Strona główna Kultura Ruszają pierwsze imprezy

Ruszają pierwsze imprezy

2256
3

W związku ze znoszonymi ograniczeniami związanymi z panująca epidemią, planuje się w naszej gminie zorganizowanie pierwszych imprez kulturalnych i sportowych. Organizatorzy będą musieli jednak dostosować się do obowiązujących przepisów.

7 czerwca w Jastrzębowie, a 21 czerwca w Wydartowie odbędą się pierwsze rozgrywki w piłkę nożną sołectw. Z uwagi na obowiązujące limity osób nie planuje się towarzyszących im w ubiegłych latach festynów.

Musimy natomiast zaczekać na imprezy organizowane w salach Domu Kultury. Warunki lokalowe tej placówki nie pozwalają na organizację wydarzenia z zachowaniem obowiązujących limitów i odległości między uczestnikami. Rozważana jest natomiast organizacja wydarzeń plenerowych, np. wystaw.

Powrót do organizacji imprez planują też działające w naszej gminie organizacje pozarządowe. Obchody Dnia Dziecka połączone z zawodami wędkarskimi zapowiada „Złoty Lin”. Mają sie one odbyć 13 czerwca nad jeziorem Malicz. Szczegóły będą niebawem podane na stronie stowarzyszenia.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here