Strona główna Różne Ruszyły zapisy na XX Zimowy Bieg Trzech Jezior

Ruszyły zapisy na XX Zimowy Bieg Trzech Jezior

2447
9

Ruszyły zapisy na XX Zimowy Bieg Trzech Jezior. Przyszłoroczna, jubileuszowa edycja, odbędzie się 11 lutego 2023 r.

Oprócz tradycyjnego dystansu 15 km biegacze mogą wystartować również na krótszym odcinku – 5 km. Jak zawsze, impreza odbędzie się w na terenie lasów Nadleśnictwa Gołąbki. Start i meta w Ośrodku Wypoczynkowym „Jutrzenka” w Gołąbkach.

Obecnie na liście znajduje się już prawie 100 biegaczy. Szczegółowe informacje, w tym regulamin oraz panel zapisów, można znaleźć |TUTAJ|.

9 KOMENTARZE

 1. na stronei czytam

  „Odjazd autokarów z zawodnikami na start od godz. 9.00 do 10.00 spod hali OSiR w Trzemesznie;”

  – zeby ich tylko nie odwiezli na spotkanie z Jarosławem do oklaskiwania haa

  • Ty zawsze byłeś głupi czy tylko teraz tak ci się naddalo ? Zawsze i wszędzie tylko ta polityka Czekam na dzień w którym przeczytam o czymś tutaj i nie będzie ani jednego wpisu o polityce Pewnie marne mam szanse na coś takiego ale mimo wszystko nadzieja pozostaje Mózg ci się nie lasuje , para nie leci uszami od tej polityki ? Przestań oglądać telewizję , słuchać radia a przede wszystkim nie słuchaj , nie oglądaj wiadomości które aż kipią od polityki a zobaczysz że istnieje świat inny , lepszy Spokojniej będziesz żył ,mniej będzie stresu a i rodzina odpocznie przez to . Miłego bezpolitykowego dnia życzę

   • Masz duże szanse a nawet pewność – spokojniej będziesz żył, mózg nie będzie ci się lasować itd. itp. jeśli nie będziesz czytać komentarzy. Nie możesz wpłynąć na innych żeby nie pisali takich komentarzy, nie możesz wpłynąć na redaktora żeby takich komentarzy nie zamieszczał ale za to możesz w pełni panować nad sobia i ich nie czytać skoro już wiesz, że takie mogą się pojawić. A dla pewności po prostu nie wchodź na ten portal i po sprawie. Przestań oglądać telewizję bo tam nawet w programach rozrywkowych jest dużo odniesień do polityki i skup się tylko na pornosach na których polityki narazie mało!

 2. Widzieliście nagranie z tym, który rzekomo nie uciekał po potrąceniu motocyklisty? Fakt opublikował te nagranie. Widać wszystko dokładnie, że ucieka z miejsca zdarzenia.
  Pewnie te niezależne sądy go uniewinnią. W końcu to elita, której można wszystko. Nie to co my szaraczki. Ścigają za wszystko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj