Strona główna Na sygnale Skradziono dafa z naczepą

Skradziono dafa z naczepą

753
11

Z parkingu przy stacji „Lotos” w Trzemesznie skradziono ciągnik siodłowy daf XF 460 z naczepą marki schmitz. Wartość pojazdów oszacowano na kwotę 420 tysięcy złotych.

Jak poinformowała Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, kradzież na szkodę firmy transportowej z terenu powiatu mogileńskiego nastąpiła prawdopodobnie wczoraj, około godziny 23. Naczepa była bez ładunku.

Dochodzenie prowadzi Komisariat Policji w Trzemesznie.

11 KOMENTARZE

  1. Co za pech . Widać , że nie każdy ma szczęście być namierzonym i ujętym przez Policję . Wszystko wskazuje na to , że złodzieje byli trzeźwi .

    • Auto Daf Xf 420 było białe z szarą naczepą Schmitz w momencie kradzieży czyli ok 23.00 było zaparkowane w drugim rzędzie ciężarówek jako drugie od firmy Serv Net.Jeśli cokolwiek widzieliście to napiszcie…

  2. I jak zwykle nasi dzielni stróże prawa umorza postępowanie bo to ich przerasta O złapać pijanego na rowerze albo jadącego bez pasów – to im wychodzi najlepiej Kiedyś jednemu takiemu z naszego pięknego miasta zginęło audi a6 W ciagu dwóch dni udało się zlokalizować kto ukradł i ile trzeba zapłacić żeby odzyskać fure A nasi policmajstry bezradnie rozkladali ręce bo cóż nikt im zlodzieji nie podał na tacy – skąd oni mają wiedzieć kto i gdzie zaiwanił fure Co innego nasz burmistrz Wszystko ustawione – tylko podjechać i zrobić afere

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here