Strona główna Różne Solidarność ’80 przy Paroc Polska zaprasza na spotkanie

Solidarność ’80 przy Paroc Polska zaprasza na spotkanie

1745
19

Solidarność ’80 przy Paroc Polska zaprasza na spotkanie. Szczegóły przedstawia załączony plakat (kliknij, aby powiększyć).

(art. prom.)

19 KOMENTARZE

 1. http://www.solidarnosc80paroc.pl

  Koleżanki i Koledzy
  Władzę w Paroc Polska objął nowy Dyrektor Generalny Topi Korsberg po niespodziewanym odejściu Jonas Liubertasa.
  Rozmowy M.K. NSZZ Solidarność 80 oraz kolegów z drugiej organizacji związkowej rozpoczęły się niejako do początku.
  Rynek pracy zarówno w Polsce jak i w naszej okolicy zmienił się diametralnie i w związku z tym faktem liczyliśmy na duże zrozumienie w rozmowach o przyszłość naszych pracowników, niestety na razie spotyka nas rozczarowanie.
  Wyrażamy dużą troskę o efekt rozmów z pracodawcą i bierzemy pod uwagę różne warianty postępowania.
  Wartość nabywcza naszych poborów powinna zachować tendencję rosnącą a dotychczasowy przebieg rozmów zaczyna napawać nas coraz większą troską.
  Wyrażamy jednak nadzieję, że nastąpi pozytywny zwrot i będziemy mogli z satysfakcją powiadomić o tym w następnym artykule.
  Ze związkowym pozdrowieniem.

  • Dzień dobry Państwu.

   Godziny zebrania są tak dobrane, że wszyscy pracownicy mogą wziąść udział w zebraniu niezależnie od godzin pracy.

   Zebranie odbywa się w trzech turach, zapraszamy wszystkich pracowników Paroc Polska.

   Ze związkowym pozdrowieniem.
   Jan Jakubowski

    • Kolego językoznawco. Jeżeli zwracasz się do kogoś bezpośrednio to należy stosować słowo Pan z wielkiej litery. No chyba, że celowo chcesz osobę obrazić – nie wiem, czy miałeś to na celu, czy wynika to z niewiedzy 🙂

  • Co Ty z Ostrowitego się tu udzielasz, jak mowa jest o Parocu i Solidarności, a ,, solidarność ” to przecież obce dla Ciebie słowo.

  • Co to za niepoprawność w porównaniu z niepoprawna polszczyzną Wałęsy 🙂 . Pan Jakubowski wie o co chodzi a jego informacja jest jasna i przejrzysta .

 2. Cała nadzieja w związkach Parock’a,negocjujcie i walczcie o swoje,godne życie pracowników i ich rodzin. Stawka 1600czy 2000tys.na rękę jest śmieszna i upokarzająca.Moze przy Was w końcu i Cembrit się obudzi.Trzymamy kciuki za Was. Powodzenia w rozmowach.

 3. Jakie związki w Cębricie żadne związki nie istnieją.Zbierają tylko co miesiąc składkę i to wszystko w temacie.

 4. Może zarząd i włodarze spółki Paroc mieli by większy szacunek dla pana Janka, gdyby się lepiej ubierał.Bo dobrze gada ale z całym szacunkiem dla pana Jakubowskiego wygląda jakby przed chwilą wrócił z fuchy na budowie.

 5. Gdyby nie pan Jan i reszta zwiazkowcow to dalej zapierniczal bys za 10pln,ale kit dla ciebie wazny jest stroj.Dla mnie mmoze przychodzic w kaloszach,liczy sie to co ma w glowie i o co walczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj