Strona główna Na sygnale Spadł z dachu przy pracy

Spadł z dachu przy pracy

5773
13

Wczoraj (13 maja) przed godziną 11 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku, do którego doszło na terenie jednego z gospodarstw w Niewolnie.

Jak nas poinformowała Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, zdarzenie miało miejsce podczas wykonywania obowiązków służbowych. 58-letni mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego spadł z blisko 4 metrów.

Mężczyzna odniósł obrażenia ciała, trafił do gnieźnieńskiego szpitala.

58-latek był trzeźwy, o wypadku poinformowano prokuratora oraz przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy. Przeprowadzono oględziny na miejscu, z udziałem technika kryminalistyki. Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Trzemeszna” – mówi A. Osińska.

13 KOMENTARZE

  1. Ktoś podstępnie i ukradkiem zrobił coś, żeby zaszkodzić komuś innemu – spowodować popełnienie przez niego błędu lub skompromitować go w jakiś sposób. To jest prawidłowo przetłumaczone powiedzenie PODŁOŻYĆ KOMUŚ ŚWINIĘ. Mylisz powiedzenia kolego lub koleżanko. Gość spadł z dachu i był na jego szczęście trzeźwy. Tutaj bardziej pasowałoby powiedzenie KTOŚ MU ŻYCZYŁ ŚMIERCI .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj