Strona główna Na sygnale Skradziono VW Polo

Skradziono VW Polo

1522
12

Dzisiejszej nocy, pomiędzy godziną 21 a 5, z parkingu przy ulicy Piastowskiej 12 w Trzemesznie skradziono samochód osobowy marki Volkswagen Polo. Auto było koloru srebrnego, wyprodukowane w 2006 roku, na numerach rejestracyjnych PGN 671CY.

Właściciel pojazdu apeluje do osób, które w nocy mogły widzieć coś podejrzanego, o kontakt z policją (numer 997). Wartość skradzionego auta oszacowano na kwotę 15 tysięcy złotych.

Poglądowe zdjęcie skradzionego pojazdu

12 KOMENTARZE

 1. A czego wy się spodziewacie domyślam się że nasza policja samego właściciela podejrzewa o tą kradzież, oni tylko to potrafią przy poprzednich kradzieżach też wysuwali takie podejrzenia. A co do faktu że auta giną z bliskich okolic komisariatu no cóż może teraz nasza kolej na podejrzenia?

 2. To już nazywa się bezkarność….
  Czy naprawdę nikt w naszy mieście nic nie wie?
  Komu jeszcze muszą skraść samochód aby dotarło do naszych mieszkańców że problem dotyczy wszystkich.
  Mamy monitoringi policję i nie czujemy się bezpieczni.
  Chłopak pracuje kupuje sobie samochód i jakaś szumowina ( pewnie związana z naszym miastem ) kradnie albo wystawia dla paru groszy.
  Mam nadzieję iż kiedyś jak nie wymiar sprawiedliwości to ktoś mu za to odpłaci…

 3. Mam pytanie czy mógłby ktoś zapytać co w tym kierunku robi policja?Czy sprawdziła Trzemeszenskie monitoringi itp.Czy odchaczyła kolejne zgłoszenie.I nie chodź mi tylko o ostatnia kradzież.

 4. Dawniej mówili,że w Piątek kradną,w Sobotę gwałcą,a w Niedzielę zabijają . Zobaczcie teraz kradną od Czwartku.Pozdrawiam ,miłego weekendu.

 5. idac kilkoma ulicami miasta ludzie prywatnie maja pozakladane kamery… moze jakby sprawdzic te nagrania…. moze akurat którąs z tych ulic przejezdzał złodziej skradzionym samochodem…

  • Po co sprawdzać jeszcze by przypadkiem policja znalazła skradzione auto i zatrzymała sprawców i cały misterny plan by poszedł w diabły………. dziwne to wszystko nie wydaje się wam że ta niemoc naszych mundurowych i to nie tylko w tych sprawach jest co najmniej dziwna?
   Policjant to zawód jak każdy panie i panowie w nim pracujący robią to dobrowolnie a więc albo będą to robić dobrze albo czas na zmianę zawodu w każdej normalnej firmie pracownika który nie wykonuje swoich obowiązków należycie zwalnia się lub przynajmniej każe finansowo, a policja co nic nie robi a nadal cisną kasę z naszych podatków czy to sprawiedliwe no chyba że policja to święte krowy?
   Nie chcę tu generalizować ale taka jest prawda w naszym mieście!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj