Strona główna Sport i rekreacja Ruszył Turniej Piłki Nożnej Sołectw Gminy Trzemeszno

Ruszył Turniej Piłki Nożnej Sołectw Gminy Trzemeszno

2540
8
fot. OSiR Trzemeszno
fot. OSiR Trzemeszno

Wczoraj (3 kwietnia) rozegrany został pierwszy, tegoroczny Turniej Piłki Nożnej Sołectw Gminy Trzemeszno.

Uczestniczyło w nim 12 drużyn sołeckich: Gołąbki-Ławki, Jatrzębowo, Kruchowo, Wydartowo, Niewolno, Kozłowo-Rudki, Wymysłowo, Miaty-Brzozówiec, Zieleń-Bieślin, Trzemżal, Mijanowo oraz Kamieniec.

Drużyny podzielono na 4 grupy, z których po dwie drużyny awansowały do meczy pucharowych.

Mecz o I miejsce zakończył się wynikiem bezbramkowym, dlatego dopiero rzuty karne zadecydowały o zwycięstwie drużyny z Rudek, która pokonała Wymysłowo 4:3.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Maciej Niewiadomski z drużyny Zieleń-Bieślin, najlepszym bramkarzem Robert Dzienniak z Rudek, a królem strzelców okazał się Łukasz Kosmacz z Wymysłowa.

Tegoroczna edycja składa się z sześciu turniejów. Poniżej harmonogram kolejnych zmagań sportowych:

 • 12 czerwca – boisko przy hali OSiR w Trzemesznie
 • 26 czerwca – Mijanowo
 • 21 sierpnia – Miaty
 • 4 września – Ochodza
 • 11 września – Rudki

Wyniki wczorajszych rozgrywek:

OSiR Trzemeszno, Trzemeszno24.info

8 KOMENTARZE

 1. Może was a zwłaszcza rządzących gminą, olśni, bo wątpliwe żebyście sami poszli po rozum do głowy, że tyle boisk w gminie jest niepotrzebnych.
  Proszę niech burmistrz albo dyrektor OSIR podadzą ile jest boisk, ile różnego rodzaju wydarzeń odbywało się na nich na przestrzeni poszczególnych lat, ile kosztowało ich wybudowanie i ile kosztuje ich utrzymanie. Tak bardzo zawsze twierdzicie, że na wszystko brakuje wam pieniędzy a tu niepotrzebnie je wywalacie w błoto.

 2. To źle że są boiska w wioskach jest gdzis iść pokopać sobie dzieci mają gdzie pobiegac ten co to napisał to kompletny zj idio

  • Coś ty chłopie napisoł -może w szoku jesteś … ,,To źle że są boiska w wioskach ,pokopać sobie dzieci, ma iść biegać ten co to napisał,,. Zaraz zacznę przeklinać bo mnie w..urwia. Gdzie policja jest ! szukać chłopa…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj