Strona główna Na sygnale Restrykcje obowiązują każdego

Restrykcje obowiązują każdego

14142
14

Wprowadzone od dzisiaj nowe rygory związane ze zwalczaniem koronawirusa nie wszystkich przekonują. Są osoby, którym wydaje się, że ich to nie dotyczy.

Dzisiaj jeden z Czytelników poinformował nas o kobiecie, która stoi w lesie na pograniczu gmin Trzemeszno i Gniezno, przy drodze nr 15. Miejsce, w którym się znajdowała oraz sposób zachowania wskazywał wyraźnie, iż jej pobyt nie był związany z załatwianiem niezbędnych, codziennych potrzeb. Czytelnik zgłosił to zdarzenie na numer alarmowy 112. Otrzymał odpowiedź, że sprawa zostanie przekazana policji. W międzyczasie kilkaset metrów dalej ustawiły się dwie następne panie.

Zdarzenie potwierdza Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Jak nas poinformowała, na miejsce udał się patrol policji. Funkcjonariusze wylegitymowali kobiety i pouczyli o obowiązujących obostrzeniach oraz nakazali udanie się do miejsc zamieszkania.

Policja będzie kontrolować te miejsca i reagować na tego typu zdarzenia.To od nas zależy czy dostosujemy się do obowiązujących rygorów. Przestrzegajmy wprowadzonych przepisów, bo jeśli tego nie zrobimy, skutki dla nas mogą być katastrofalne” – apeluje policjantka.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

14 KOMENTARZE

  1. Miejsce, w którym się znajdowała oraz sposób zachowania wskazywał wyraźnie, iż jej pobyt nie był związany z załatwianiem niezbędnych, codziennych potrzeb. – no tu bym się nie zgodził pobyt tych pań, pani jest związany z ich pracą ,to policja nie wie?.W Niemczech policja by się wypytała gdzie pracują o dochody, kontrola us i deportacja a tu ? witamy na drugi dzień

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj