“Psia grypa” dotarła do Trzemeszna

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Ponad połowa policjantów trzemeszeńskiego komisariatu przebywa na zwolnieniach lekarskich. Na 16 zatrudnionych nieobecnych jest 11 (w tym 1 na urlopie). To w ramach protestu mundurowych, który objął już cały kraj. Z uwagi na przyjętą formę akcji, w mediach nazwano ją “psią grypą”.

Funkcjonariusze domagają się m.in. podwyżek płac, odmrożenia waloryzacji pensji, płatnych nadgodzin, przywrócenia dawnego systemu emerytalnego, 100% wypłaty za czas przebywania na zwolnieniach lekarskich.

Jak informuje Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, bardzo trudna sytuacja kadrowa ma miejsce w całym powiecie. Na 265 etatów KPP, na zwolnieniach przebywa 117 policjantów. Część z nich jest na planowanych urlopach i szkoleniach. W sumie brakuje już ponad połowy mundurowych.

Obecnie priorytetem dla kierownictwa komendy staje się zabezpieczenie służby patrolowo – interwencyjnej. Kierowani są do niej funkcjonariusze wykonujący na co dzień inne zadania. Na szczeblu KPP tworzy się patrole łączone z policjantów różnych wydziałów i jednostek. Obejmują oni służbą cały powiat, w tym również naszą gminę.

Wszystkie zgłoszone interwencję będą załatwione – zapewnia A. Osińska.

78 Komentarze do “Psia grypa” dotarła do Trzemeszna

ogloszenia
 1. Maniek napisał(a):

  Niech przyjdą do pracy na produkcji za 2tys. 😉

  • Hwhw napisał(a):

   Dokładnie

  • Abc napisał(a):

   To chyba nie wiesz, jakie są zarobki w policji. Przysłowiowych kokosów tak nie maja 😉

   • Byly policjant napisał(a):

    Kazdy kto wybiera zawod policjanta ma orientacje jakie sa zarobki aby dobrze zarabiac trzeba zapracowac jesli male zarobki nie wybieram tego zawodu a co do zwolnien lekarskich wzywac na komisje i zbadac czy jest chory czy symuluje jesli symuluje to dyscyplinarka i za brame i tyle wiedza co wybieraja.Drogi Ministrze nie cackas sie za PO tak by sobie nie pozwalali.

  • Sprawiedliwy napisał(a):

   Ktos kto pozwala sobą pomiatać i brak mu godności oraz honoru – mam na myśli ludzi pracujących na produkcji za jałmużne w postaci 2000 zł musi mieć coś nie tak z głową Na obecną chwilę 4500 netto to już powinien być standard Tak zwanych dup wołowych którzy boją się odezwać o podwyżke niestety nie brakuje BRAWO POLICJANCI którzy chcą żyć godnie i wreszcie zaczęli coś w temacie zarobków robić Policjant powinien startować od minimum 4500 NETTO plus dodatki Tak jak Głowa Państwa czyli Prezydent powinien zarabiać nawet 200.000 na miesiąc BO JEST PREZYDENTEM PAŃSTWA tak policjant NIE MOŻE PRACOWAĆ ZA JAŁMUŻNE za jakieś marne 2500 Ludzie MIEJCIE TROCHE GODNOŚCI I SZACUNKU DLA SIEBIE SAMEGO .NIE DAJCIE SIE OKRADAC Każda większa firma ma kase na podwyżki – tylko że jest jeden szkopuł – DOPÓKI PRACOWNIK SIE NIE UPOMINA TO FIRMA BEDZIE PŁACIŁA MU MARNE GROSZE W POSTACI 2500 NETTO Jesteśmy w uni to po pierwsze a poza tym brakuje niewolników na rynku pracy za marne grosze Czas wykorzystać obecną sytuacje

   • Kibic napisał(a):

    Psy 2500 chyba żartujesz prezydent i to nasz za 200000 bez jaj.Au AU AuAuAu

   • Źel napisał(a):

    Co za kretyn

    • Sprawiedliwy napisał(a):

     Kretyn to cie zrobil pajacu jeden Ludzie walczą o godne zarobki aby godnie żyć i ten kto taki stan rzeczy popiera – w tym wypadku ja to dla ciebie jest kretynem Tak na marginesie niemiecki policjant zarabia ponad 10.000 zł w przeliczeniu na złotówki , angielski gliniarz zarabia jeszcze więcej a nasz ma mieć głodową pensje marne gówniane 2500 Jak nasz policjant ma taką denną wypłate to później mamy tego efekty W myśl powiedzenia JAKA PŁACA TAKA PRACA nasi stróże praca nie wyrywają sobie rękawów i mamy tego efekty – ukradną komuś samochód – można go spisać na straty bo nikomu nie chce się go szukać To jest tylko malutki przykład tego że jak już chcemy policjantów którzy ” coś robią” to powinniśmy przynajmniej się nie burzyć że chcą godnie zarabiać Oni nie walczą o 10.000 na łapę tylko o połowę tego To i tak jest nic w porównaniu z kolegami po fachu z innych krajów bogatszej uni Jest jeszcze jedna strona medalu Jak Policja ,Pielęgniarki , Opieka Społeczna itd.itp. wywalczą NORMALNE WYPŁATY – daj im Boże minimum 4500 netto to może wreszcie w Polsce skończy się wyzysk czarnego luda i wypłaty pójdą znacząco w górę Brak rąk do pracy – śmieszne i tragiczne Brak niewolników do pracy LUDZIE NORMALNI CHCĄ ŻYĆ GODNIE a to się wiąże niestety z pieniędzmi Co to jest za życie od pierwszego do pierwszego Żeby normalnie żyć trzeba normalnie zarabiać czyli absolutne minimum 4500 netto I raz jeszcze BRAWO POLICJANCI Może dzięki wam zmieni się w naszym kraju życie szarego człowieka i ludzie beďą dzięki lepszym zarobkom żyć tak jak niemcy francuzi czy np.szwedzi Oni u siebie żyją bezstresowo bo godnie zarabiają i nie muszą się martwić czy jutro będą mieli na chleb.

     • ifena napisał(a):

      Co za bzdury wypisujesz i ludzi podjudzasz!! Jezeli olicjant w Niemczech wedlig ciebie zarabia na nasze ok 10000 zl tun ze ma ok 2500 euro. To tez zadne cuda, bo on zyje w Niemczech a nie w Polsce.

     • Sprawiedliwy napisał(a):

      Do ifena – Policjant w niemczech nie ma ok 10.000 na złotówki Czytaj uważnie ON ZARABIA PONAD 10000 zł na nasze Czyli ponad 2500 euro na łape Idzie u siebie w Deutschland do aldii lidla czy jakiegoś innego sklepu i kupuje produkty TANIEJ takie same lub podobne co w Polsce Czyli za lepszą pensje żyje taniej czyli LEPIEJ Jeśli to nazywasz podjudzaniem ludzi to proponuje zejść na ziemię i realnie spojrzeć na świat No chyba że jesteś pracodawcą – to w tym momencie mamy pełen obraz sytuacji BOLI PEWNIE ŻE BĘDZIE TRZEBA GŁĘBIEJ ZAJRZEĆ DO KIESZENI ???

     • Michał Ehrmantraut napisał(a):

      Do Sprawiedliwego,

      przysłowie brzmi: jaka praca-taka płaca, a nie na odwrót.
      “Wyzysk czarnego luda”, “wyszarpanie”- brakuje tylko “to im się należało”.
      Ponieważ państwo (rząd) nie ma żadnych własnych pieniędzy, to podwyżka dla każdego pracownika budżetówki ( żołnierza, nauczyciela, urzędnika, policjanta, celnika, lekarza itd) oznacza konieczność pozyskania na to środków-czytaj podwyżkę podatków. Mówiąc krótko- wszyscy za to zapłacimy, kupując droższe paliwo, alkohol, prąd gaz, chleb i masło .
      Oczywiście, że policjanci zarabiają kiepsko i tu z pewnością racjonalne byłoby podwyższenie im wynagrodzeń-co do tego zgoda. Co do innych ich postulatów-już niekoniecznie.
      Pełnopłatne zwolnienie(100 % wynagrodzenia chorobowego) ? Przecież każdy logiczny człowiek zauważy, że to element własnie skłaniający do brania L4, bo czy pracuję, czy choruję- taka samą kasę dostanę. Dziś na zwolnieniu dostają 80 %- jest motywacja do zdrowienia.
      Przywrócenie prawa do emerytury po 15 latach służby? To przede wszystkim osłabiane kadr policyjnych. Policjant przez kilka pierwszych lat pracy po prostu się uczy: zdobywa doświadczenie, poznaje procedury, nawiązuje kontakty, penetruje środowisko. Pełnowartościowym funkcjonariuszem staje się po 7-8 latach służby. Jaki więc jest sens trwonić ten kapitał i pozbywać się wyszkolonego, doświadczonego człowieka w pełni sił, po kolejnych 7-8 ? Bezsens!
      System powinien motywować, również finansowo -do pozostania w służbie, a nie produkować 40 letnich emerytów mundurowych.
      Policjanci nigdzie na świecie nie należą do grupy zarabiającej b.dobrze (oczywiście w porównaniu do innych zawodów w danym kraju), co najwyżej przeciętnie- nawet w tak zasobnych i (teoretycznie) doceniających ich pracę krajach jak USA.
      Porównywanie policjanta niemieckiego, z polskim ma dokładnie taki sam sens jak porównywanie gospodarki polskiej i niemieckiej-największej w UE i kilkukrotnie większej niż polska.
      Mam wrażenie, że równie ważne jak zarobki jest odbiurokratyzowanie policjantów, spędzających codziennie długie godziny siedząc za biurkiem (o ile mają) i wypisując tony kwitów na zdezelowanych maszynach (lub prywatnych laptopach)
      W dzisiejszej policji najważniejsze jest nie pilnowanie porządku i ściganie przestępców, ale statystyka i sprawozdawczość.

     • Sprawiedliwy napisał(a):

      Do Michała E. Co do policyjnych przywilejów – 40 letni emeryt zgadzam sie że akurat to powinno być usunięte Zdania nie zmienie w kwestii zarobków Policjantów – powinni zarabiać od 4500 plus dodatki np.premia za znaleziony a wcześmiej skradziony samochód , premia za złapanie jakiegoś bandziora itp. itd.- czyli system motywacyjny Premia za wyniki w pracy jako motywacja. A co do przysłowia Jaka praca taka płaca – to jest forma pracodawców Pracownik zna Jaka płaca taka praca Tak jak każdy kij ma dwa końce tak każde prawo musi działać w obydwie strony

     • Sprawiedliwy napisał(a):

      Zapomniałem dodać że zgadzam się z tym że państwo nie ma własnych pieniędzy i po podwyżkach w budżetówce mogą wzroznąć ceny paliw itd Jest na to wyjście z sytuacji – Polska powinna w tym temacie brać przykład z Belgii – tam policja finansuje się sama Znane są ptzypadki gdzie jakiś tam posterunek zakupił kilka motocykli BMW ale nie ma kto tym jeżdzić i zbierają kurz w garażu Nie raz widziałem jakie pod posterunkami stoją samochody np.5 nowych modeli BMW X3 Także może problem rozwiązałby się sam Starczyłoby i na nowe porządne radiowozy i na godne wysokie pensje

     • Michał Ehrmantraut napisał(a):

      Do Sprawiedliwego z godz 15.00
      “Polska powinna w tym temacie brać przykład z Belgii – tam policja finansuje się sama ”
      “Sama” to policja( a raczej policjanci) być może finansuje się w Meksyku i Kolumbii- z łapówek od karteli narkotykowych.
      A teraz poważnie: nie ma kraju na świcie , w którym policja sama się finansuje. Z prostego powodu- co może sprzedać , albo jakie usługi wykonać ? Na czym zarobić ? Sprzedać odebrany złodziejom samochód,a może usługę monitoringu miasta lub pilnowania prywatnej posesji ?
      Po to by policja była sprawna, obiektywna i niepodatna na wpływy, musi być finansowana z budżetu państwa, na który składają się wszyscy obywatele.
      W to, że belgijscy funkcjonariusze mają dobre motocykle i samochody, mogę uwierzyć w to że sami je sobie kupili- już nie.

   • tomek napisał(a):

    sprawiedliwy mam nadzieje ze ty wlasnie jetes pracodawca i dajesz ludzia takie warunki pracy i place jak piszesz .jesli jednak jestes pracownikiem to chyba najgorszym glupkiem piszacym odnosnie zarobkow na tej stronie najpierw pokaz , a pozniej wymagaj od innych

    • Sprawiedliwy napisał(a):

     Do głupka tomka U mnie współpracownicy – tak ich traktuje – bo biznes robie nie na pracownikach ale Z PRACOWNIKAMI zarabiają dużo więcej niż te marne 4500 netto Stosuje jedną zasadę która jest obca bardzo wielu pseudobiznesmenom SZANUJE LUDZI KTÓRZY U MNIE PRACUJĄ Nie szukam niewolników którzy mają zapieprzać non stop za miskę ryżu czyli totalne dno 2500 netto Pseudobiznesmeni płaczą że brakuje ludzi do pracy Ja na szczęście na brak rąk do pracy nie narzekam Narzekam na zbyt dużą ilość podań o pracę Pracownik to CZŁOWIEK który ma rodzinę ,swoje życie i potrzeby MAM SZACUNEK DO LUDZI PRACY

 2. prosto napisał(a):

  Zaraz tam “psia grypa”, im się to chorobowe po prostu należało!!!A może eskortują w tajnej akcji,nowe helikoptery dla wojska?

 3. Xxxxc napisał(a):

  Ciekawe czy legalne te l4? ZUS powinien skontrolować chorych i lekarzy.

 4. kajko napisał(a):

  Szkoda tego owczarka na zdjęciu

 5. Anonim napisał(a):

  Ten pies na zdjęciu jest boski!Ma niezwykle zadowoloną minę , jakby chciał ” puścić oczko ” jako komentarz do całej tej “psiej grypy”

 6. asa19 napisał(a):

  Zalotnik/zalotnica z tego psiaka. Co za spojrzenie :-).

 7. Gość napisał(a):

  Proszę o fotkę właściciela , tez ma takie wejrzenie.Super piesek!

 8. Ormowiec napisał(a):

  Do roboty nie na imprezę kiedys było nas 7 opedzilismy brac naogrody odznaczenia i koniec patriotyzmu 15 lata i do ochrony

 9. Wredniak napisał(a):

  Super psisko!mówią,że pies jest przeciwieństwem właściciela,nie chciałbym go poznać w ciemnym zakamarku:)

 10. Szybki i wściekły napisał(a):

  a ja 120 km/h po miescie jadę!!!

 11. Anonim napisał(a):

  Chcą wykorzystać jak cała reszta mundurowki nasz Pis -owski Rząd .Postrajkuja troche i dostana to co chcą bo Pis im da a my do roboty nie dyskutować.

  • Anonim napisał(a):

   O co im chodzi o zarobki,moje dzieci z tytułami mgr.dojeżdżają do Gniezna za minimalną płacę minus jeszcze 400 zł za dojazd samochodem.

   • york napisał(a):

    Magistrem teraz może być każdy! Każdy kto zdał śmieszną maturkę na 30% i “studiował” w powiatowym miasteczku. To żaden argument potwierdzający mądrość. Takie mamy szkolnictwo wyższe.

 12. Natalia napisał(a):

  Super! Popieram!.

 13. Lechu napisał(a):

  Tak tak tak 150 może jeszcze jak się nie obudzisz to ci może mamusia konsole odłączy z prądu

 14. świadek napisał(a):

  To też wariaci popisują się na ulicach.Widziałem godzinę temu jak dwóch takich się ścigało ulicą Kościuszki na wysokości ul. 22 Stycznia 1863 pakowali się na trzeciego.

 15. Anonim napisał(a):

  A zusy cwaniaki za kontrolę się nie biorą tylko potrafia kase brac żenada

 16. Git napisał(a):

  Jakis skończony d….l musiał nazwać ta formę protestu „psia grypa”! Pismaki i media na chwile obecna reprezentują sobą „brodzik inteligencji”! A trzemeszno24.info powiela takie hasła! Szkoda ze nikt nie docenia ciężkiej pracy policji! Więcej szacunku do munduru! Ich służba nie jest łatwa i przyjemna!

  • Dystans napisał(a):

   Więcej szacunku – zgoda, ale też więcej dystansu. Każdej protestującej grupie zależy na tym, aby ich protest został zauważony, aby ich postulaty dotarły do szerokich rzesz społeczeństwa. Myślę,że temu ma służyć takie oryginalne nazwanie protestu. Odbieram to raczej jako taki chwyt marketingowy niż brak szacunku.

  • Smakosz napisał(a):

   Policja w Trzemesznie i ciężka praca bez jaj może komendant, a reszta pod sklep mandacik za piwo do marketu lub po kurczaka ostatecznie pizza i fajrant

  • Esbek napisał(a):

   Idziesz do Policji nie idziesz w ciemno napewno sie na pierwszym miejscu pytasz o zarobki jesli sa niskie nie ide i jakie sa przywileje nie odpowiada nie ide szukam lepszej pracy a nie strajki wszyscy by chcieli podwyzki 15 lat przerobic i na emeryturke no i szukam nastepnej pracy a kto ma ci wypracowac ta emeryturke.

 17. Anonim napisał(a):

  A kto im kazał wybrać taki ciężki trudny 😁zawód?Jak za ciężko to do ochrony w Biedronce podobno potrzebują.

 18. Anonim napisał(a):

  i którzy to chorują?? Było kilku taki cwaniaczków tak dumnych którzy chodzili z tak szeroko rozłożonymi rękoma jakby ich rewolwery przy pasie uwierały

 19. Zyczliwy napisał(a):

  A sa tacy w Trzemesznie ktorzyy pracuja na pelen etat a otrzymuja 1200 wyplaty i gdzie maja sie poskarz
  yc?

 20. MO napisał(a):

  Mam pytanie a kto pozamrazal wszystkie przywileje policjantom Platfusy poprzednie i papy nie otwierali bo zaraz by wylecieli za plot a teraz co nie chce ci sie pracowac drogi policjancie zmien prace na bardziej platna a nie chorobowe platne strajkoj ile wlezie idz na bezplatny.

 21. posterunek ptasiej grypy napisał(a):

  Powiem krotko trzeba bylo lotac jak poprzednicy rzadzili lep w kuble kazdy trzymal i nikt nie chodzil na zwolnienia i nikt nie protestowal

 22. Szabrownik napisał(a):

  SEZON BEZKARNY NA SZABER UWAZAM ZA OTWARTY

 23. Trzemeszanin napisał(a):

  Uwaga. Potwierdzila sie informacja. W naszym posterunku zostal tylko komendant i jego zastepca!! Jak mozemy czuc sie bezpiecznie

 24. Wyborca napisał(a):

  To wszystko wina pisu, ale już niedługo zrobimy z nimi porządek

 25. Anonim napisał(a):

  Do czego Rząd PISu doprowadził ,po kolei wszyscy strajkuja a oni rozdaja nasze pieniadze .Za chwile księża będą strajkować a Jarek im da a temu z Torunia to juz dał ponad 20mil.bez strajku😁.Za czasów PO PSL takiego rozkradania Państwa nie było!!!

  • Ja napisał(a):

   Faktycznie. Nie dawali obywatelom. Kradli ile wlezie i dawali kraść kolegom.,, Zdecydowanie lepiej było,, tylko komu…

  • Do Anonim napisał(a):

   Lepiej niech rozdaja naszym czyli polskim rodzinom niz jak poprzedni rzad tylko walil niemcom i kase mielismy pusta a do Torunia kto chce to daje a kto nie chce to nie daje a przytyki zostawcie sobie Pis zly ale po 500 pierwsi do kasy wstyd.

 26. Anonim napisał(a):

  jesli praca szkodzi zmiencie prace oco chodzi

 27. Zaskoczony napisał(a):

  To u nas jest 16tu policjantów????? Poważnie… Aż sobie sprawdzę w internetach bo niewierze.

 28. Trzemeszno napisał(a):

  Dobrze robia ja pracuje w parocu … każdy duzo gada co 2 sie zwalnia a i tak pracuje dalej o proteście nie ma mowy bo większość boi się isc do wc a gdzie tu dalej…. ale prawda jest taka że Policja dostanie podwyżki to my za to zapłacimy… zaczną się mandaty nagonki itd

 29. JJJ napisał(a):

  I po co ten hejt na policjantów?Przecież są wakaty w Policji-kto ma ochotę niech spróbuje swoich sił.
  Proszę się zastanowić-czy lepiej rozdawaćpieniądze na prawo ilewo(mam na myśli szeroko rozumiany socjal,gdzie ludzie dostają forsę za free albo nabijanie kasy Rydzykowi i księżom)czy dać podwyżki ludziom uczciwie pracującym?!!

  • anonim napisał(a):

   Ale policjanci i żołnierze przechodzący na emeryturę w średnim wieku to duża przesada. Dużo bogatsze kraje na to nie stać, a u nas pozostały jakieś przywileje z czasów komuny.

 30. As napisał(a):

  Ja na miejscu rzadu bym ta cala psiarnie przetrzymal niech pochoruja pol roku a potem wypad na renty i po 800 zl. Na lape

  • Do As napisał(a):

   Masz racje niech choruja az do komisji predzej nie dawac zdolnosci i na rente najnizsza.

   • on napisał(a):

    Racja. Tylko jak teraz jest 10 tys wakatów na cały kraj . To po takiej akcji będzie 50 tys . I wtedy Policjanta nie zobaczysz w promieniu 100 km. Więc Trzymamy Linie 👮

 31. Parok napisał(a):

  Czy W tym kraju jest praca nakazowa każdy wybiera co mu odpowiada poraz kolejny pokazuja swoje zdolności odniesienia do pracy może mandat za krzaków dogadywanie samoćhody zmieniają jak tancerka stringi.Pozwalniac i do Paroka zobaczymy to nie długopis kijanka klawiatura komendant zrob z tym skończyć.

 32. Anonim napisał(a):

  kazdy piesek za 3-4 tys szczeka i jeszcze w d,,,mało

 33. Anna napisał(a):

  Piesek i jego właściciel-te same spojrzenia 🙂

 34. kontroler napisał(a):

  WZIAC SIE ZA KONTROLE ZWOLNIEN WZYWAC NA KOMISJE – WAS TO OD RAZU BY ZUS KONTROLOWAL A DLACZEGO NIE ICH ? DLACZEGO NIE MOZE BYC TAK ZE WSZYSCY SA ROWNI WOBEC PANSTWA I PRAWA ?

  WIEDZIELI ZA ILE BEDA PRACOWAC BO PLACE POLICJANTOW NIE SA TAJEMNICA A TERAZ STRAJK ?

  NIECH IDA NA TI DO PAROCA SZARPNAC ROBOTY ALBO PRZY PIECU POPRACOWAC TO IM MOZE POT PO TYŁKU POLECI TO ZROZUMIEJA CO MAJĄ

  TEN CALY EL KOMENDANTE POWINIEN POTRAFIC SWOICH PRACOWNIKOW JAKOS UTRZYMAC NA SLUZBIE JESLI NIE POTRAFI TO ZMIENIC GOSCIA A TEGO DAC NA PATROL JAK NIE UIMIE ZARZADZAC LUDZMI

  • berenike napisał(a):

   policjanta kontrolować nie wolno

   • Obiektywny napisał(a):

    Idę sobie ulicą z malutkim pieskiem, robi kupę a prywatny samochód policyjny wali mi mandat bo kurdupel policjant z Gniezna ma do mnie zgryz, że mu pyskowałem. Kurdupelku, nie jesteś BOGIEM a wydaje Ci się , ze tak jest,
    MYŚLISZ, ŻE W TRZEMESZNIE BĘDZIESZ BŁYSZCZAŁ WREDNIAKU ! I JAK TAKICH SZANOWAĆ ?Różni są policjanci, przesiać ich przez sito. Niech zostaną najlepsi, charakterni, służący ludziom.

    • Marcin napisał(a):

     Brawo policja za tępienie właścicieli, którzy nie sprzątają po swoich psach. A Obiektywny, nie bądź taki subiektywny. Dostałeś mandat bardzo słusznie.

 35. Anonim napisał(a):

  Pis nie potrafi rządzić za czasuw PO tego mie było.Juz widzę jaki rozpierdul będzie w niedziele na marszu chuligani (narodowcy)zniszcza Warszawe a Rząd z nimi nic nie robią.

 36. czytelnik napisał(a):

  Ale rozpisaliście się a dla Derezińskiego w to mi graj ! Im mniej Policji tym lepiej ! Szansa na kolejne wpadki
  redukuje się do minimum !

 37. Aaas napisał(a):

  Czas najwyższy zweryfikować na jakie choroby cierpią policjanci i jacy lekarze je zdiagnozowali

 38. Walczak Marek napisał(a):

  Zapytałem jednego policjanta z Trzemeszna rodem czy tez zapadł na psią grupę straszył mnie pozwem cywilnym to jest kultura urzędnìka -funkcjonarjusza Ponstwowego .znamy sie dobrze to daje podstawę do myślenia ze jest Pan słaby psychicznie gdyż na pytanie merytoryczne dotykajace jego nie potrafi w sposób odpowiedni dokonac odniesienia .Należy pamiętać że to jest funkcjonarjusz który w pracy jest wyposażony w bron palna jakie skutki moga byc jeg słabośći .Ten Pan nie powinien być Policjantem gdyż charakter jego pracy stwarza możliwość konfliktu w każdej chwili podczas interwecji gdzie jego zadaniem jest wygaszenie konfliktu a nie podniecenie.

  • Mieszkaniec napisał(a):

   Po tym wpisie, to na miejscu tego policjanta powołał bym się na to: art.212 kk, §1.
   Ale pan do tego przyzwyczajony przecież.

   • Walczak Marek napisał(a):

    Przepraszam ale OKREŚLENIE psia grupa nie jest moim wymysłem tylko medialnym to dlaczego straszy mnie PAN artykułami kk Przypomnę Panu ze to była forma pytajaca nie stwierdzenie .należało odpowiedziec w sposób tym bardziej ze byliśmy do tego momentu na per ty -mógł by byc moim synem dlatego to zdarzenie pokazuje czy należy ufać ludzią

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado