Strona główna Na sygnale Rower odzyskany, sprawca zatrzymany

Rower odzyskany, sprawca zatrzymany

3899
11

28-letni mieszkaniec Trzemeszna został zatrzymany przez miejscowych policjantów. Powodem była kradzież roweru spod jednego z miejscowych sklepów. Warty 600 złotych jednoślad wrócił dzisiaj do prawowitego właściciela.

7 maja świadkowie zgłosili stróżom prawa w Trzemesznie, że mężczyzna próbuje sprzedać przypadkowym osobom rower, najprawdopodobniej pochodzący z kradzieży. Do zdarzenia miało dość kilka godzin wcześniej w pobliżu sklepu przy Placu Powstańców. Złodziej wykorzystał fakt pozostawienia jednośladu bez zabezpieczenia.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Trzemeszna, którzy zatrzymali znanego im wcześniej 28-latka, w którego posiadaniu był rower.

Dzięki nagłośnieniu sprawy przez lokalny portal szybko odnalazł się właściciel. Mężczyzna złożył zawiadomienie o kradzieży wyceniając własność na 600 złotych.

Powiedział jednocześnie, że jednoślad ma dla niego wartość sentymentalną, ponieważ dostał go w prezencie od współpracowników, gdy przechodził na emeryturę. Sprawa niebawem znajdzie swój finał w sądzie.

KPP Gniezno

11 KOMENTARZE

  1. Pewnie znowu ten sam co zawsze ja tez nie rozumiem jesli o niego chodzi dlaczego chodzi na wolności tyle co juz ma na.sumieniu a dalej wolny …heh..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here