Strona główna Na sygnale Śmigłowiec zamiast karetki

Śmigłowiec zamiast karetki

5908
9

Dzisiaj, około godziny 16:30, na polu w Zieleniu wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Powodem przylotu było nagłe zachorowanie i brak wolnej, „naziemnej” karetki.

Miejsce lądowania zabezpieczyli strażacy, którzy udzielili też kwalifikowanej pierwszej pomocy chorej kobiecie. Przytomna 75-latka po kilkunastu minutach trafiła na pokład śmigłowca i została przetransportowana do szpitala w Koninie.

W akcji uczestniczyli strażacy z OSP w Trzemesznie i OSP w Trzemżalu.

9 KOMENTARZE

    • Rozumiem, ze pani/pan badała tego wirusa i ma dowody na to, ze to wirus grypy a nie jeden z koronawirusow. Proszę szybko poinformować naukowców, lekarzy. Głupcy, żyją w niewiedzy.

  1. A może czas otworzyć przychodnie bo nasze się zabunkrowaly i boją się pacjentów ale co tam tak dobrze ale chodzić po sklapikach to lekarze się nie boją no i jakoś prywatnie wirusa nie ma. A jeśli jest tam poważny ten wirus j brakuje lekarzy to może niech państwo B i O zrobią coś pożytecznego i przeniosą się do szpitali pomoc bo w Trzemesznie i tak nic nie robią bo nawet na teleporade nie idzie się dodzwonić bo telefon wiecznie odłożony
    Nie pozdrawiam państwa B i O niby lekarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj