Strona główna Na sygnale Ślisko na drogach powiatu

Ślisko na drogach powiatu

696
11

Dzisiejszy poranek na drogach powiatu gnieźnieńskiego nie należał do najbezpieczniejszych. Około godziny 6:30 na ulicy Orchowskiej w Trzemesznie czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe – Opel Astra oraz Fiat Punto. Pojazdami podróżowali tylko kierowcy, którzy opuścili auta o własnych siłach.

Na miejsce dotarli strażacy z OSP w Trzemesznie, pogotowie ratunkowe oraz policja. Ratownicy medyczni przebadali osoby biorące udział w zdarzeniu. Żadna z nich nie została hospitalizowana. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo.

Niemalże w tym samym czasie na drodze z Trzemeszna do Witkowa (w Folwarku) doszło do innego wypadku. Na prostym odcinku jezdni kierowca Opla Corsy uderzył w drzewo. Samochodem podróżowały dwie osoby, jedna z nich została przetransportowana do szpitala na badania. Miejsce zdarzenia zabezpieczali witkowscy strażacy oraz policja.

Nad ranem drogi w wielu miejscach pokryte były lodem. Na ulicach naszej gminy pojawili się już pracownicy firmy Remondis, którzy posypują jezdnie solą.

 

11 KOMENTARZE

 1. ////Nad ranem drogi w wielu miejscach pokryte były lodem. Na ulicach naszej gminy pojawili się już pracownicy firmy Remondis, którzy posypują jezdnie solą///. Dobrze że wogóle sie pojawili prace zaczeli o 7 posypali o godzinie ? Na zachodzie wieczorem lub bardzo wcześnie rano np trzeciej lub czwartej sypia , aby ludzie mogli szczesliwie dojechać do pracy i oddać podatek należny .W polandi oddadzą podatek i musza naprawić jeszcze samochód za friko

 2. A jak ma się Remondis do tematu zadbania o drogi zimą, skoro sam wymaga troski o wodomierze ???? Cytat z poprzedniego artykułu

  REMONDIS Aqua Trzemeszno Sp. z o.o. Zaleca i Apeluje.

  Ubrać wodomierz ciepło na zimę !

  Temperatury poniżej zera w zimie są normalnym zjawiskiem.

  Zamrożony wodomierz oraz zamrożone przyłącze wody nie mogą być normalnym zjawiskiem.

 3. Remondis już raz dał plamę na targowisku!Lekki opad śniegu i paraliż.Co będzie jak przyjdą mrozy? Czy naprawdę trzeba,żeby ktoś się połamał?

  • Ludzie powinni myśleć i zdawać sobie sprawę że jak jest zima to jest ślisko i każdy powinien wyposażyć się w nakładki na buty z kolcami, a nie marnowanie publicznych pieniędzy na jakieś idiotyczne walki z oblodzeniem na chodnikach i targowiskach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here