Strona główna Sport i rekreacja Spartakiada sołectw i osiedli

Spartakiada sołectw i osiedli

762
3

20 czerwca w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie odbyła się spartakiada sołectw i osiedli gminy Trzemeszno. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie „Teraz” oraz Urząd Miejski Trzemeszna przy współpracy OSiR-u.

W spartakiadzie udział wzięło 10 drużyn: Sołectwa Kruchowo, Lubiń, Ławki, Miaty, Niewolno, Popielewo, Wydartowo, Zieleń oraz Osiedle Nr 1 i Osiedle Nr 2 w Trzemesznie. Przeprowadzono 13 konkurencji dla dzieci, kobiet, mężczyzn oraz konkurencji drużynowych. Spartakiada wywołała wiele emocji i uśmiechów na twarzach kibiców i zawodników.

Najciekawszymi konkurencjami okazały się ubijanie białek na czas, podnoszenie ciężarów, przeciąganie liny i  siłowanie się na rękę. Walka była zacięta i wyrównana, jednakże przysporzyła wszystkim wiele zabawy. Nagrodą główną spartakiady była nagroda Burmistrza Trzemeszna (500 zł), którą wywalczyło Sołectwo Wydartowo. Poza tym wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, najlepsi w poszczególnych konkurencjach medale, a 4 pierwsze drużyny puchary. Spartakiada została zakończona grillem dla wszystkich uczestników spartakiady. 

Spartakiada współfinansowana była ze środków otrzymanych od Gminy Trzemeszno w ramach wsparcia realizacji zadań publicznych w zakresie: „Ochrony i promocji zdrowia wśród mieszkańców gminy Trzemeszno”.

Wyniki:

  1. Wydartowo
  2. Zieleń
  3. Niewolno
  4. Lubiń
  5. Osiedle nr 1
  6. Osiedle nr 2
  7. Ławki
  8. Kruchowo
  9. Popielewo
  10. Miaty

Pełna galeria zdjęć – wykonanych przez Stowarzyszenie „Teraz” – znajduje się |TUTAJ|.

(Stowarzyszenie „Teraz”)

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj