Strona główna Różne Serce czeka na nakrętki

Serce czeka na nakrętki

2410
11

Przy wejściu do Dziennego Domu Seniora przy ul. Langiewicza pojawiło się dziś – z inicjatywy Urzędu Miejskiego Trzemeszna – serce na nakrętki.

Jak udało nam się dowiedzieć, pieniądze z nakrętek trafiać będą do potrzebujących dzieci z Trzemeszna i okolic. Środki przeznaczone zostaną m.in. na rehabilitacje czy też zakup wózków inwalidzkich.

Przedstawiciele UM zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców gminy do przynoszenia nakrętek.

Serce zostało wykonane bezpłatnie przez firmę „Marszał” z Wydartowa. Kolejne pojawi się już wkrótce przy hali Ośrodka Sportu i Rekreacji.

11 KOMENTARZE

    • Papugowaniu ? Przecież gdyby było to papugowanie to i tak uważam że jest to świetny pomysł Powinniśmy brać przykład z najlepszych A co do powielania jakiegokolwiek pomysłu w jakiejkolwiek dziedzinie to według ciebie jak ma to wyglądać Świat składa się z samego papugowania Ktoś tam kupił np. samochód Kia cee’d to i jego sąsiad sprawił sobie taki sam bo mu się poprostu spodobał Albo ktoś tam wybudował dom z pustaków bo są np. tanie , energooszczędne czy coś tam to i pewnie może jego znajomy zrobi to samo Także czepianie się takich bzdetow jest totalnie bez sensu Najważniejsze że liczy się sama idea pomagania i to tutaj jest najważniejsze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here