragniemy naszym Czytelnikom umilić kolejną porcją starych fotografii. Tym razem prezentujemy zdjęcia wykonane przez Stefana Majewskiego na stadionie miejskim.

Będą one z pewnością atrakcją dla starszych mieszkańców naszego miasta i gminy. Można na nich rozpoznać wiele osób, niektórzy być może odnajdą samych siebie. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy jest to jedna i ta sama impreza, czy może są to ujęcia z dwóch lub więcej wydarzeń.

Liczymy w tej kwestii na dobrą pamięć i skojarzenia naszych Czytelników. Być może uda nam się wspólnie rozszyfrować kiedy i z jakiej okazji odbywały się uwiecznione na fotografiach zawody.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

16 KOMENTARZE

  1. O ile dobrze rozpoznaje to na metę wbiega Lucjan Wełniak były nauczyciel W-F-u a drugi od prawej przy przeciąganiu liny to Jerzy Lisiecki były kierownik rzeźni w Trzemesznie gdzie teraz stoi Twój Market na osiedlu.

  2. Na zdjęciu 5 na środku zdjęcia w białej koszuli vice prezes Miejskiej Spółdzielni Zaopatrzenia i Zbytu p Seweryn Chęciński a na 6 ręke podaje Zarzyński a z prawej strony jeden z synów Antoniego Kierczyńskiego prezesa MSZiZ.Na pierwszym zdjęciu na mecie Jurek Wożniak syn p Wożniaków Heleny i Franciszka Na 5 zdjęciu wydaje mi się że kulą rzuca córka pani Jadwigi Lange ze sklepu warzywniczego.Na 1 zdjęciu Wełniak na mecie ale o innym imieniu nie Lucjan,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj