Strona główna Różne Seniorzy dbają o kondycję fizyczną

Seniorzy dbają o kondycję fizyczną

819
6

Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich projektu „Wielkopolska Akademia Obywatelska” zorganizowało w Trzemesznie warsztaty taneczno – ruchowe dla seniorów. Zajęcia odbywały się od września do grudnia, po dwa razy w tygodniu, i prowadzone były przez Justynę Bąk.

W zajęciach bardzo aktywnie uczestniczyło 30 osób. Podsumowanie warsztatów odbyło się 10 grudnia w sali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie z udziałem prezesa Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan Tadeusza Tomaszewskiego i dyrektora OSiR Mariusza Kowalczyka.

Uczestniczki zajęć zwróciły się do obecnych gości z prośbą rozszerzenia warsztatów na kolejne miesiące. Takie działanie przejmą obecnie organizacje z gminy Trzemeszno.

Panie biorące udział w zajęciach dziękują Justynie Bąk oraz Janinie Płuciennik i wszystkim gościom.

(SMW)

6 KOMENTARZE

  1. I skakanie i jedzenie słodkiego to jedne z ważnych przyjemności w życiu. Oczywiście oprócz wiadomej naczelnej przyjemności. Nie znasz ich gogo ? A to szkoda.

  2. Pozdrawiam mieszkankę Trzemżala , tylko wielka szkoda,że z Paniami w Trzemżalu w świetlicy nie ćwiczyła a też prowadziła P. Justyna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj