Strona główna Różne Ruszyła liga halowa

Ruszyła liga halowa

2491
9

W ubiegłą niedzielę w hali OSiR rozpoczęła się I runda XXV Trzemeszeńskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Do rozgrywek zgłosiło się 14 drużyn. Zakończenie tej rundy przewidziano na 19 grudnia.

Z inicjatywy zawodników postanowiono, że za każdą otrzymaną kartkę piłkarz wpłaci 10 złotych na leczenie Olgi Miśkiewicz. Uzbierano w ten sposób 160 złotych, przy czym niektórzy zawodnicy wpłacali większe kwoty.

W pierwszym dniu najwięcej goli (5) strzelił Mikołaj Danielewicz z Pit Auto Kosmetyka.

Drużyny, które występują w tegorocznej lidze to: Serwis Opon Kruchowo, Pit Stop Autokosmetyka, BP Auto, Woj-Bud Mogilno, Gizatrans Zieleń, Husaria Auto Format, Avaco Ławki, Lech-Pol Gniezno, Instal-Bud Grajkowski, AKP Gniezno, Tornado, FC Fryzjer Bartek, Bzytelek i Orle Mont-Bud.

Kolejne mecze rozegrane zostaną już w najbliższą sobotę. Wyniki oraz bieżące informacje można śledzić |TUTAJ|.

Organizatorem ligi jest OSiR oraz Kopalnia Kruszywa AVACO w Ławkach.

fot. OSiR

9 KOMENTARZE

  1. Powtórzę. Się. Od kilku lat jyz nie ma halowej piłki ta była na najwyższym poziomie gdy były drużyny Plantremu i Karliczki I Opał – BUD A TERAZ TO CHŁOPACY GRAJĄ DO ZABICIA CZASU I PRZYJEMNOŚCI BO LUBIĄ GRAĆ

    • Różnica taka, że kiedyś była jedna hala w obszarze kilkudziesięciu km, teraz masz halę co 15 km, na której może odbywać się halówka. Dobrze że chłopakom chce się pograć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj