Strona główna Sport i rekreacja Siłownia w OSiR już działa

Siłownia w OSiR już działa

1721
3

Siłownia w trzemeszeńskiej hali OSiR już działa i wprowadza nowe propozycje dla ćwiczących. Wśród nich jest m.in. nowy sprzęt, jak również godziny otwarcia wyłącznie dla kobiet i mężczyzn.

Przedstawiciele OSiR zapraszają kobiety we wtorki i czwartki, w godzinach od 18:00 do 19:30. Do dyspozycji Pań będzie instruktorka.

Mężczyźni mogą skorzystać z obiektu w poniedziałki, środy i piątki, w godzinach 17:00 – 21:00.

Siłownia została odświeżona i podzielona na dwie strefy. Jak się dowiedzieliśmy, doszły nowe urządzenia pozwalające na trening z obciążeniem własnego ciała. Są to m.in. mocne gumy treningowe i taśmy TRX. Zamontowano dla nich stelaż z kilkoma punktami montowania, dzięki czemu każdy może dostosować (poprzez długość i punkt mocowania taśm) obciążenie, które wytworzy jego ciało.

Jedną z nowości jest gruba lina do treningu wytrzymałościowo-siłowego. Można nią trenować na różne sposoby, zmieniając odległość od punktu montowania oraz rodzaj wykonywanego ruchu.
Pojawiło się kilka elementów, które pomogą w treningu siłowym, a których wcześniej brakowało. W planach OSiR jest utworzenie kącika dla dzieci, w którym mogłyby się one bawić, kiedy ich rodzic będzie trenować.

Jednocześnie w obiekcie może przebywać 8 osób, podlegających obowiązkowej dezynfekcji rąk. Należy zachować 2 metry odstępu.

Cennik siłowni zamieszczamy poniżej.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here