Strona główna Na sygnale Pulpa ziemniaczana na DK15

Pulpa ziemniaczana na DK15

3259
20

Niemal dwukilometrowy odcinek drogi krajowej nr 15, zanieczyszczony pulpą ziemniaczaną, sprzątali dziś strażacy z OSP w Trzemesznie.

Warstwa wycierki ciągnęła się od marketu „Tesco” aż w okolice stacji paliw w Rudkach.

Akcja strażaków spowodowała utrudnienia, szczególnie w rejonie skrzyżowania „krajówki” z aleją Odzyskania Niepodległości. Druhowie kierowali tam ruchem.

Jak poinformowała nas Anna Osińska z gnieźnieńskiej policji, funkcjonariusze prowadzą czynności wyjaśniające, zmierzające do ustalenia sprawcy zdarzenia. Sprawdzany ma być m.in. monitoring.

20 KOMENTARZE

  1. Odnaleźć i obciążyć kosztami akcji plus mandat za zaśmiecanie oraz za nie odpowiednie zabezpieczenie ładunku. Jeżdżą bambry jak święte krowy i śmiecą. Jak nie obornik na drodze to pulpa. Ale posprzątać to mam to w dupie, to nie ja !

  2. Panowie sprzątająca mogli by troszkę uważniej to robić. Usówając pulpę z jezdni wżucili ją w niektórych miejscach na ścieżkę rowerową. Jadąc z górki zabić się idzie.

  3. Tej mieszkaniec zebys ty za cos nie zaplacil jak cos nawali w twoim sprzecie .Jak bys sam musial robic po 15 godzin dziennie zeby taki typ jak ty mial co do gara wrzucic to bys moze troche pomyslal !!!!to jest tylko sprzet nowe czy stare nie znasz ani dnia ani godziny kiedy cos nie wytrzyma i pusci … Pojedziesz autem pusci Ci cos czy ropa czy olej tez powiedza ludzie ten f….r gownem jezdzi i przez niego teraz plamy korki a nie daj wypadek …… Myslimy ziomus co piszemy jeden siedzi za. Biurkiem drogi za kolkiem ….. Nic wieczne nie jest !!!!!

    • Było się uczyć to po 15h pracować byś nie musiał! Eksploatacja samochodu, ogólnie eksploatacja mówi Ci to coś?! Pewnie nic się nie zepsuło, tylko naładowali po same brzegi i popłynęło przez każdą szczeline.moze tez jeżdżą takimi złomami że samo cieknie, jutro pojadą przez inną miejscowość i też tam będzie syf.

  4. Zaważył dopiero na Rurkach stał koło Orlenu na parkingu przy sklepie i szofelka zgarnia pulpe ewidentna wina kierowcy go nie zabezpieczył z tyłu buty i się otwozyla co z tego że zlabespieczył pasem ale już po fakcie gdzie była przerwa z 30 cm i na postoju to wszystko wyciekało

  5. Panowie dajcie na luzik … wszyscy jesteśmy zależni od siebie, a za nieuwagę trzeba
    mały mandacik zapłacić… pozdrawiam rozrabiaka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here