Strona główna Kultura Spektakl Stanisława Górki „on-line”

Spektakl Stanisława Górki „on-line”

2789
6

W 2019 roku dwukrotnie gościliśmy w Trzemesznie aktora Stanisława Górkę. Najpierw trzemesznianie mogli obejrzeć recital artysty „Ach Panie Panowie”, a pół roku później był on gościem specjalnym premiery książki „Cień zegara słonecznego” Jolanty Pietz.

Przypomnijmy, że aktor nagrał tę powieść w formie audiobooka. Oba spotkania przyciągnęły do auli Szkoły Podstawowej nr 1 ogromną – jak na nasze trzemeszeńskie warunki – widownię.

Pewnie dużo jeszcze czasu upłynie nim będziemy mogli spotykać się w takim szerokim gronie, ale artyści robią wszystko, co w ich mocy, aby kulturę w czasach epidemii podtrzymywać przy życiu i szukają nowych dróg dotarcia do nas, odbiorców sztuki.

Profesor Stanisław Górka zaprasza w najbliższą niedzielę (17 maja) na spektakl „skrzący się angielskim humorem pt. ONE & MY! (ONE czyli Wy, drogie, nieocenione kobiety i MY, czyli my, niedocenieni mężczyźni). Aktor(…) z temperamentem i swadą prezentuje wykłady na temat najważniejszych różnic pomiędzy obu płciami. Każdy z nich ilustrują znakomite szlagiery o miłości („Nie rzucaj mnie Madame”, „Kochać, jak to łatwo powiedzieć” i in.)” – czytamy w opisie przedstawienia.

Spektakl zagrany na żywo będzie można obejrzeć na stronie internetowej: www.rozmowazpiramidami.pl/transmisje w zakładce „Transmisje” w najbliższą niedzielę – 17 maja od godz. 18:00.

Posiadacze biletów nie musza go obejrzeć o tej godzinie, spektakl będzie dostępny przez 24 godziny.

Bilety można zakupić na stronie |TUTAJ|.

6 KOMENTARZE

  1. Państwo Burmistrz pozyskało jakieś środki 25 tysięcy euro i 60 tysiączków złociszy na transfer dla tych, którzy emwykluczonymi cyfrowo pozostają. Nawet jak bilet kupili, to do końca nieobejżeli jak 5 giga w abonamencie posiadali. Na ławeczce Jana Pawła a Maliczu też zasięgu brak – a chociaż muzeum watykańskie chciałoby się obejrzeć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj