Strona główna Różne Przyjazny, przytulny i kameralny żłobek

Przyjazny, przytulny i kameralny żłobek

4115
0

Przyjazny, przytulny i kameralny żłobek dla 20 dzieci w Trzemesznie przy ul. Foluskiej 3. Działalność rozpoczyna od 6 maja 2019 roku, od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:30 do 16:30.

Istnieje możliwość dostosowania czasu opieki nad dzieckiem według indywidualnych potrzeb oraz w weekendy.

Nasz Żłobek mieści się w domu jednorodzinnym, dostosowanym i wyposażonym do potrzeb i bezpieczeństwa dzieci, w cichej i spokojnej okolicy. Spełniamy wszystkie prawne normy budowlane, sanitarne i przeciwpożarowe. Posiadamy duży i przestronny plac zabaw. Ogród posiada wydzieloną część z certyfikowanymi zabawkami. Jego dodatkowym atutem jest duża powierzchnia przeznaczona do swobodnej zabawy.

Nasza kadra to zespół energicznych, kreatywnych i odpowiedzialnych opiekunów z wykształceniem wyższym o profilu pedagogicznym rozumiejących potrzeby dzieci. Podstawowym celem, jaki stawiamy przed sobą jest stworzenie miejsca, w którym ciepło, zrozumienie i przyjazna atmosfera pozwolą dzieciom czuć się jak w domu.

Rozwijamy i wspomagamy kreatywność. Pełnimy wspierającą rolę w zdobywaniu samodzielności, nowych umiejętności i doświadczeń. Prowadzimy zajęcia ruchowe, plastyczne, muzyczne oraz gry i zabawy. Dzięki zajęciom i zabawom dzieci uczą się funkcjonowania w grupie, zawierają pierwsze przyjaźnie, uczą się tolerancji i szacunku dla innych.

Nasza misja to:

  • codziennie szczęśliwe dziecko
  • codzienny uśmiech dziecka
  • także szczęśliwi Rodzice naszych Maluszków!

Zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu telefonicznego pod numerem 606 945 460.

W dniu 29.04.2019 r. od godz. 11.00 do 13.00 zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY chętnych Rodziców i Dzieci.