Strona główna Na sygnale Ślisko na drogach powiatowych

Ślisko na drogach powiatowych

5992
12

Bardzo trudne warunki panują dzisiaj na drogach, szczególnie na odcinkach administrowanych przez powiat gnieźnieński. W wyniku oblodzonej nawierzchni w Zieleniu doszło do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia.

Około godziny 12:30 samochód ciężarowy wpadł w poślizg, po czym znalazł się w przydrożnym rowie. Na skutek zdarzenia nastąpił wyciek paliwa, interweniowali trzemeszeńscy strażacy.

Na miejscu była policja i pogotowie ratunkowe. Okazało się, że nikt nie potrzebował pomocy medycznej.

Próbowaliśmy poznać przyczyny takiego – bardzo zróżnicowanego stanu – dróg.

Od Norberta Dombka z Urzędu Miejskiego dowiedzieliśmy się, że na drogach gminnych sprzęt rozpoczął pracę około godziny 7:30.

Jak nas poinformowała Sylwia Gil z Powiatowego Zarządu Dróg w Gnieźnie, polecenie wyjazdu na drogi powiatowe przekazano wykonawcom o godzinie 11:00.

Służby meteorologiczne ostrzegają – dziś do godziny 20 mogą na terenie naszej gminy występować opady marznącego deszczu lub mżawki, powodujące gołoledź.

12 KOMENTARZE

 1. „…sprzęt rozpoczął pracę około godziny 7:30…”
  „…polecenie wyjazdu na drogi powiatowe przekazano wykonawcom o godzinie 11:00…”
  Bez komentarza

 2. I znowu zima zaskoczyła ,śnieg od 5 rano a polecenie wyjazdu o 11:00. fuck Panie Bareja czas na nowy film .A nie można wczoraj należało posypać solą ? ktoś chce pracować płacić podatki , a tu leżącego się jeszcze bije

 3. Kto p, Dombkowi postanowił w Nowym Roku tak dokuczać? Znam go jako interesantka: konkretny, komunikatywny, mówi prosto w oczy co zrobić można, a czego nie można.
  Tu jest jakiś jeden rzeczywiście cwaniak komentator.
  Ale cwaniaku pamiętaj – KARMA WRACA!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here