Strona główna Sport i rekreacja Rozegrano turniej tenisowy o puchar burmistrza

Rozegrano turniej tenisowy o puchar burmistrza

1113
1

5 i 6 czerwca na boisku wielofunkcyjnym przy hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie odbywał się turniej tenisowy o puchar burmistrza Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego. W zawodach wzięło udział 41 uczestników z dwóch trzemeszeńskich klubów – TTS Trzemeszno oraz MKS Trzemeszno. Gościnnie dotarł jeden zawodnik z Czerniejewa.

Niektórzy z uczestników wystartowali w starszych kategoriach wiekowych i odnieśli spory sukces. Do tych uczestników zaliczyć należy Natalię Lisiecką, zwyciężczynię w kategorii do lat 13, oraz półfinalistkę turnieju w najstarszej kategorii wiekowej.

Wiele pojedynków stało na wysokim i wyrównanym poziomie, a mecze często kończyły się w trzecim secie. Organizatorami turnieju byli opiekunowie sekcji tenisowych Marian Lipiński i Edmund Łukomski.

Grupa do 7 lat:

1. Antonina Hartwich
2. Natalia Padzik
3. Antonina Burda

Grupa przedszkolaków:

1. Franciszek Buzała
2. Kacper Pawełczak
3. Kinga Juszczyk

Kategoria 9 – 11 lat (dziewczynki):

1. Blanka Chojnacka
2. Marika Stachowiak
3. Aleksandra Sosnowska

Kategoria 9 – 11 lat (chłopcy):

1. Adam Gołębiowski
2. Aleksander Van Brenk
3. Mikołaj Kowalski

Kategoria 12 – 13 lat (dziewczynki):

1. Natalia Lisiecka
2. Julia Falkowska
3. Natalia Kozłowska

Kategoria 12 – 13 lat (chłopcy):

1. Eryk Chojnacki
2. Kacper Kiedrowski
3. Bartosz Filipek

Grupa powyżej 14 lat:

1. Mateusz Kujawa
2. Hubert Wieliński
3. Karol Adamski 

1 KOMENTARZ

  1. Należy jak najbardziej popierać inicjatywy sportowe naszych dzieci i młodzieży! Szkoda tylko, że sam Pan Burmistrz (no ewentualnie pan asystent) nie błysnął przykładem jak ten Jego puchar w pełnym czerwcowym słońcu…NO nic piękna iście plażowa aura, długi weekend, sezon grillowy w pełni – tym razem wybaczamy! Brawo dla sportowców – tych małych i dużych – i organizatorów oczywiście. Szkoda, że pan reporter nie pojawił się już 6 czerwca, bo walka w kategorii przedszkolaków to był prawdziwy bój, pot i łzy 🙂 Mamy nadzieję, że ta fajna impreza z roku na rok zyska coraz to większą promocję, oprawę i rangę w życiu sportowym naszego miasta, bo naprawdę warto!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj