Strona główna Różne Remont drogi Trzemżal – Szydłowo

Remont drogi Trzemżal – Szydłowo

1767
14

Ruszyły prace przy modernizacji drogi powiatowej Trzemżal – Szydłowo. Jezdnia otrzyma nową nakładkę bitumiczną. Obecnie trwają prace przy zdejmowaniu starej warstwy.

Oczekiwana inwestycja wiąże się jednak z utrudnieniami dla kierowców. Remontowany odcinek został całkowicie wyłączony z eksploatacji. Wprowadzono tymczasową organizację ruchu, wyznaczono objazd przez Kamieniec i Dysiek.

Inwestorem jest Powiatowy Zarząd Dróg w Gnieźnie. Wykonawcą natomiast spółka „Kowalski Budownictwo” ze Żnina.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

14 KOMENTARZE

  1. Znowu guwniarze w rozrabiają na słynnej siłowni pod chmurką.Ciągle te same osoby. Czy to się nie kiedyś w skończy?Po co te kamery? Co robią nieletni po 23-trzeciej?

      • Gówniarze z remontowaną drogą mają nie wiele wspólnego,ale ile można pisać o problemie młodzieży i słynnej siłowni i to bez echa czy policja nie może raz po raz interweniować czy po prostu się dzieciaków boją.

        • Masz rację.Tą sytuacją na siłowni trzeba zainteresować prasę,nie tylko lokalną.Na Kopernika i siłowni pod chmurką,ciągle, odbywają się nocne imprezy. Wczoraj o 23,30,młodzi ludzie puszczali muzykę z wielkiej kolumny.Oczywiście pod samą kamerą.

  2. To teraz zobaczycie, jak wygląda droga do Kamieńca od Trzemżala przygotujcie się na najgorsze, rozwalone zawieszenia, felgi -Burmistrz powinien tędy wracać do domu codziennie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj