Strona główna Kultura Rekordowa kwota w trzemeszeńskim finale WOŚP!

Rekordowa kwota w trzemeszeńskim finale WOŚP!

8271
17

Pomimo, że ostateczną kwotę, zebraną w finale tegorocznego finał WOŚP w Trzemesznie poznamy za kilka dni, to już możemy mówić o rekordzie. Zebrano ponad 70 tysięcy złotych! Dla porównania, w roku ubiegłym była to kwota 52174 zł.

Wolontariuszy na ulicach naszego miasta, zbierających datki do puszek, można było spotkać od rana. Sztab Orkiestry prowadzony przez Hufiec ZHP Trzemeszno pracował w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie.

Do południa członkowie i sympatycy „Kijkowego Trzemeszna” zebrali się w parku „Baba” skąd wyruszyli na wspólny trening.

Przedtem jednak odbyła się zbiórka do puszek, oczywiście na rzecz WOŚP. Po południu w hali OSiR rozpoczęły się występy, licytacje (zebrano z nich ponad 18 tysięcy złotych) i inne atrakcje. Swoje umiejętności zaprezentowały przedszkola, szkoły oraz zespoły artystyczne.

Można było wziąć udział w wielu zabawach, skorzystać z zaplatania warkoczyków, sprawdzić swoje umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy, uczestniczyć w ciekawych doświadczeniach chemicznych, obejrzeć stare motocykle i repliki różnych rodzajów broni czy wreszcie posilić się ciastem i kawą.

Wszystkie te atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem, jak można było usłyszeć od organizatorów, w tym roku frekwencja była szczególnie wysoka.

17 KOMENTARZE

 1. @trzemeszno24.info dałoby radę zrobić listę podsumowań wszystkich finałów w naszym mieście od początku istnienia orkiestry? Proszę o odpowiedź

  • No to uzbierane pieniazki przekazcie na operacje osoby anonimowej lepszy bedzie pozytek tyle lat zbierane a coraz wiecej dzieci umiera i nie ma pieniedzy na leczenie cos nie tak.

 2. Dlaczego redaktor nie raczy opublikować komentarzy z adresami stron przedstawiających na co tak naprawdę idą pieniądze z orkiestry??? Czy czytelnicy zadadzą sobie trud by poszukać samodzielnie takich informacji??? Czy wolą dalej pozostać ciemnymi baranami gnanymi przez Owsiaka na rzeź???

  • Bardzo chętnie pozostanę baranem Jurka. A ty idź się topić we własnym jadzie. Redaktor opublikował artykuł o tym, co wczoraj działo się w Trzemesznie, a nie rozliczenie budżetu WOŚP. Jeśli czytelnicy będą chcieli znaleźć takie informacje to je znajdą – przecież są jawne i powiem ci szczerze wcale mnie nie zniechęcają i jak widać wielu ludzi również. Nadużywasz znaków zapytania tak wgl xd

   • Nie pisowiec drogi Mecenasie nawet nie wiesz ile z tych pieniedzy idzie na tych wariatow KOD,itd.zeby zniszczyc Polske wejdz glebiej w internet i poczytaj a takze porozmawiaj z niektorymi ktorzy w tym siedza .Wole dac osobie potrzebujacej do reki niz anonimowo lepszy pozytek i wtedy wiem ze pomoglem a nie serduszka przyklejac nawet na kible w szpitalu.

 3. Anonim ale ty jesteś opętany jeszcze wiecej oglądaj tvp1 na Owsiaka nic nie musisz dawac to jest dobrowolne ale pamiętaj o opłacie abonamentu bo to obowiazek no i nie zapomni za mało dac w koperte Ksiedzu po koledzie bo to tez obowiazek takich ludzi jak ty.Pomysl trochę i nie pluj tym jadem.

 4. Anonim głupoty piszesz. Byłeś,czy też byłaś w jakimkolwiek szpitalu dziecięcym. Jeśli nie to się zastanów, tam wszędzie sprzęt WOŚP. Który ratuje dzieciaki. Bez tego sprzętu było by ciężko. Ale jeśli tego nie rozumiesz to jesteś ciężki przypadek. Zawsze możesz kasę wysłać do Torunia wiesz gdzie i komu ♥️♥️♥️

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj