Strona główna Kultura Rozdanie świadectw w ZSOiZ w Trzemesznie

Rozdanie świadectw w ZSOiZ w Trzemesznie

2205
11

Wiedzy możemy nauczyć się od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami” – to hasło przyświecało w ubiegły piątek absolwentom Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie. W auli tej szkoły odbyła się uroczystość wręczenia świadectw uczniom klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego, Technikum Obsługi Turystycznej oraz Liceum dla Dorosłych.

Wydarzenie rozpoczęło ślubowanie absolwentów, a po nim  nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru szkoły klasom drugim. Przed wręczeniem świadectw do absolwentów zwróciła się dyrektor szkoły, Ilona Adamska.

Gratulacje i życzenia absolwentom złożyli między innymi burmistrz Krzysztof Dereziński, przewodniczący Rady Miejskiej Sławomir Peno, przedstawicielka Rady Rodziców Elżbieta Hapońska, przedstawiciel stowarzyszenia wychowanków Artur Bilewski oraz Mariola Ciechorska w imieniu wychowawców klas trzecich. Jako przedstawicielka absolwentów wystąpiła Zuzanna Zawada. Uroczystość prowadzili uczniowie klas drugich – Klaudia Nawrot i Karol Adamski.

Absolwenci, którzy uzyskali najwyższą średnią to Jakub Rybarczyk (5,44), Ewelina Olejnik i Dawid Doman (po 5,39).

Na zakończenie uczniowie klas drugich przedstawili program artystyczny.

11 KOMENTARZE

  1. Długi weekend, piękna pogoda, i gorączkowe ostatnie powtórki 😉 Powodzenia na egzaminach maturalnych 🙂

  2. I jeszcze jedno: wiedzy nie można się nauczyć, wiedzę można ZDOBYWAĆ. W cytacie widocznym na pierwszym zdjęciu jest użyty prawidłowy zwrot: „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami”.

  3. Martyna nawet nie wiesz,jak się cieszę,że widzę Cię na tej uroczystości.Życzę Ci szczęścia!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj