Strona główna Różne Rozkopany plac św. Wojciecha

Rozkopany plac św. Wojciecha

6810
29

Od niedawna trwają prace ziemne na placu św. Wojciecha. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że latem zakończono tam gruntowną rewitalizację.

Pytali nas o to nasi Czytelnicy, pytali też radni na ostatniej sesji.
Odpowiedzi udzielił kierownik referatu inwestycji Norbert Dombek. Poinformował, iż prace związane są z instalacją systemu nawadniania.

Taki sposób wykonania inwestycji krytykował przewodniczący RM Benedykt Nitka. Pytał, czy projektując tak duże przedsięwzięcie nie można było uwzględnić od razu nawodnienia.

Nie doczekał się jednak odpowiedzi. Obecny na sali obrad burmistrz nie odniósł się w żaden sposób do tych uwag.

29 KOMENTARZE

 1. Czy to jest pirwszy raz ?REMIZA KRUCHOWO FUNDAMETY. BLOK KOM WODA SALA TRZEMZAL KOTŁOWNIA CZY ZA TEGO PANA ZROBIONO COŚ PORZĄDNIE UL BOROWSKIEGO DZIURY FALUJE.

 2. Czyżby dochodziło do dzielenia zamówień ? Pan Dolata nie montuje nawodnień to trzeba było dostosować warunki tak by jego oferta przeszła
  Wstyd

 3. Dzień dobry,
  no cóż- bardzo nie „po poznańsku” prowadzona inwestycja.
  Ci sami ludzi- te same metody zarządzania, te same problemy…
  Szkoda Trzemeszna.
  Pozdrawiam
  TDi

  • A czy to pan Dombek podejmuje decyzje jakie inwestycje realizować? Coś mi się wydaje, że ma kogoś nad sobą. Ale ten „Ktoś” na sesji ani be, ani me, ani kukuryku.

 4. z prywatnej firmy za to by wyleciał od razu na zbity pysk, jeszcze by miał sprawe o zwrot kosztów. Dlaczego Pan przewodniczący nie drąży tematu do końca. Winnego trzeba znależć i ukarać.Czekamy na wyjaśnienie, kto zawinił z imienia i nazwiska.

 5. Dombek to przejaw dyletanstwa prowadzenia inwestycji,ktoś powinien się za niego zabrać i rozliczyć z wszystkich inwestycji,na sesji jego tłumaczenia na przykładzie inwestycji z powiatem to szczyt wszystkiego.Radni sprawdzić i skontrolować dogłębnie.Po co nam te osoby z Mogilna

  • Nie pisz głupot i nie rób skadalicznych błędów ortograficznych.Jesteś burak jak tak oceniasz tego człowieka.Nie znasz się na urzędzie MiG i na tej robocie ,kto i za co tam odpowiada.

  • Irek masz racje za biurkiem nic sie nie wypracuje naprawde zrobic doglebna kontrole przechodzi szczyt wszyskiego co sie dzieje wyrzucanie pieniedzy w bloto a ten pan razem z pania chodzili po placu to pytamy jak oni to rozporzadzili rzucanie pieniedzmi na lewo prawo to jest prawdziwa gospodarnosc.Droga nowa rado wezcie wszystkie inwestycje pod lupe bo tu z daleka smierdzi to widac i czuc.

 6. Jak jest z parkiem baba,400.000 zł i jakie efekty,to też wielki bum na wybory a teraz na sesji słyszymy że nie będzie środków z UNII ,czy to też finansowano z kredytu komercyjnego,gdzie tutaj gospodarność a skarbnik na sesji mówi o kolejnych obligacjach czyli kolejnym zadłużaniu,ludzie obudźmy się ,rradni z inicjatywy naprawczej mieliście racje w kampanii wyborczej co się dzieje z finansami,p.Nitka i ponad podziałami w was teraz nadzieja w zahamowaniu tego raka co toczy nasxą gminę.

 7. NIE RÓBCIE LUDZIOM WODY Z MÓZGU NAPUSZCZAJĄC NA CZŁOWIEKA ,KTÓRY WYKONAĆ MUSI POLECONE MU ZADANIA. Irek jest tylko złośliwy,a rozeznania nie ma.

 8. Pan Paweł przedstawiał fakty i prawdę w kampanii wyborczej jako jedyny kandydat jak wygląda budżet gminy,teraz możemy to ocenić i przyznać rację,szkoda że tak późno

  • Jak pan paweł taki spec od budżetu,jak taki naj,naj to moze się włączyć i objawiać swoje wróżby radnym. niech swoich sekretów uzdrawiających gminę nie dusi w swym wnętrzu.

   • Pan Piechowiak to nie wróżbita tylko pracowity ,znający się na swojej robocie,gdyby było inaczej to nie byłby dyrektorem w Żninie,tam widać rozwój a jak pracuje to zapytać jego szefa czyli Burmistrza Żnina.Ogrom inwestycji ,pozyskiwanie środków z unii , a u nas co ?Wyborcy dali się zwieść czym innym a teraz narzekamy i co chwilę dowiadujemy się o tym co wyprawia nasza władza.

    • Ale władza to również Pan Piechowiak wygrał wybory do Rady.Nic tylko składać wnioski,interpelacje,uchwały i działać. Pięciu radnych w tym przewodniczący to jest realna władza.Czekam na pracę a nie gadanie co gdzie zrobił wszak był do 2015 roku pracownikiem gminy.

    • Proszę zmienić nick,aby nie było pomyłek z Sebastianami.Co prawda użyłem go jako pierwszy,ale jeśli jesteś do niego przywiązany,mogę zmienić…

 9. Ktoś u nas nie ma pojęcia o inwestycjach cale miasto się śmieje z placu Wojciecha , a wystruj Swiąteczny żenada….Ha ha ha.pozdrawiam pana Jankowskiego który nie ma o niczym pojęcia….

 10. Pojechac do Gniezna oddany park a jak pieknie ozdobiony ozdobami swiatecznymi myslelismy ze u nas na placu Wojciecha tez tak bedzie a tu kicha .Wielkie gratulacje za takie rzady .Wesolych Swiat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here