Strona główna Sport i rekreacja Rajd z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Rajd z okazji Narodowego Święta Niepodległości

2533
9

Stowarzyszenie „Pod Żaglami” zaprasza do udziału w corocznym rajdzie rowerowym z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

40 kilometrowa trasa rozpocznie się (oraz zakończy) na placu Kosmowskiego i pobiegnie przez trzemeszeński cmentarz, Trzemżal, Kozłowo, Kruchowo oraz Niewolno.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Start 11 listopada o godzinie 08:30. Zakończenie zaplanowano około godziny 12:00.

Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 502-542-170.

9 KOMENTARZE

  1. „i pobiegnie przez trzemeszeński cmentarz, Trzemżal, Kozłowo, Kruchowo oraz Niewolno.” – ufam ze nie beda jezdzic rowerami po cmentarzu tylko je prowadzic ?

  2. A może by tak przy okazji tego rajdu wypromować bezpieczeństwo żeby co niektórzy lanserzy zamiast kupować jakieś ciemne koszulki znanych firm z tego że są nieznane zaczęli się ubierać w jaskrawe kolory na zasadzie WIDZIEĆ I BYĆ WIDZIANYM Sam jeżdżę w koszulce w tym jaskrawym kolorze i zauważyłem jedną zależność Kierowcy jakoś tak robią większy odstęp gdy mnie mijają Zresztą Sam jeżdżę samochodem i gdy widzę nawet z około kilometra kogoś ubranego w rzucający się w oczy kolor to odpowiednio się przygotowuję do całej sytuacji

        • Pomysł wart rozważenia zarówno dla członków, jak i tych którzy w rajdach uczestniczą. Może niekoniecznie 11 listopada, bo wtedy zapalamy znicze w miejscach pamięci na terenie całej gminy i pokonujemy dość długą trasę. Ale inny termin… Czemu nie. Dziękujemy za sugestie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj