Strona główna Różne „Senior+” – rozpoczęto rekrutację uczestników

„Senior+” – rozpoczęto rekrutację uczestników

5326
6

Dobiegają końca prace remontowe budynku przychodni lekarskiej. W części zlokalizowanej od strony ulicy Langiewicza powstanie Dzienny Dom „Senior+”.

Rozpoczęcie działalności planuje się na początek przyszłego roku, ale już teraz można składać dokumenty rekrutacyjne. Placówka będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Ma być ośrodkiem wsparcia dla 20 nieaktywnych zawodowo, samodzielnych seniorów w wieku 60+ zamieszkujących na terenie miasta i gminy Trzemeszno.

Jak można przeczytać na stronie Ośrodka Pomocy Społecznej, „Celem programu jest wsparcie seniorów przez umożliwienie korzystania z oferty na rzecz społecznej aktywizacji w zależności od potrzeb stwierdzonych w środowisku lokalnym. W ramach programu udostępniona zostanie seniorom infrastruktura pozwalająca na aktywne spędzanie wolnego czasu, a także zaktywizowanie i zaangażowanie seniorów w działania samopomocowe i na rzecz środowiska lokalnego”.

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są do pobrania w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzemesznie przy ul. T. Kościuszki 35 oraz |TUTAJ|.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach realizowanych w Dziennym Domu „Senior+” mogą składać dokumenty w Ośrodku Pomocy Społecznej w Trzemesznie.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 61-415-41-65.

6 KOMENTARZE

  1. Teraz zostaną przyjęci Ci obrotni seniorzy, a Ci faktycznie ,którzy powinni być objęci tam opieką -nie mają szans!!!Skąd mają się o tym dowiedzieć, skoro nie mają dostępu do neta.Jak siedzieli w domu samotnie,tak nadal będą siedzieć.A obrotni seniorzy za swoje pieniążki będą jeździli na wycieczki.

  2. Ciekawe czy to wypali gorzej jak nie będzie chętnych i co znowu przeróbka na co inne chociaż z poz-brukiem pomyśleli bo stary założyli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj