Strona główna Na sygnale „Śmierdząca bomba” powodem interwencji służb

„Śmierdząca bomba” powodem interwencji służb

9997
31

Dzisiaj, około godziny 10, służby ratownicze zostały zadysponowane do Szkoły Podstawowej w Trzemżalu.

Powodem był podejrzany zapach, wyczuwalny w jednej z klas. Zdaniem osoby zgłaszającej przypominał on siarkowodór.

Na miejsce skierowano policję oraz cztery zastępy straży pożarnej  z Trzemeszna, Gniezna i Trzemżala.

Jak nas poinformował Jarosław Łagutoczkin z PSP w Gnieźnie, strażacy nie stwierdzili żadnego zagrożenia. Dokonano m.in. pomiarów przy użyciu specjalistycznych mierników.

Okazało się, że przyczyną zamieszania była tzw. „śmierdząca bomba”, przyniesiona przez jednego z uczniów (zdjęcie numer 5).

Zalecono przewietrzenie pomieszczeń oraz przeprowadzenie prewencyjnych i wychowawczych rozmów z uczniami. Z uwagi na brak zagrożenia policja nie prowadzi dalszych działań.

31 KOMENTARZE

 1. ale to dobre jest strazaki powinni rozdaewac uczniom na festynie a ucznoiwie nosic do szkoly o cyk 200 wyjazdrow x 100 zl i 2 tysie za łebka na czysto interes jak zloto lepszy niz 500+

 2. Faktyczną „śmierdzącą bombą” rzuconą w szeregi „demokratycznej” opozycji są wypowiedzi Sikorskiego Radosława czy Rostowskiego Vincenta na temat rzekomego planowania przez obecny rząd rozbioru Ukrainy. Oboje są w związani z naszym, byłym województwem bydgoskim z siedzibą w Bydgoszczy a jak mówił właśnie Rostowski „Bydgoszczu”.
  Rosjanie cieszą się z wypowiedź tego typu pożytecznych idiotów.

  • No cóż idiotów znajdziesz wszędzie. A kłamca Morawiecki, który nie złożył wniosku do Niemców o wysyłkę czołgów na Ukrainę i dzień w dzień zatruwał takie słabe umysły jak Twój opowiadając bajki i złych Niemcach.

   • nawet Czesi mowia ze nie pomogli by polsce w razie konfliktu – ze wszystkimi jestesmy skłóceni – To ze ktos w TVP lkrzyczy na Rosje a dzialania tego nie potwierdzaja to powinno dac do myslenia !! teczki gina dygnitarzy, Polsko dokąd zmierzasz ?

    • Po czynach ich poznacie – cala Europa blokowala majatki po wybuchu wojny Oligarchom Rosyjskim , zajmowane byly Jachty w portach , wille we Włoszech itd. a Polska ? a my z opoznieniem znacznym nie pamietam 2 -3 tygodnie ? a po co ? ano zeby dac czas na pozbieranie majatku z terenu PL ?

     mowie wam Po czynach ich poznacie ! a nie po slowach

     • Brednie z tonącego okrętu paneuropejskiej lewicy. Majątki nie blokowała, a budowała i chciałaby nadal budować wraz z oligarchami i rosnącym wpływem Kremla i innych ta pseudodemokratyczna elita.
      Wyszło szydło z wora, afera Qatargate. A Polska? Od samego początku zdecydowanie i efektywnie realizuje pomoc Ukrainie, łamiąc przy tym głowy niemiecko-francusko-rosyjskim geopolitykom.

     • Do Racja- gorzej jak ruskim zachce się zaatakować Polskę to wtedy będziemy się bronili czołgami z drewna chyba.

     • A taki europoseł Ryszard Cz.to nie jest czasami oszustem i złodziejem? A on z tej cudownej partii PiS chyba jest😀

     • Co za brednie – ruskim zechce się zaatakować – kogo i czym? Nadal wierzysz w potęgę czerwonej armii? Na szczęście czas zwijania polskiej armii minął wraz z niemiecko-rosyjskimi wpływami podczas rządów ludzi typu Tusk, czy Sikorski. Mamy czołgi, ignorancie, i będziemy ich mieć więcej. Wraz z amunicją, zabezpieczeniem logistycznym.

     • Do Dzięki dobrej zmianie- popatrz co się dzieje na Ukrainie mimo że ruski takie „słabe” a Ukraina ma taki sprzęt. Pamiętaj ich jest wielu i nie liczą się że stratami bo dla nich życie nic nie znaczy.Niestety Ty mylisz że zapowiedzi to już posiadanie sprzętu.

   • No i gdzie ten „kłamca Morawiecki”? Kto wyszedł na kmiotka?
    Ze wstydu po norach się kryjecie, pseudo-geopolitycy sPOd czerwonych szturmówek.

   • Wniosku do Niemców w jakim ty świecie żyjesz dosyć byliśmy pod niemieckimi rządami skończyło się to tylko za poprzedników tak było Polska wstała z kolan i decyduje sama rozumiesz czy nie

    • To niestety Ty żyjesz w świecie TVP i niczego nie rozumiesz. Warunki kontraktu na zakup broni są takie, że nie możesz tej broni przekazywać do krajów trzecich bez zgody sprzedającego. Oj wstaliście tak z kolan, że Bruksela napisała ustawę o sądzie najwyższym i nie wolno w niej zmienić nawet przecinka😀😀

     • Mógłbyś przestać wypowiadać się na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia i powtarzać brednie, którymi karmiony jesteś w ramach „całej prawdy cały dzień”?

     • Jeśli nie mam pojęcia to dlaczego ten wniosek do Niemców złożyli? A Ty nie wiesz bo w TVP nic na ten temat nie powiedzieli. Szambo całą dobę za nasze pieniądze dobrze działa na Twój mózg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj