Strona główna Na sygnale Skradli kable ze słupów

Skradli kable ze słupów

1458
16

Kable elektryczne padły łupem złodziei w Kamieńcu. Nieustaleni sprawcy skradli tam 350 metrów przewodów zamontowanych na słupach energetycznych. Linia elektryczna służyła do zasilania prądem niezamieszkałego obecnie gospodarstwa rolnego.

Wartość strat wyceniono na 6000 złotych na szkodę spółki Enea S.A.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzą trzemeszeńscy policjanci.

16 KOMENTARZE

 1. Czyżby pan […] z Niewolna…..??? 😂😂😂😂 2-3 lata temu bral sie za kable w swojej miejscowości a teraz widocznie przerzucił się na inna miejscówkę 😁😂😂

 2. Już kiedyś coś takiego miało miejsce, jak się nie mylę to w Niewolnie i sprawcy zostali złapani,mam nadzieję że i tym razem się uda

 3. Kradną bo płacimy podatki 😂😂😂 czy wy siebie slyszycie ? Raczej kradną bo uczciwie nie chce im się zarobić A da się mimo podatków. Jak widzę te komentarze to płakać mi się chce. Na pewno wszystkiemu jest winne państwo i rząd że ludzie są tak przyglupie osoby co kradną kable 😂 jak Ci się podatki nie podobają to wyjedź sobie stąd do jakiegoś innego pięknego kraju 😉

  • Droga Oburzona- święte słowa, święte słowa,
   Podzielam Twoje oburzenie. jesteśmy w takim momencie rozwoju gospodarki, że każdy , kto chce pracować, bez problemu znajdzie zajęcie. W ofertach pracy można przebierać.
   Pytanie tylko : czy chce?
   A co do wyjazdu z kraju- trzeba się śpieszyć. Od nowego roku rząd ma zamiar wprowadzić nowy podatek tzw tax off, czyli mówiąc najprościej- jeśli chcesz wyjechać i zacząć płacić podatki w innym państwie, to nim wyjedziesz, będziesz musiał zapłacić fiskusowi 19 % wartości twojego pozostawionego w Polsce majątku.
   Prawda,że urocze ?
   Tym, którzy bezmyślnie przyklaskują coraz to nowym pomysłom z gatunku +( 500 +. mieszkanie+ itd) chciałbym uzmysłowić, że państwo nie ma żadnych własnych pieniędzy poza tymi, które odbierze (niektórzy mówią ukradnie) obywatelom w formie podatków i opłat.
   Co to oznacza: im większa „pomoc” państwa-tym wyższe podatki.
   I odwrotnie: im mniejsza pomoc socjalna państwa, tym mniejsze mogą(ale nie muszą), być podatki.
   Model”mieszany” tzn niskie podatki i duża pomoc socjalna państwa, nie istnieje nigdzie na świecie (poza umysłami populistów), a próby jego wdrożenia, zawsze kończą się katastrofą-patrz Wenezuela- państwo o największych udokumentowanych złożach ropy naftowej, na skraju bankructwa , z inflacją rzędu milionów procent rocznie,z którego uciekają setki tysięcy ludzi.
   Tak kończą się wszystkie próby urzeczywistniania socjalizmu…
   Pozdrawiam serdecznie
   TDi

 4. Jak można być uczciwym , gdy burmistrz daje przykład olewania wszystkiego, wszystkich uczciwych i praworządnych . Jak można żyć uczciwie w państwie gdy do głosu dochodzi bezprawie , obłuda , nepotyzm . Wy trzemesznianie udowodniliście podczas wyborów co dla Was jest priorytetem !

 5. Wy tępe ludziska ta prywatyzacja nas wykończyła. Pomyślcie dlaczego szkopom opłaca się wszystko kupić w Polsce ? Dlaczego prywatne firmy dobrze presperują a państwowe już nie? To proste bo w państwowych prezesi okradają państwowe firmy dają sobie duże premie, czyli jednym słowem garstka ludzi zarabiają za dużo i dostają za duże premie a potem społeczeństwo musiało się do tego dokładać i nagle się nie opłaca mimo tego że przynoszą zysk. Komunalkę sprzedał częściowo nasz kochany Dyzio którego tak go bronicie i od razu w górę poszły wszystkie mieszkania, opłaty za wodę, ścieki itp. bo SZKOP musi zarobić, ale są też plusy zaczynają o te mieszkania dbać i wprowadzili rygor na podwórkach. Można? można! tylko dlaczego to wszystko musiał zrobić szkop a nie polak. Bo tam są ludzie którzy już dawno powinni zostać wykopani między innymi dyrektor komunalki i jego zastępca, którzy doprowadzili komunalkę do ruiny! Ważne że im się cyferki zgadzają a komunalka mało ważna i może upaść. Ten zysk który dostaje szkop mógł zostać w naszej gminie i coś za te pieniądze zrobić dla mieszkańców, ale po co jak nasza kochana gmina może wziąć kolejna pożyczkę i nas zadłużyć jeszcze bardziej!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here