Strona główna Na sygnale Ruszy remont dworca

Ruszy remont dworca

3554
17

Po raz kolejny pojawiła się szansa na dokończenie remontu trzemeszeńskiego dworca kolejowego. Jak nas poinformowała Agnieszka Jurewicz z PKP S.A., przedstawiciele inwestora podpisali umowę z wykonawcą – firmą Marex ze Skórzewa.

Zadanie to zostało wycenione na 5.535.000 zł. Prace rozpoczną się niebawem, być może już w przyszłym tygodniu – poinformował nas Marek Glinka, właściciel firmy Marex. Termin ich zakończenia to III kwartał b.r.

Na dalszym etapie jest natomiast sprawa remontów dworców w Mogilnie i Kołodziejewie. Umowy na ich dokończenie mają być podpisane do końca bieżącego miesiąca.

17 KOMENTARZE

 1. film pt: „Bodnar wsadzi Czarnka. Prokuratura wszczęła śledztwo sprawie rozdania kasy na wille ludziom PiS.”

  fundacje powiazane z Glinskim, Bieleckim, zwiazane z politykami pis niektore dzialy od kilku miesiecy a WY ile dostaliscie Willi ?

 2. Za rządów tuska wyremontują i połączenia wrócą.
  Ledwo peło wróciło już znowu górują umowy śmieciowe. Brawo. Jakim trzeba być GŁUPIM żeby przywrócić do rządów partie za której 8 lat żyło się biednie i beznadziejnie. Na PiS nie głosowałem ale za pis żyło sie godniej. Z dodatkami tak. Na które place składki.

  • no panie zapyta pan tych ludzi po co stali w kolejkach po 3 -4 godziny zeby zaglosowac i wlasciciele darmo pizze wozili do kolejek by poratowac ludzi ! no spytaj pan ludzi 8 lat taki miód mieli i palowanie milicji ze sam chetnie stalem

  • Demokrację teraz mają? Tak krzyczeli że pis wszystko lamów, nagle w parę miesięcy wszystko naprawili? Trzaskowski straszy rolników mandatami, zakazuje wjazdu, to jak mają strajkowac? To jest ta ich demokracja? Ha. Glupi wyborcy myśleli ze tusk i hołownia zmienią Polskę na taką wolną bogatą hah

   • ale panie pan jest glupi czy nienormalny ? 70 dni minelo a pan juz w 70 dni chce pozmieniac to zrobmy wybory co 70 dni ales ty glupi i swoja viemnote wciskasz jeszcze innym na forum zmien telewizje na bardziej normalna chlopie

 3. Odskoczę od tematu. Chciałbym zauważyć odnosząc sie do przyszłych wyborów. Trudno uwierzyć o braku oceny własnych predyspozycji i krytycznej samooceny kandydatow na burmistrza. Calkowitym brakiem chocby przyzwoitości wykazują kandydaci z grona obecnej rady.
  Drodzy przyjaciele nie nadajecie się !!!

 4. Teraz wysiadasz z pociągu za chwilę ci przejeżdża pociąg dosłownie przed nosem absurd. Pomijając to przejście korytarzyk niebezpieczny. Już kiedyś było lepiej. Dworzec wiecznie w remoncie. Tyle środków unijnych i gdzie to wszystko na co idzie? Tylko magazyny na obrzeżach Poznania ? Kapitał niemiecki ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj