Strona główna Sport i rekreacja Rusza Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Juniora Miasta i Gminy Trzemeszno 2013 roku

Rusza Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Juniora Miasta i Gminy Trzemeszno 2013 roku

1763
10

Plebiscyt jest organizowany kolejny raz przez Międzyszkolny Klub Sportowy w Trzemesznie i zgodnie z regulaminem ma za zadanie wyłonić 5 najpopularniejszych młodych sportowców ziemi trzemeszeńskiej. Kandydaci zostali wytypowani  przez nauczycieli, działaczy sportowych oraz kluby z terenu miasta i gminy. W tej edycji o to miano walczy 27 sportowców.

Plebiscyt trwa od 2 grudnia 2013 do 5 stycznia 2014 roku, a ogłoszenie wyników odbędzie się na uroczystej gali „Balu Sportowca” w OW „Jutrzence” w Gołąbkach w dniu 17 stycznia 2014 roku.

Dorośli mogą oddawać głosy za pomocą kuponu publikowanego w Biuletynie Informacyjnym „Kosynier”, natomiast dzieci i młodzież szkolna za pomocą kuponów dostępnych w szkołach u nauczycieli wychowania fizycznego. Głosujący mają prawo do wypełnienia tylko jednego kuponu, a ich głosy wezmą udział w losowaniu 3 nagród rzeczowych. Głosować mogą wyłącznie mieszkańcy miasta i gminy Trzemeszno.

Pełen regulamin jest dostępny na stronie http://mkstrzemeszno.futbolowo.pl/.

KANDYDACI:

1. Karol Kaczmarek – MKS Trzemeszno – piłka nożna

Karol Kaczmarek

Pomocnik drużyny trampkarzy 1999-2000. Serce i mózg zespołu. Waleczny, silny i inteligentny reżyser gry.

2. Eryk Grzegorski – MKS Trzemeszno – piłka nożna

Eryk Grzegorski

 

Pomocnik, napastnik drużyny trampkarzy 1999-2000. Obecnie najskuteczniejszy ofensywny zawodnik drużyny. Zawsze potrafi swą kreatywnością pomóc zespołowi.

3. Szymon Meller – MKS Trzemeszno – piłka nożna

Szymon Meller

 Środkowy pomocnik drużyny trampkarzy 1999-2000. Najbardziej uzdolniony indywidualnie zawodnik zespołu. Gra dla drużyny, choć niejednokrotnie w pojedynkę wygrywał mecze.

4. Julia Falkowska – MKS Trzemeszno – tenis ziemny

Julia Falkowska

Najlepsza tenisistka w swojej kategorii wiekowej (do 10 lat). Dwukrotna finalistka turnieju tenisowego o Puchar Burmistrza MiG Trzemeszno oraz  Prezesa MKS Trzemeszno. Cechuje ją dobra technika podstawowych uderzeń tenisowych, duża wszechstronność i bardzo dobra koordynacja ruchowa. Zawodniczka o bardzo dużym potencjale i możliwościach sportowych, które potwierdza zaangażowaniem na treningach.

5. Eryk Chojnacki – MKS Trzemeszno – tenis ziemny

Eryk Chojnacki

Jeden z najlepszych tenisistów młodego pokolenia , uprawiający tenis drugi rok. Zwycięzca turnieju tenisowego o Puchar Burmistrza MiG Trzemeszno w kategorii  skrzat, finalista turnieju tenisowego o Puchar Prezesa MKS Trzemeszno. Ambitny, pracowity zawodnik z dobrą techniką uderzeń na korcie. Podczas turniejów bardzo waleczny i skoncentrowany, dobrze analizuje sytuację w trakcie gry.

6. Dawid Koszalski – MKS Trzemeszno – tenis ziemny

Dawid Koszalski

Wielokrotny uczestnik turniejów tenisowych w kategorii skrzat. Finalista turnieju tenisowego o Puchar Burmistrza MiG Trzemeszno. Tenis uprawia 2 rok, zawodnik bardzo sumienny, zaangażowany, czyniący ciągłe postępy w technice i taktyce gry. Czołowy zawodnik sekcji tenisowej.

7. Olaf Siwa – MKS Trzemeszno – tenis ziemny

Olaf Siwa

Zwycięzca wiosennego turnieju tenisowego o Puchar Prezesa MKS Trzemeszno w kategorii skrzat. Ambitny, czyniący stałe postępy zawodnik, którego cechuje waleczność i duże zaangażowanie podczas gry. Tenis uprawia od 2 lat, znacznie poprawił swoje zdolności motoryczne i techniczne. Dobrze zapowiadający się  tenisista.

8. Artur Stepaniak – TTS Trzemeszno – tenis stołowy

Artur Stepaniak

 

Zdolny i ambitny młody zawodnik. Z wysokimi lokatami ukończył wiele turniejów. Zajął czwarte miejsce w mistrzostwach Gniezna w kategorii chłopców rocznika 1997-2000. Z powodzeniem uczestniczy także w imprezach biegowych.

9. Mikołaj Korzycki – MKS Trzemeszno – piłka nożna

Mikołaj Korzycki

Podstawowy zawodnik drużyny młodzików MKS Poltrans grający na pozycji obrony. Pewny punkt defensywy dysponujący dobrym uderzeniem z dystansu. W poprzednim sezonie wraz ze swoim zespołem zdobył wicemistrzostwo wielkopolski rocznika 2001.

10. Bartosz Czarnecki – MKS Trzemeszno – piłka nożna

Bartosz Czarnecki

Uniwersalny zawodnik, mogący grać niemal na każdej pozycji na boisku. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością, dzięki czemu zwykle gra cały mecz na maksimum swoich możliwości. W poprzednim sezonie wraz ze swoim zespołem zdobył wicemistrzostwo wielkopolski rocznika 2001.

11. Kacper Wegner – MKS Trzemeszno – piłka nożna

Kacper Wegner

Jego pseudonim boiskowy to „chudy”. Mimo, że zwykle na boisku jest „najdrobniejszym” zawodnikiem, nigdy nie stoi na straconej pozycji w walce z silniejszymi przeciwnikami. Najczęściej gra na prawej stronie linii pomocy. W poprzednim sezonie wraz ze swoim zespołem zdobył wicemistrzostwo wielkopolski rocznika 2001.

12. Tomasz Kozłowski – MKS Trzemeszno  – piłka nożna

Tomasz Kozłowski

Podstawowy i jedyny do tej pory bramkarz drużyny orlików. Zwykle najbardziej zapracowany, gdyż z racji tego, że nie ma zmiennika wszystkie mecze rozgrywa w pełnym wymiarze czasowym. Pewny punkt drużyny, który wiele razy ratował ją przed utratą bramek. Zdobywca wielu statuetek dla najlepszego bramkarza turniejów.

13. Maciej Siwa – MKS Trzemeszno – piłka nożna

 Maciej Siwa

Kapitan drużyny orlików. Uniwersalny zawodnik, mogący grać zarówno na środku linii obrony, jak i pomocy, a także w bocznych strefach boiska. Z powodzeniem reprezentuje również drużynę młodzików, w której musi rywalizować z zawodnikami starszymi o dwa lata.

14. Szymon Lubiński – MKS Trzemeszno – piłka nożna

 Szymon Lubiński

Najlepszy strzelec drużyny orlików od początku istnienia zespołu tego rocznika. Swoją skuteczność potwierdza zarówno w meczach ligowych, jak i w wielu turniejach. Wiele razy otrzymywał statuetki i nagrody dla króla strzelców reprezentując MKS na turniejach.

15. Daria Skulska – TTS Trzemeszno – tenis stołowy

Daria Skulska

Ambitnie trenująca i ciągle rozwijająca się młoda zawodniczka. Złota medalistka drużynowych mistrzostw wielkopolski kadetek oraz Drużynowych mistrzostw Rejonu Poznań Teren Wschód szkół gimnazjalnych.

16. Zuzanna Jatczak – TTS Trzemeszno – tenis stołowy

Zuzanna Jatczak

Ambitnie trenująca i ciągle rozwijająca się młoda zawodniczka. Złota medalistka drużynowych mistrzostw wielkopolski kadetek oraz Drużynowych mistrzostw Rejonu Poznań Teren Wschód szkół gimnazjalnych.

17. Nicole Galus – TTS Trzemeszno – tenis stołowy

Nikole Galus

Ambitnie trenująca i ciągle rozwijająca się młoda zawodniczka. Triumfatorka Drużynowych Mistrzostw Powiatu Gnieźnieńskiego szkół podstawowych oraz wicemistrzyni w Drużynowych mistrzostwach Rejonu poznań teren wschód.

18. Jagna Jatczak – TTS Trzemeszno – tenis stołowy

Jagna Jatczak

Ambitnie trenująca i ciągle rozwijająca się młoda zawodniczka. Triumfatorka Drużynowych Mistrzostw Powiatu Gnieźnieńskiego szkół podstawowych oraz wicemistrzyni w Drużynowych Mistrzostwach Rejonu Poznań Teren Wschód.

19. Klaudia Wieczorek – MKS Trzemeszno – piłka siatkowa

Klaudia Wieczorek

Sumienna i pracowita zawodniczka. Uczestniczka i triumfatora wielu turniejów wewnątrzklubowych. Zwyciężczyni zawodów siatkarskich na szczeblu gminy w kategorii szkół podstawowych. Dobrze zapowiadająca się młoda siatkarka.

20. Paulina Lubińska – MKS Trzemeszno – piłka siatkowa

Paulina Lubińska

Sumienna i pracowita zawodniczka. Uczestniczka i triumfatora wielu turniejów wewnątrzklubowych. Zwyciężczyni zawodów siatkarskich na szczelu gminy w kategorii szkół podstawowych. Dobrze zapowiadająca się młoda siatkarka.

21. Magdalena Wesołowska – MKS Trzemeszno – piłka siatkowa 

Magdalena Wesołowska

Sumienna i pracowita zawodniczka. Uczestniczka i triumfatora wielu turniejów wewnątrzklubowych. Zwyciężczyni zawodów siatkarskich na szczeblu gminy w kategorii szkół podstawowych. Dobrze zapowiadająca się młoda siatkarka.

22. Amanda Słowik – MKS Trzemeszno – piłka siatkowa

SONY DSC

Na pozycji rozgrywającej stanowi filar zespołu. Uznana za najlepszą zawodniczkę drużyny podczas turnieju otwarcia VI edycji Pałuckiej Ligi Siatkówki Dziewcząt. Poczyniła ogromne postępy i wraz z reprezentacją szkoły zdobyła III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej.

23. Paulina Kamińska – MKS Trzemeszno – piłka siatkowa

Paulina Kamińska

Systematycznie i obiecująco pracuje w sekcji piłki siatkowej. Podstawowa atakująca zespołu. Zdobywczyni II miejsca w Mistrzostwach Powiatu szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej.

24.Hubert Siwa – „Zjednoczeni” Trzemeszno – piłka nożna

Hubert Siwa

Kapitan zespołu i jeden z najlepszych zawodników drużyny. Kierowany przez niego zespół w rozgrywkach wiosennych wygrał swoją grupę. Podczas całego roku prezentował bardzo wysoką dyspozycję. Jest zawodnikiem, który w przyszłości może osiągnąć duże sukcesy, gdyż w wieku 15 lat z powodzeniem trenował z zespołem seniorów. Na treningach ćwiczy z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem.

25. Norbert Mazur – „Zjednoczeni” Trzemeszno – piłka nożna

Norbert Mazur

Bardzo utalentowany bramkarz. Jest sumienny, zdyscyplinowany i pracowity. Przybywał na testach Legii Warszawa oraz w Ruchu Chorzów. W styczniu przyszłego roku zadebiutuje w bramce ekstraligowego klubu Ruch Chorzów.

26. Dawid Liberkowski – „Zjednoczeni” Trzemeszno – piłka nożna

Dawid Liberkowski

Jest stoperem „Zjednoczonych”. Prezentuje bardzo wysokie umiejętności piłkarskie. Bardzo koleżeński i lubiany oraz pracowity i sumienny. W przyszłości może być świetnym piłkarzem drużyny seniorów.

 27. Wiktoria Trzcińska – szkoła podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie – bieganie

Wiktoria Trzcińska

 Utalentowana i ambitna młoda biegaczka. Z wysokimi lokatami ukończyła wiele imprez biegowych na szczeblu powiatu i województwa. Systematycznie rozwija swoje umiejętności i zapowiada się na bardzo dobrą zawodniczkę.

10 KOMENTARZE

    • no nie wiem,czy znajdziesz lepszych w Trzemesznie..
      Brakuje kilku zawodników,ale nie mów,że są większe talenty,bo jakoś nie mogę ich sobie przypomnieć,pozdrawiam

  1. To może rozszerzyć listę nominowanych-nawet podać wszystkich młodych sportowców.Niech ludzie głosują .Zwycięży ten ,kto dostanie najwięcej głosów tzn.ma największą rodzinę i znajomych.W takich plebiscytach zwycięża ten,kto ma najwięcej głosów ,a nie ten kto jest najlepszy.
    Taki jest charakter każdego plebiscytu i trzeba się z tym pogodzić,z tym plebiscytem też .Dajmy więc szansę wszystkim dzieciom,aby mogły poddać się procedurze normalnego głosowania.
    A kto naprawdę jest najlepszy,to pokażą wyniki sportowe.Powodzenia !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here