Strona główna Artykuł partnera Punkt pobrań – jak powinien być wyposażony?

Punkt pobrań – jak powinien być wyposażony?

828
0

Punkt pobrań to miejsce, które powinno być odpowiednio wyposażone, by zapewnić bezpieczne, wygodne i skuteczne pobieranie próbek od pacjentów. W zależności od rodzaju badań i pobieranych próbek, punkt pobrań obowiązkowo powinien posiadać niezbędne narzędzia, jak strzykawki, igły, waciki, cewniki i oczywiście wysokiej jakości, komfortowe fotele do pobierania krwi oraz kozetki lekarskie.

Funkcjonalne i estetyczne fotele do pobierania krwi

Fotele do pobierania krwi powinny łączyć w sobie wygodę dla pacjenta i funkcjonalność dla personelu medycznego. Nie bez znaczenia pozostaje także kwestia ich estetyki. Atrakcyjne, z miękkim, wygodnym siedziskiem i zagłówkiem zapewnią maksimum komfortu podczas wizyty, tworząc przyjazne, a nie odstraszające miejsce dla pacjenta. Osoby zainteresowane tego rodzaju wyposażeniem punktu pobrań, mogą odwiedzić stronęhttps://www.juventas.pl/fotele-do-pobierania-krwi/ i wybrać odpowiedni do danego pomieszczenia fotel.

Fotele ze strony internetowej https://www.juventas.pl/ to funkcjonalne i zwracające uwagę bardzo starannym wykonaniem meble medyczne polskiego producenta sprzętu rehabilitacyjnego i wyposażenia medycznego. Decydując się na zakup foteli marki JUVENTAS, można mieć gwarancję doskonałej jakości, dbałości o każdy detal i szczegół oraz komfortu i bezpieczeństwa pacjenta. Regulowane podłokietniki, różnorodność kolorystyczna materiału skóropodobnego, którym pokryty jest fotel oraz stabilna konstrukcja sprawiają, że ten rodzaj foteli, jak i inne wyposażenie medyczne czy sprzęt rehabilitacyjny cieszą się tak dużym powodzeniem i uznaniem.

Solidne i trwale kozetki lekarskie

Kozetki lekarskie należą do tego rodzaju mebli medycznych, które do należytego spełniania swojej funkcji powinny wyróżniać się miękką, wygodną tapicerką, regulacją pozycji i zagłówka oraz solidną konstrukcją. Kozetki ze strony https://www.juventas.pl/kozetki-lekarskie/ z całą pewnością zasługują na uznanie, bo są funkcjonalne, estetycznie wykonane i w pełni bezpieczne dla pacjenta.

Wszystkie kozetki lekarskie, to produkty najwyższej jakości, gwarantujące pacjentom maksimum komfortu i niesprawiające żadnych trudności z utrzymaniem czystości. Trwale materiały, szeroki, wygodny blat, metalowe konstrukcje malowane proszkowo zabezpieczające kozetki przed zarysowaniem i odpryskiwaniem farby, regulowany podgłówek i zanóżek sprawiają, że medyczne meble od JUVENTAS plasują się wysoko na liście najlepszych mebli, sprzętu rehabilitacyjnego i wyposażenia szpitalnego.

artykuł partnera