Strona główna Polityka Rada Miejska przyjęła budżet

Rada Miejska przyjęła budżet

8454
8

Wczoraj odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Trzemesznie, poświęcona budżetowi na 2016 rok. W przeciwieństwie do obrad połączonych komisji, obrady sesji toczyły się spokojnie. Burmistrz przygotował zmiany w projekcie budżetu zgodnie z propozycją większości radnych.

Oprócz propozycji zgłoszonych na komisjach, w budżecie znalazły się wszystkie (wcześniej zaplanowane) inwestycje – informowaliśmy o nich w artykule dostępnym |TUTAJ|.

W głosowaniu radni jednogłośnie opowiedzieli się za przyjęciem budżetu. Burmistrz Krzysztof Dereziński komentując wczorajsze głosowanie stwierdził, że zdaje sobie sprawę, iż zarówno on jak i ci, którzy głosowali za budżetem, nie są do końca z niego zadowoleni, ale właśnie na tym polega kompromis. „Trzeba się cieszyć, że budżet został uchwalony w czasie, a godząc się na zaproponowane przez radnych zmiany pokazałem, że stać mnie na kompromis”  – skomentował K. Dereziński.

IMG_5157

8 KOMENTARZE

  1. 😉 Dla Pana Irenki to może i będzie to świadczenie /zapomoga/ ale na dojazdy dzieci do szkół już nie wystarczy pieniążków… Zwłaszcza w obliczu obecnych długów.

    • No nie wiem, prosty budzet, proste wykonanie , trudny bo kompromisowy to inna sprawa ,
      Ta smietanka to po wykonaniu trudnego. Szczerze -powodzenia dla wszystkich pracujacych na rzecz gminy, realizujacych budzet ,

      Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj