Strona główna Na sygnale Skradziono motocykl

Skradziono motocykl

1085
10

Pomiędzy 24 a 25 czerwca z garażu na terenie jednej z posesji w gminie Trzemeszno skradziono czarny motocykl marki Yamaha XT660Z. Wartość jednośladu, wyprodukowanego w 2011 roku, oszacowano na kwotę 18 tysięcy złotych.

Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie nie ujawnia w jakiej miejscowości doszło do przestępstwa.

Postępowanie w sprawie kradzieży prowadzą trzemeszeńscy policjanci.

10 KOMENTARZE

  1. Trzemeszeńscy policjanci są bezradni,wobec pijaczków i młokosów,rozrabiających na siłowni!Co noc jest tak samo!A to przecież kilkaset metrów od posterunku!Gehenna mieszkańców trwa.Idiota który zaplanował taką inwestycje,bez monitoringu,powinien wylecieć z pracy!Ciekaw jestem,kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy?

      • Pomysł siłowni był super ale takie miejsca powinny być monitorowane bo inaczej są zaśmiecane, zasikane a nawet zasrane i to już fajne nie jest. Stają się dobrymi miejscami schadzek dla wszelkich pijaczyn i patologii szczególnie po zmroku. Ławki są niszczone, niektóre elementy wyrywane. Policji jakby w ogóle nie było! Na wielu ulicach nie ma już ani jednego kosza na śmieci! Wszystko zdemolowane i nikt za to nie ponosi odpowiedzialności.Widocznie część społeczeństwa lepiej by funkcjonowała w czasach jaskiń i maczug niż obecnie. Nic nie warto w Trzemesznie robić bo wszystko jest systematycznie niszczone 🙁

  2. Niestety też nie spałam tej nocy.Policja przyjechała,gówniarze uciekli,za chwile wrócili…wyzwali policjantów od ped..ów!Poszli jak zaczęły otwierać się okna.Kiedyś ludzie nie wytrzymają!!!

  3. hehe 😛 nie broncie nam sportu sport to zdrowie nie liczy sie pora ;p wyrozumialosci troche niedlugo bedzie podwyrko nifea to sie rozejdzie troche tu troche tam

  4. Jak już Kruchowo będzie miało autostradę,to założą na siłowni monitoring:)Swoją drogą,policja ewidentnie sobie nie radzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj