Seryjni włamywacze w rękach policji

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Trzemeszeńscy policjanci zatrzymali dwóch włamywaczy. Mężczyźni w wieku 27 i 31 lat podejrzani są o kradzieże z włamaniami do różnych budynków i kradzież roweru. Sąd Rejonowy w Gnieźnie na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec podejrzanych trzymiesięczne areszty.

Sprawa zaczęła się od włamania do zakrystii kościoła parafialnego w Trzemesznie. Doszło do niej na początku czerwca. Łupem sprawców padły elektronarzędzia na szkodę firmy wykonującej prace konserwatorskie. Kilka dni później sprzed marketu mieszczącego się przy ul. Roosevelta w Gnieźnie skradziono rower.

Następnie między 11 a 13 czerwca doszło do włamań do garażu i domu jednorodzinnego w budowie oraz kradzieży elektronarzędzi. Łączne straty poszkodowani wycenili na ponad 18 tysięcy (skradzione przedmioty i uszkodzone mienie podczas włamywania się).

Sprawą zajęli się policjanci z Trzemeszna, działający pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie. Dzięki zapisom monitoringu miejskiego, a także monitoringu sprzed kościoła policjanci wytypowali krąg osób, które mogły być potencjalnymi sprawcami.

Dalsze czynności stróżów prawa wskazały już na konkretne osoby. Kilka dni temu zatrzymani zostali dwaj mężczyźni w wieku 27 i 31 lat. Podczas wykonywania czynności okazało się, że jeden z zatrzymanych ma również na swoim koncie włamanie na początku stycznia tego roku do sklepu przy ul. Kilińskiego w Trzemesznie. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia.

Podejrzani usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem i kradzieży. Na wniosek policji i prokuratury w piątek, 22 czerwca Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował wobec nich tymczasowe trzymiesięczne areszty.

(KPP Gniezno)

16 Komentarze do Seryjni włamywacze w rękach policji

ogloszenia
 1. tyryry napisał(a):

  kto to

 2. Poczta napisał(a):

  ZĄBI

 3. Asda napisał(a):

  Kto to obronił?

 4. rodzina napisał(a):

  djcie juz spokuj z tymi wpisami my jesc nie mamy co maz ostatnie pieniadze na alufelgi wydał

 5. zx napisał(a):

  To mógł jeżdzić na stalowych, nie broniąc złodzieji

 6. ja napisał(a):

  a skradziona puszka z darami, wielokrotne kradzieże głównie alkoholu w marketach i sklepikach to już temu panu się nie liczy.

  • Zdegustowany napisał(a):

   Ten pan juz dawno powinien siedziec, miast tego wakacje na laweczkach przy napojach wyskokowych. Szlag mnie trafia ze tacy ludzie po ulicach chodza a ekspedientki musza za takim chodzic krok w krok.

 7. Obserwator napisał(a):

  Policzą wszystko i będzie WYROK

 8. Anonim napisał(a):

  Zamknęli pis

 9. Ja napisał(a):

  Już chodzi po mieście i muwi mój sym niewinny to tamten go namuwił dobre.

  • ona napisał(a):

   on byl tylko kierowca i nie wiedzial co koledzy robia on tylko w aucie czekal a ze dzielili o rown to nie jest winien

 10. Nerwus napisał(a):

  To MICKIEWICZA całą ZAMKLI ? Czy tylko ZĄBIEGO .A PAMIĘTAM JAK MAMA GO DO SZKOŁY ZA RĄCZKE PROWADZAŁA TAKI GRZECZNY BYŁ !!!

 11. Kisiel napisał(a):

  Ale na KOŚCIUŁ się rzucili to już przesada ale trudno .

 12. Anonim napisał(a):

  zobi ale złodziej strah takiego włamywacza 21 wieku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado