Strona główna Na sygnale Spłonęły dwa auta

Spłonęły dwa auta

19482
47

Dwa samochody osobowe spłonęły o północy na ulicy 22 Stycznia 1863r. Wprawdzie badanie przyczyny pożaru będzie przedmiotem policyjnego dochodzenia, ale już teraz można z prawie stuprocentową pewnością stwierdzić, że doszło do umyślnego podpalenia.

Na jezdni zaparkowane były trzy pojazdy – bmw, opel i peugeot. Gdy właściciel jednego z nich zauważył ogień, paliły się dwa pojazdy – bmw i peugeot. Stojącą w środku vectrę, która nie była objęta pożarem zdążył wyprowadzić w bezpieczne miejsce.

Na masce płonącego bmw stała plastikowa butelka. Wszystkie trzy auta należą do dwóch, bliskich sobie osób. W obu przypadkach spaleniu uległy komory silnika.

Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej – OSP w Trzemesznie i PSP w Gnieźnie. Czynności dochodzeniowe wykonywali policjanci z Trzemeszna i technik kryminalistyki z komendy w Gnieźnie.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

47 KOMENTARZE

 1. Ale ten podpalacz ma jaja że pod kamerą podpalił samochody 😀 Ale wiadomo że każdy mieszkaniec wie że te kamery są atrapą i jeszcze nie pomogły w żadnym wypadku lub innym wydarzeniu.

 2. Teraz z okazji wprowadzenia zabezpieczen przez koronaŚwirusem mozna nosic maski i mozna przed kamerami wszystko a na kamerze zobaczysz tylko sylwetke.

  Poza tym 1.80 facet ok 80kg-90 kg adidaski i kurtka kaptur n aglowie

  • Jeśli widział Pan/Pani kogoś proszę o kontakt z właścicielem pojazdu. Nikt nie będzie ciągał pana/pani po policjach to dla właścicieli bardzo ważne.

 3. Szkoda mi tego właściciela tej pokaźnej floty, ciężko chłopak pracował żeby dorobić się luksusowego BMW i rodzinnego Peugota ale komuś to przeszkadzało…

 4. Gdyby to się stało pod monitoringiem i niedaleko komisariatu policji, to sprawcy na pewno zostaliby złapani na gorącym uczynku. A nie, czekaj…

  • To nic w Mogilnie gościu kradł w biały dzień mięso z samochodu. Później był śledzony przez monitoring przez pół miasta. Najśmieszniejsze że kamera była na budynku komendy a sklep ok. 100m od komendy. A już absurdem jest to że policja zgłosiła kradzież pracownikom sklepu zamiast ścigać złodzieja. Dopiero jak sklep zgłosił kradzież zaczeli działać

 5. Jak go złapią to poeinni zrobić mu to samo na rynek o północy zamówić straż i podpalić jego auto i niech patrzy i płacze. Dodatkowo zabrać mu całą kasę z konta na kupno aut. A jak nie ma to do więzienia i pod naciskiem władz niech odpracuje na te auta. A najlepsza kara byłaby taka że powinni go zamknąć w poprawczaku i codziennie pod nadzorem jakiegos policjanta czy tam ochroniarza z pałą w razie gdy by nie chciał pracować w łańcuchach powinien dopracować w naszej trzemeszeńskiej komunalce. Niech ludzie widzą kto to A on niech się wstydzi i pracuje. Po takim upokorzenia nikt się nie odważył na takie szaleństwo. Żal mi tych ludzi takie fajne autka były.

 6. Wiem ,ze auto te kręciło się pod domem badając teren
  I wiem tez ze „Cwel” podbiegł pod nasze auta i wyrzucił na nie butelki z pewna cieczą .
  Interesują mnie tez kamery z Kołaczkowa ponieważ byli tam widziani oraz Gaj gdyż tam uciekali przed moim chlopakiem.
  Aha, intrygujące

   • Pewnie , że umorzyć. Skoro poszkodowana prosi, aby z informacjami o potencjalnym sprawcy nie dzwonić na 997 tylko dać jej znać na „priv”. Widocznie nie potrzebuje pomocy ze strony policji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj