Śmigłowiec LPR lądował w Szydłowie

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Dzisiaj, około godziny 9:45, strażacy z OSP w Trzemesznie zostali zadysponowani do Szydłowa. Ich zadaniem było przygotowanie miejsca lądowania dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Śmigłowiec wezwała załoga naziemnego Zespołu Ratownictwa Medycznego. To ona jako pierwsza dotarła do około 80 letniej kobiety z podejrzeniem udaru mózgu. Chora była nieprzytomna i nie oddychała. Dzięki wysiłkom ratowników odzyskała jednak funkcje życiowe.

“Ratownik 9” z poznańskiej bazy LPR wylądował na polu przy drodze. Starsza kobieta została przetransportowana drogą lotniczą do szpitala w Koninie.

27 Komentarze do Śmigłowiec LPR lądował w Szydłowie

ogloszenia
 1. oj napisał(a):

  Kto to ?

  • tutejszy do oj napisał(a):

   Ja TEJ PANI ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA!!!!!!!!!!!!!!!
   Człowieku! Czy Ty zastanowiłeś się nad tym co napisałeś??????????????
   Chyba jesteś jakimś dziwnym cyborgiem!?
   Co dla Ciebie jest ważne?! Chyba zapomniałeś, że jesteś człowiekiem!!!!!!!!! (masz w głowie tylko durną sensację, a gdzie jest CZŁOWIEK!!!!)
   KAŻDE ŻYCIE i ZDROWIE JEST BARDO, BARDZO WAŻNE!!!!!!!
   oj! życzę Ci rozumu!!!!

  • tutejszy napisał(a):

   Lauro! W odniesieniu do przybycia STRAŻY z Trzemeszna – zaraz możesz być zdziwiona, że nie przyjechała STRAŻ z POZNANIA!?
   Opamiętaj się i zacznij myśleć!
   Pamiętaj LAURO, że OSP Trzemeszno ma bardzo duże doświadczenie w tego typu sytuacjach (nie chcę w swojej wypowiedzi pomniejszać zasług OSP Trzemżal, Kruchowo itd.)!!!
   Lauro! TOBIE i TWOJEJ RODZINIE życzę dużo zdrowia i obyś nie musiała korzystać z “usług” OSP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Marcin napisał(a):

  O co pytasz? Adres, numer pesel? Po co ci wiedzieć kto to był? Mi taka informacja w zupełności wystarcza.

  • Anonim napisał(a):

   Za mało sensacji. Kobieta przeżyła, nikt się karetką nie rozbił, helikopter wylądował … nie ma co komentować. Tragedią jest to że wszystko się udało i teraz nie ma co krytykować. Straszne jak tak można nikt nic nie śpi…

 3. x napisał(a):

  Anonimie lepiej zejdz z toru pierdusie.

 4. Laura napisał(a):

  Zastanawia mnie tylko jeden fakt dlaczego do szydłowo zadysponowano OSP Trzemeszno? Czy strażacy z trzemzala nie mieli by bliżej? Marnotrawstwo pieniędzy czy brak znajomości topologii gminy i rozmieszczenia jednostek OSP w gminie Trzemeszno?

  • on napisał(a):

   nie interesuj sie pierdoło.

  • jan napisał(a):

   Straż z Trzemeszna jest w systemie KSRG i posiada strażaków przeszkolonych do zabezpieczania lądowania LPR. Jednostka z Trzemżala jest jednostką pozasystemową więc nie może samodzielnie uczestniczyć w tego typu sytuacjach.

 5. Laura napisał(a):

  Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego do szydłowo wezwano OSP z trzemeszna czy w Trzemżalu nie ma już straży?

 6. slawekx19 napisał(a):

  Kto, co, po co i dlaczego. Czy to ważne kto ratuje ludzkie życie ???! Najważniejsze żeby staruszka przeżyła i wyzdrowiała. Skoro coś kogoś zastanawia to niech zadzwoni i się spyta.

  • tutejszy napisał(a):

   Lauro! Mam nadzieję, że przeczytasz moją wypowiedz z godz. 19.29!!!!!!!!!!!!!!!!
   Popieram – “sylwekx19”!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. Laura napisał(a):

  Jak już wspomniałam nie znam sytuacji ale znam troszkę tamte strony i tylko zapytałam. Nie chciałam nikogo urazić ale stwierdzenie w komentarzu obrazające osp trzemzal jest nie na miejstu. To bylo pytanie lepiej zamknijmy temat.

  • PIKUŚ napisał(a):

   Lauro!
   Już wiele lat chodzę po tej ziemi i wiem jakie kalumnie mogą ludzie pisać i mówić. Bardzo, ale to bardzo nie podoba mi się wpis “x”, ale cóż zrobić?! Takich nikt i nic nie przekona tylko jakieś własne przeżycia (obyś takich nigdy nie doświadczył). Takie jest życie.
   Trzeba tylko umieć popatrzeć na to wszystko BARDZO OBIEKTYWNIE i dostrzec to co naprawdę jest bardzo ważne!
   Strażak (i wszystkie służby: Pogotowie, Policja itd.) niosą pomoc!
   Czasem warunki atmosferyczne utrudniają tą pomoc, ale CI LUDZIE w/w nie uginają się, poświęcają swoje zdrowie i życie aby nieść pomoc drugiemu człowiekowi.
   Niekiedy jadą tam, gdzie nikt nie może już pomóc…
   To są WIELCY LUDZIE!!!

 8. Laura napisał(a):

  A pani również życzę szybkiego powrotu do zdrowia:)

 9. Mieszkaniec1976 napisał(a):

  Anonim ma racje, w większości mieszkańcy komentują tylko negatywy itp. Jak dzieje sie cos dobrego to i tak trzeba trochę pohejtowac. Smutne ale prawdziwe. Zobaczcie w dół ile komentarzy jest pod super biegiem 3 jezior. Szkoda
  PS brawo dla strażaków.

 10. xxx napisał(a):

  A jak hejtuja pod wypadkiem naszej kochanej pani premier to tylko polaczki potrafia wstyd dla naszego panstwa zagranica sie smieje ze nic nie maja szacunku do drugiego itd….

 11. Strażak Trzemżal napisał(a):

  Lauro. O wyjeździe jednostki OSP decyduje dyżurny dyspozytor w PSP Gniezno. Zapewniam że OSP Trzemżal także jest przygotowane do takich akcji, tym bardziej że niedawno przeszliśmy odpowiednie przeszkolenie w tym zakresie.

 12. Marcin napisał(a):

  Strażacy – ustalcie stanowiska 🙂

 13. Laura napisał(a):

  Nie wiedziałam że dyspozytor podejmuje decyzje kto ma jechać dlatego zapytałam. Bardzo mi przykro że przez moją ciekawość ktos tak oczenił OSP Trzemzal. Ale z drugiej strony jeśli nie da im się szansy to wszystko zostanie w miejscu lub nawet się cofnie ,gdyż pojawił się komentarz strażaka osp że panowie posiadają stosowne kwalifikacje więc nie rozumiem dlaczego “x” tak atakuje osp trzemzal.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado